BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2015 :)

9 lata 6 miesiąc temu #938954 przez Stokrotka34
Monia jeszcze nie wybralam teraz w weekend zrobimy pomiary aby wcisnac dwa luzeczka nasze wyrko i ta komode i w nastepny pojedziemy:-)
A lozeczko gdzie kupilas?
Gratuluje udanej wizyty!:-) i pochwal sie zdjeciem mlodziezy:-)
Ja dla swietego spokoju swojego zrobilam drugi raz tokso, choc gin nie mowil nic, podobnie hiv zrobie, choc zmiana wyniku jest jeszcze mniej mozliwa niz tokso:-)

Ewelina ja tez kompletuje wszystko na gemini :-) jutro zakoncze i bede czekac na paczke:-)

Ja mam wizyte dopiero za tydzien i sie stresuje juz. Mam wrazenie ze weszlam w jakas faze szybkiego wzrostu brzucha co sie budze rano to wiekszy:-)

Aniołek Zosia 09.01.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938961 przez Monika_1985
Stokrotko no powiem Ci, że przy dwóch łóżeczkach to czekają was faktycznie kombinacje. ;) My łóżeczko kupiliśmy używane firmy drewex (120x60, wyjmowane szczebelki, opuszczany bok). Tylko materac dokupiliśmy nowy. No biję się z myślami z tym tokso, chyba dla świętego spokoju zrobię choć cholernie żal mi $. :unsure: Ostatnio koleżanka położna mnie pocieszyła, że najwięcej przytyję między 30-34 tygodniem więc nie dziw się że puchniemy. ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938962 przez maja001
Monika super że wizyta udana, pochwal sie fotka maluszka.Oby twoje słowa sie sprawdzily, ze to nic takiego to szczypanie, bo po moich przejściach to jestem uczulona na tym punkcje. A jesli chodzi o badanie i sie stresujesz to zrób sobie dla spokoju własnego to tokso, ja mam zamiar zrobic dla swojego spokoju posiew przed porodem
ewelinaS ja tez miałam nadzieje że na zwolnieniu będe miała duzo czasu, a to wcale sie nie sprawdziło-widocznie jestem mniej zorganizowana niz jak pracowałam

Dziewczyny trzymam kciuki za wszystkie wizyty, zeby okazały sie udane. Do mojej jeszcze daleko, bo dopiero mam 19 11, a chiała bym juz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938964 przez Stokrotka34
Maja nie denerwuj sie podmywaj sie, tylko nie szalej zobaczysz bedzie dobrze! Jak juz wyleczylas to cyba niw wroci!

Ja na tej diecie cukrzycowej jakos nie tyje moze 1 kg przez 3 tyg, ale brzuch mi wywala na max:-) musze cyknac fotke, moze jutro mi sie uda:-)

Monia zrob ta tokso droga bo droga ale po co masz sie pozniej denerwowac ze moglas zrobic!

A bo mam problem z tymi lozeczkami, bo mysle o tych z Ikea ale chcialam inny materac i nie wiem czy bedzie pasowal:-\ wiecie jak Ikea ma z tymi meblami.

Aniołek Zosia 09.01.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938966 przez ela85
Hej nie było mnie dzień a tu tyle naskrobane.
Gratuluję udanych wizyt i trzymam kciuki za kolejne wizyty.
Agat i Chasiami fajne kołyski.
Stokrotkaa dokładnie masz rację, ważne żebyśmy i my i nasze maleństwa po porodzie były zdrowe.
Nie odpiszę pozostałym bo już zapomniałam co pisałyście.
Dziś byłam u brata i cały dzień bawiłam się z 5 mieś brzdącem. Ja już dużo lepiej, brzuch wrócił znaczy nie twrdniał często i ogólnie czuję się ok. A i przywiozłam od bratowej torbę ciuszków56/62 więc chyba pora zacząc wszystko prać i układać
Dobrej nocki dziewczynki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938969 przez martadiana
hej nie mialam jakos czasu zeby sie odezwac dzisiaj.. rano wstalam to mialam strasznie twardy brzuch ze sie podniesc nie moglam bo bolalo .. ale zaraz przeszlo zaczelam sprzatac w domu i pojechalam do sklepu i raptownie brzuch mnie zaczol bolec jak na okres ze ledwo chodzilam wrocilam do domu i zadzwonilam do swojej poloznej kazala mi przyjechac zbadala i wszystko ok z szyjka z dzieckiem kazala mi tylko mocz rano przyniesc wiec zaniose i z glowy bedzie.. ale sie przestraszylam juz ze to moze juz czas jejku :/

ewelina no nie ma co sie dziwic wkoncu remontujesz mieszkanie to nie dziwne ze nie masz glowy do pisania

monika moze masz i racje ze jest roznica tygodniowa prawie miesiac.. to nasze maluszki podobna wage maja jak tak :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938978 przez kasiah06
stokrotka racja!!! zresztą ja chyba nawet wolałabym cc więc się nie przejmuję zbytnio ;) no ja też mam wrażenie że rosnę codziennie :laugh: dawaj fotkę :)
martadiana czas pędzi jak szalony :) a ja naprawdę o bobini nie słyszałam ani jednej złej opinii i nawet żałuję że ja zgapiłam i nie kupiłam od razu :) mi też się wydaję że ta waga to OK bo jednak są tygodnie różnicy a poza tym dzieci różnie rosną a poza tym zawsze istnieje to ryzyko błędu pomiaru do +/- 500g
luska ja mam hcv zaległy,nie wiem jak to się stało :huh: no i chyba powtórzę grupę krwi bo ja miałam jeszcze za dziecka zrobioną i gin mnie nastraszyła że będę musiała akt ślubu ze sobą do szpitala targać (bo inne nazwisko) więc żeby nie było cyrków to chyba odżałuję te 25 zł i zrobię :unsure:
maja no mnie ten gbs też zdziwił :blink: a ciśnienie sobie kontroluj bo to ważne
anna kciuki za wizytę :)
monikapokaż zdjęcie!!! super że na wizycie OK :) no i fajnie z tą muzyczką co dostałaś :) ja tam bym zrobiła tą tokso lepiej dmuchać na zimne :) a zestaw do gbs dokładnie taki jak piszesz tylko razy dwa bo kazała mi pobrać wymaz z pochwy i odbytu :) poradzić sobie powinnam na spokojnie ;) tylko sam fakt że mam to pobrać sama mnie zdziwił :blink: oooo to ja jestem na etapie największego przyrostu :silly:

mężul skończył mi dziś malowanie i wstępnie ogarnęliśmy bałagan :) zapomniałam wam wczoraj napisać że gin mi powiedziała że takie twardnienia brzuszka to na tym etapie są skurcze przepowiadające i mogą być już nawet kilkanaście razy w ciągu dnia :) i jeszcze mi powiedziała że po porodzie mąż może poprosić w szpitalu o l4 na mnie i na 14 dni i muszą dać + do tego 2 tygodnie ojcowskiego jak weźmie to będzie miesiąc z nami w domu :silly: strasznie się cieszę bo wiecie jak to u niego z tym wolnym :cheer: a ja o tej możliwości zwolnienia na matkę nie wiedziałam więc może którejś z was też się to info przyda :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938998 przez martadiana
jezu dziewczyny ja cala noc nie spalam nie wiem co mi jest :/ teraz wstalam bo glodna az mnie od srodka zrzeralo to wlasnie wcinam platki na mleku... czy to normalne zeby spac sie nie dalo w tak poznych okresach ciazy hmm...

kasiah w tej polsce to przerabane u nas na islandi dla ojca nalezy sie 3 miesiace ''tacierzynskiego'' i jeszcze do tego ja moge mu oddac 3 swoje miesiace a w pl to masakra trzeba walczyc o tydzien wolnego dla ojca dziecka :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #939030 przez ela85
Hej dziewczyny!
Maja jeśli chodzi o ciśnienie, ja zawsze na wizytach mam podwyższone nawet kazał mi mierzyć w domu, a w domu pomiary mam ok, więc chyba mam syndrom białego fartucha.
Martadina to normalne, ze nie możemy spać, bo nie możemy znalezc odpowiedniej pozycji, ja też często nie śpię czasem nawet cała noc.
Kasiah fajnie, że już pokoik pomalowany i ogarnęlaś to.Dziwne, ze masz sobie sama pobrać te wymazy :blink: .
A mnie dziś znowy mdli, obym nie miała powtórki z wczoraj :( .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #939106 przez maja001
kasiah pierwsze słysze że szpital może wstawic L4 po porodzie, a ja myslałam że po porodzie od razu idzie się na macierzyński. Dobrze że o tym napisałaś
martadiana fajnie z bylas u połozneji wsystko ok z malutka.
ela ja własnie takie cisnienie miałam w pirwszej ciązy podwyzszone tylko u gina a w domu normalne Teraz jednak skacze mi samoistie nawet nie mam pojęcia kiedy mi sie podwyzszy, dlatego sie na razie obserwuje i odstawiłm całkiem kawe nawet ta słaba i z mlekiem

A ja dzis mam przerabane mały nie chce spać i ciagle mi płacze,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #939143 przez Anna1991
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #939146 przez gwiazdka2014
Ula w szpitalu pozdrawia was...

Cukier nie co ponad normę ale nie ma tragedii jutro może juz wyjdzie. Wtedy opiszę wam całą sytuację.
Podziękowania: ulka1983

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #939147 przez Anna1991
.
Podziękowania: ulka1983

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #939155 przez kasiah06
maju to l4 to szpital wystawia dla męża na opiekę nad tobą i dzięki temu mąż może być z Tobą i maleństwem dłużej w domku :) a my to od razu na macierzyński idziemy ;)
ela no bardzo się cieszę bo już nie dawałam rady w tym bajzlu :) a na syndrom białego fartucha też cierpię :P
martadiana ja też nie mogę spać w nocy, a jak już zasnę to wstaje na siusiu... a z tym wolnym to u nas masakra, tzn też niby matka może oddać ojcu pół macierzyńskiego, ale jak mój wziął by 6 msc tacierzyńskiego to pewno nie miał by już gdzie wracać :( dobrze że chociaż my możemy być rok z maluszkiem w domu bo to naprawdę dużo :)

u nas dziś tak ciepło i słońce tak świeciło że normalna wiosna, ludzie na sweterkach chodzili :) a ja zrobiłam zamówienie w gemini, mam nadzieję że o niczym nie zapomniałam :) a tak w ogóle to chyba oszalałam bo przeszło godzinę zastanawiałam się jaką wodę morską do noska wybrać :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #939159 przez kasiah06
o dopiero doczytałam anna super że anemii brak :) o ja całkiem zapomniałam że ty płci nie chciałaś poznać, kolejny raz szacun ;) ja to bym nie dała rady na pewno takie ciekawe jajo ze mnie :)
ulka trzymaj się :kiss:
Podziękowania: ulka1983

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl