BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2015 :)

9 lata 6 miesiąc temu #938353 przez Monika_1985
Ulka na to do przodu z wynikami. Pranie jak pranie, w końcu tylko do pralki się wrzuca ale to prasowanie.. no masakra ile to czasu zajmuje. Podziwiam wszystkie babeczki, które lubią prasować. W sumie dobrze, że nie ma upałów bo bym padła przy tym żelazku :silly: Pampersy są na pewno w Poznaniu, zapraszam :whistle:

Martadiana ja wyprałam w proszku loveli i w płynie jelpa (zapachowo mi bardziej "podszedł"). Jak powiesiłam te wszystkie rzeczy stwierdziłam, że w domu zaczyna pachnieć niemowlakiem :) . Na pewno po płynie są przyjemniejsze w dotyku ciuszki niż po samym proszku.

Maju trzymam kciuki za wyniki!
Podziękowania: martadiana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938379 przez ela85
Hej dzieczynki!
Trzymam kciuki za wizyty, usg i wyniki.
Stokrotka nie martw się, pamiętaj że to tylko sen i na pewno jest wszystko ok.
Ulka fajnie, że wyniki dobre.
Ninoczka odpoczywaj, a na zgage mi polecił gin manti.
Dziewczynki, ja w sobote odpuściłam sobie odwiedzanie grobów, bo po podróży nogi jak banie, a i brzyszek był jakiś nie swój. Napięty i twardy i do tego boli podbrzusze jakoś mocniej niż zwykle, dziś trochę lepiej ale nadal odczuwam. Nogi też jeszcze nabrzmiałe ale już mniej.A po podpóży usnęłam już po 20 i spałam jakieś 13 godzin, więc odespałam nawet te wcześniejsze nocki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #938380 przez ela85
Hej dzieczynki!
Trzymam kciuki za wizyty, usg i wyniki.
Stokrotka nie martw się, pamiętaj że to tylko sen i na pewno jest wszystko ok.
Ulka fajnie, że wyniki dobre.
Ninoczka odpoczywaj, a na zgage mi polecił gin manti.
Dziewczynki, ja w sobote odpuściłam sobie odwiedzanie grobów, bo po podróży nogi jak banie, a i brzyszek był jakiś nie swój. Napięty i twardy i do tego boli podbrzusze jakoś mocniej niż zwykle, dziś trochę lepiej ale nadal odczuwam. Nogi też jeszcze nabrzmiałe ale już mniej.A po podpóży usnęłam już po 20 i spałam jakieś 13 godzin, więc odespałam nawet te wcześniejsze nocki :)
Rozmawiałam wczoraj z siostrą i bratową, mówiły mi że na początku najlepiej nie przyzwyczajać maluszka do tych "lepszych" kosmetyków np do kąpieli, bo jak się okaże że maluszek ma problemy skórne to wtedy sięgać np po emolianty.
A i bratowa mówiła mi, ze jeśli chodzi o ciuszki do szpitala to żeby poszykować sobie np tkie zestawy: pajacyk z długim rękawem to wtedy body z krótkim, lub boby z długim + śpiochy lub półśpiochy lub jeszcze spodenki bawełniane, chodzi głównie o to żeby nie szykować np bodów i pajaca z długim rękawem , bo po pierwsze nie wygodnie ubrać długi rękaw na długi a po drugie że w szpitalach bardzo grzeją i po prostu malyszkowi będzie za gorąco, ja się zastosuje do tych rad bratowej bo widzę w tym sporo racji.Ale się rozpsałam :) .Wy już o prasowaniu mówicie, a ja dopiero zacząć muszę od posegregowania swoich i męza ubrań , na te których teraz będziemy używać i na te które chwilowo wyniesiemy. I wtedy dopiero zacznę prać, dziecięce bo teraz to nawet nie mam miejsca na nie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938394 przez Stokrotka34
Ela dobrze ze juz odpoczywasz w domu:-) !

Mi wieczorem sie brzuch tez napina nawet jak za duzo nie latam, choc staram sie chociaz maly soacerk zrobic:-)

Ja jeszcze nic nie popralam bo chce napierw kupic komode, za dwa tyg planuje pojechac do Ikei i zalatwic ten temat:-)
A czekam jeszcze na mamy pajacyki abym juz wszystko miala do prania:-)

Dzisiaj zamowie kosmetyki:-) ale ja ide w emolienty wydajemi sie ze to tez wygoda, nie trzeba pozniej kombinowac z kremami itp.

Aniołek Zosia 09.01.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938434 przez maja001
witajcie
monika ja własnie jedna czynność któr lubie robic i mnie nie męczy jak inne to właśnie prasowanie
ela skoro sie zle czułas to dobrze ze nie wyruzyłs na groby
stokrotka ja też lubie emolienty dla dzieci

Dziewczyny ja ne dowierzam, chyba dobrze trzymałyście kciuki, bo odebrała wynik z posiewu a w nim info " wychodowan bakterie wchodzące w skład flory bakteriologicznej pochwy" czyli nie mam ne tylko grzybicy, ale też udało mi się pozbyć i bakteri e coli i gronkowca, którego ponoc cięzko wyleczyć. Jestem mega szczęśliwa.Teraz musze tylko uważać by czegos nie załapać, od czasu do czasu laktowaginal brać i jakies prybiotyki doustne do porodu. Tak więc jeden problem z glowy na razie tylko jeszcze serduszko zostało do kontroli:) :) :) :) :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938440 przez ela85
Maja cieszę się, że udało ci się pozbyć tego dziadostwa i że wyniki ok. Pamiętaj pozytywne myślenie przyciąga pozytywne zdarzenie więc głowa do góry z serduszkiem też pewnie będzie wszystko ok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938455 przez Stokrotka34
Maja SUPER !!! Teraz już tylko mają być same dobre wiadomości do samego porodu :-D!!

Aniołek Zosia 09.01.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938456 przez agat
Hej :) Na usg wszystko wyszło w porządku, dr mówi, że nic niepokojącego nie widzi. Dokładnych wymiarów nie znam, bo wydruk dostanę dopiero na wizycie za 3 tyg :/ No ale córcia duża, 1.6kg waży, termin mi na 6 stycznia przeskoczył, ale bardzo sobie tego do serca nie biorę bo i Adaś miał taki etap dużego wzrostu, gdy prawie o 2 tyg mi się termin przyspieszył, a w końcu przystopował ze wzrostem i urodził się w terminie OM. Mała się jeszcze nie odwróciła głową w dół, ma jeszcze trochę czasu. Dr mi powiedział, że nawet jak się nie odwróci to nie będzie to wskazaniem do cc, bo tylko u pierworódek dziecko musi być ułożone główkowo. Zdziwiłam się. Mam nadzieję jednak, że się obkręci, bo poczytałam, że porody z innym położeniem niż główkowe są dłuższe i bardziej bolesne :/

Ulka kołyskę kupiłam używaną na allegro, za całe 80 zł :) Do niej dokupiłam nowy materac za 25 zł. Kołyska złożona, ale mam mniej więcej taką:


Na zgagę możemy brać Rennie, w poprzedniej ciąży całe opakowanie zjadłam, teraz już też muszę kupić, bo zaczyna mi dokuczać zgaga.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938465 przez Stokrotka34
Agat super wiadomości i fajna ta kołyska :-)

Mojej koleżance gin odnośnie ułożenia powiedział to samo co Tobie :/ ale może mała się jeszcze okręci, ma jeszcze trochę czasu:-)

Aniołek Zosia 09.01.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938471 przez ninoczka
no hejka
maja fajnie ze wyniki okej
agat kolyska super
a ja no coz wizyta u gina zakonczona skierowaniem do szpitala na ocene lozyska.znow poleze 3 dni.mam nadzieje ze nie wiecej.oby bylo okej i nie wymyslali nic.wiec tylko dzis sie odezwe a pozniej nie bede miala neta.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938490 przez Stokrotka34
Ninoczka a co z tym łożyskiem masz ?
A Twoje chłopaki to mają jedno łożysko ?

Aniołek Zosia 09.01.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938495 przez Stokrotka34
Luśka jak się pojawisz to napisz mi co TY za listę badań dostałaś ?;-)
A i tak z ciekawości - dlaczego te sterydy na płucka ? Coś jest nie tak ?

Aniołek Zosia 09.01.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938550 przez ninoczka
stokrotka no ja nic nie mam z lozyskiem.ale tak 1 mam dla obu plodow.no wiesz wydaje mi sie ze on po prostu jest zapobiegawczy i chce zeby mnie sprawdzili.z jednej str okej tylko boje sie ze znowu tu cos wymysla ze skurczami i zebym znowu nie jechala do bydgoszczy.a ty nie dostalas tych sterydow?moze nie kazdy ich potrzebuje jak nic sie nie dzieje.ale jakbys byla w szpitalu z powodu szyjki czy rozwarcia na pewno ci dadza.bo dzieki nim szybciej rozwijaja sie plucka i w razie duzo przedwczesnego porodu maja dzieciaczki wieksza szanse.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938566 przez martadiana
maja wkoncu dobre wiesci mowilam ze bedzie dobrze :*

agat to twoja corcia juz duza tez :D a z tym przesuwaniem terminow to jak mowisz nie
ma co do konca wierzyc :) u mnie mala tez jeszcze sie nie odwrocila ma glowke posrodku nad pepkiem :)

ninoczka ty to sie masz z tym szpiatalem ale oby bylo wszystko wporzadku

a ja kupilam dzisiaj w polskim sklepie proszek z loveli i balsam do prania z dzidziusia ... tylko sie zastanwiam z tym balsamem proszek wrzucac czy sam balsam starczy ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938587 przez Stokrotka34
Martadiana mam dokladnie ten sam problem co Ty czy tylko proszeka czy plyn tez:-) ?

Ninoczka na ostatniej wizycie jak bylam bylo wszystko oki z szyjka, a pytalam sie gina o te sterydy i on mi powiedzial ze bez powodu nie pwinno sie ich dawac..., ale tak sie wole dopytac.
Nie martw sie bedzie dobrze wszystko i dobrze ze maluszki pod kontrola!:-)

Aniołek Zosia 09.01.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl