BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2015 :)

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #918547 przez ela85
Witam was dziewczyny w deszczowy dzień.
Dziewczyny powodzenia na wizytach, tym które jeszcze nie wiedzą kogo noszą pod serduszkiem życzę ujawnienia się dzieciaczków!
Ninoczka czasem nam się wydaje że robimy coś lekkiego, ale dla naszych ciał i organizmów to może być spory wysiłek, więc odpuść sobie pomaganie przy remoncie. My też jesteśmy na etapie wykańczania domku, z tym że stwierdziliśmy z mężem że nie będziemy robić w pośpiechu zanim dzidzia się pojawi. Na razie zostajemy u moich rodziców, przyjdzie czas i pora to się wyprowadzimy. Moje siostry i mama zaoferowały, że gdybyśmy jednak chcieli się wprowadzać do swojego zanim urodzę to ja tylko co najwyżej będę w szafkach mogła sobie poukładać a one mi pomyją wszystko łącznie z oknami :) więc jak możesz to może poproś kogoś z rodziny kto by pomógł twojemu menowi zamiast ciebie.
Monika super że infekcja sobie poszła, ja nadal walczę więc pozytywnie Ci zazdroszczę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #918619 przez ninoczka
No juz odpuszczam.Nie krzyczcie juz i nie bijcie :) Dobrze jest was miec. A czasu jeszcze jest to powolutku pomalutku.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #918625 przez chasiami
Dziewczynki wyniki mam dobre :) przynajmniej tym sie ciesze.

Wcześniej wam pisałam o pracy, a teraz o znajomej od której miałam kupic wózek - za pierwszym razem powiedziała mi ze chce za niego 100 zł - i dzisiaj moja mama sie pyta kiedy ten wózek przywiezie (3w1) i ile za niego chce a ona do mamy - 500 zł!!! :blink:
Zamurowało mnie, chciałam tani wózek uzywany (bo do Alicji miałam pożyczone od szwagierki ale sie rozpadł już) bo po co mi nowy wózek dla drugiego dziecka.
Głównie chodzi o to zebym potrafiła sie poruszac na badania albo gdzies bo tak bym wogóle nie potrzebowała.
Kurcze dziewczyny jakoś nerwy mi puszczają ostatnio :( ryczec mi sie chce :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #918629 przez ela85
Chasiami super że wyniki ok. A koleżance trzeba było powiedzieć wprost , że jak jej pytałaś to mówiła dużo mniejszą cenę. Poszukaj może na tablicy lub allgro może trafisz coś fajnego i za nie duże pieniążki, a ona niech dalej się wozi z wózkiem, ach ci ludzie to by skórę jak by mogli z człowieka zdarli. Nie smutaj się będzie dobrze głowa do g ;) óry!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #918631 przez martadiana
Ja tez zastanawam sie czy kupic nowy czy uzywywany wozek i nie mam pojecia co zrobic.. w sumie to moje pierwsze dziecko to bym chciala nowy ale nie wiem ile go bede uzywac... Moja koleznka przed wczoraj urodzila przedwczesnie w 37 tygodniu i jej mala miala 46 cm i 2500 kg kurcze jaka malutka..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #918648 przez ela85
Martadina oczywiście to wasza decyzja czy nowy czy używany,my kupiliśmy używany ale bardzo mało tak naprawdę nie wygląda na używany, a daliśmy za niego 45e, a jest i spacerówka i wszystkie te inne potrzebne akcesoria. Musicie sobie zadać pytanie czy jak kupicie używany i pewnie nieco tańszy niż nowy czy te zaoszczędzone w ten sposób pieniążki przydadzą się na coś równie niezbędnego np dla maluszka. Bardzo dużo jest wózków w bd stanie np po jednym dziecku.,nie zawsze używany znaczy że ci nie posłuży np przy drugim dziecku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #918691 przez Monika_1985
Ninoczka słuszna decyzja :)))

Elu dzięki za wytłumaczenie co z tą cytryną. Zupełnie nic na ten temat nie wiedziałam :) Co do infekcji to na razie sceptycznie podchodzę do tego nagłego ozdrowienia. Nie masz mi co zazdrościć, podejrzewam, że to nie będzie mój ostatni raz w ciąży kiedy męczę się z jakimś dziadostwem :D

Martadiana jak będzie wszystko okej z mają "małą" ;) to idę dopiero 09.09.

Kasiah ja robiłam sobie tylko posiew jak wyszły mi niedobre wyniki moczu. A powiedziała Ci Pani doktor czego dokładnie szuka? Za sam posiew w Poznaniu zapłaciłam chyba 40 zł. :blink:

Wiecie co a ja nie wiem abym miała płacić więcej za usg najbliższe więc chyba będzie jak zwykle. Wezmę na wszelki wypadek parę groszy więcej.

Maju denerwujesz się co u dzieciątka. Ja przed każdą wizytą czuję niepokój. Na końcu jeszcze prawie zawsze kłócę się z mężem w drodze do gina, a my prawie w ogóle się nie kłócimy wiec myślę, że muszę się naprawdę strasznie stresować. Na pewno będzie wszystko dobrze :). U Ciebie ninoczka również!

Chasiami nie cierpię jak ktoś robi coś takiego, zwłaszcza gdy jest to koleżanka. Ja bym nie wytrzymała i wprost powiedziała, że jest mi przykro bo umawiałyśmy się na inną kwotę i na taką jestem przygotowana. Ciesz się, że wyniki masz okej i nie denerwuj ludźmi, którzy nie są tego warci :)

Nam rodzice zapowiedzieli, że kupią nowy wózek. Jestem im bardzo za to wdzięczna i bardzo się cieszę, że nam tak pomagają. :) Tak to na pewno byłby używany.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #918695 przez martadiana
No wlasnie tylko tu sa takie ceny nowych wozkow ze masakra a te uzywane to sa w cenie takiej co ja moge z polski sobie sciagnac wozek w takiej samej cenie i zastanwiam sie nad tym

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #918721 przez ulka1983
cześć dziewczyny :) byłam dzisiaj z Kornelią na kontroli i ręka się ładnie zrasta za 2 tygodnie zdejmujemy gips :)

kupiłam detektor tętna płodu teraz muszę wyczuć jak go używać ;)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


ej mi dzisiaj stuknęło 20 tygodni czyli połowa ciąży :woohoo: a ja nie mam prawie nic oprócz lenia :blink: w poniedziałek wizyta może po zabiorę się do roboty :blush:

Monia tak myślałam że ten odkurzacz to spory wydatek ale może kiedyś B) uczulenie od ziajki dzisiaj kupiłam inny krem zobaczymy :whistle:

Ela ja tez mam takie dolegliwości a jak więcej pochodzę to potem leżenie bo tylko to pomaga ;) a mdłości czasami mam od zapachów ale nigdy w tej ciąży nie wymiotowałam B) fajna piosenka moje dziewczyny kiedyś ją lubiły i ja też :) dużo wam jeszcze zostało do skończenia domku bo my też na tym etapie ;)

Maja
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
trzymamy kciuki za wizytę oby dzidzia nie była wstydliwa ;)

Chasiami trzy razy krew pobierają :woohoo: dzielna dziewczynka :unsure:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
a kumpela chce cię naciągnąć nie daj sie :evil:

Ninoczka tez masz połówkowe super to my trzymamy kciuki :) ale będzie jutro wrzało na forum od informacji :laugh: a z pracą teraz to ostrożnie niby byle robota ale zaszkodzić moze :unsure: ja w poprzednich ciążach czułam się super a w pierwszej to nawet sama meble przesuwałam :laugh: ale tym razem byle co zrobię to bólem brzucha się kończy nawet obiad robię na raty :S

Kasia jak ginka każe robić badania to je rób głowa będzie spokojna ;)

Kelis nic się nie bój będzie dobrze my trzymamy kciuki :)

Studentka też trzymamy kciuki za wizytę :) ja też jeszcze nie miałam połówkowego więc nie będziesz ostatnia ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #918749 przez luska
ja tak szybko jutro będę nadrabiać , ale mam info ........chłopaki :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: mam nawet foto sisiorów :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #918754 przez agat
Luska gratulacje!!!! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #918760 przez kasiah06
chasiami najważniejsze, że wyniki OK:) a wózkiem się nie denerwuj,tacy ludzie nie są warci Twoich nerwów a może jeszcze uda się Ci przyhaczyć lepszą okazję
luśka gratuluję chłopaszków :cheer:
ulka cieszę się, że Twojej córeczce złamanie ładnie się zrasta :) a badania już dziś poszłam zrobić
monika u mnie za posiew zapłaciłam 30 zł,a gin mówiła, że można wykryć bakterie,które mogą zaszkodzić dziecku przy porodzie. Mam nadzieję, że nic mi nie znajdą...

Jak byłam zanieść mocz to odrazu zapytałam o glukozę u nas kosztuje 6zł+glukoza, trzeba przynieść swój kubek, łyżeczkę i nawet wodę... o cytrynie nic nie mówiły a ja nie pytałam, ale sama sobie wcisnę do tej wody którą mam przynieść :P

Mój mały od wczoraj jakoś dziwnie spokojny i sprawdza się to co wszyscy mi mówili, że najpierw zamartwiamy się bo maluszek jeszcze się nie rusza a później bo rusza się a to za słabo,a to za rzadko itp ;)
Podziękowania: ulka1983

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #918774 przez Monika_1985
Martadiana to zupełnie inna sprawa. Jak możesz ściągaj nowy z Polski.

Ulka dzieciom to zawsze wszystko się tak ładnie zrasta. Co do tego drapania, to uprzedzam, że zanim skóra się przyzwyczai to na początku może tak niestety być. Po kilku razach powinno być już dużo lepiej.

Luska gratulacje!!! :) Aż jestem w szoku, że tyle chłopaków mamy, kiedyś czytałam, że na świecie jest więcej kobiet niż mężczyzn, czyżby teraz miała być odwrotna tendencja? W czym wybierać będą te nasze chłopaki? :laugh:

Kasiah przeprowadzam się do Ciebie. Wiedziałam, że w Poznaniu zdzierają na wszystkim. Trzymam kciuki by badanie nic nie wykazało :)
Podziękowania: ulka1983

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #918777 przez ela85
Witam !
Dziewczyny trzymam kciuki za wizyty, luska gratuluję siusiaczków!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #918789 przez kelis3
Luśka gratuluję chłopców!
Ula super,że rączka córci się tak szybko zrasta
Chasiami , kasiah dobrze mówi, nie daj się naciągać, koleżanka nie zachowała się fair wobec Ciebie,więc i Ty nie masz obowiązku wziąć ten wózek. Ja szukam używanego na olx, wózków jest mnóstwo,wiec na pewno jakiś znajdziesz. Poza tym ja powiedziałabym wprost koleżance,że umawiałyśmy się na inną cenę i jestem bardzo zaskoczona jej zachowaniem. To jej powinno być głupio.
Moje prenatalne dziś o 18, od rana podekscytowana chodzę, trzymajcie kciuki!
Podziękowania: ulka1983

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl