BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2015 :)

9 lata 5 miesiąc temu #939169 przez mama89muminka
No i obiecalam sobie wczoraj ze sie odezwe a jak zwykle wyszlo ze musze ot tak do przedszkola jechac po Miro... a wieczor to kolejnynkoszmar ale o tym zaraz.

Na poczatku
ULKA mam nadzieje ze wszystko szybko sie unormuje, jesyesmy z toba myslami. Daj znac jak juz wyjdziesz ze szpitala.

No i u mnie to od dwoch dni juz.mam takie skurcze ze chodzic nie moge, na szczescie to nie te porodowe. Zaczyna sie w godzinach 16-17 i konczy ok. 20. Zobaczymy jak to dzisiaj bedzie, bo wczoraj poszlam z tego bolu do sauny przed spaniem, maz mi zrobil masaz plecow i do.tej pory jakos funkconuje. Jezeli znow mnie zabolibto wlaczam ponownie saune, to moje lekarstwo na wszystkie bole :)

Tak wiec wybaczcie ze sie znow nie odzywalam, dopoki miro spi obiecuje z wami zostac
Podziękowania: ulka1983

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939194 przez martadiana
ania dobrze ze pozbylas sie anemi :) a co macie jednak zamiar poznac plec czy dalej nie ? :D

mamamuminka to ladnie jak ci sie juz skurcze zaczely :/


dzisiaj rano zawiozlam mocz do badania i polozna zbadala przez jakis papierek mowila ze bakteri nie ma ale jeszcze zbadaja dokladniej ;) wlasnie zjadlam obiad i robie szarlotke :D zaraz bede wstawiac do piekarnika mniam mniam :D a wiec zapraszam na szarlotke kto lubi :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939229 przez ela85
Hej dziewczynki.
Ulka wracaj szybko, do normy i do domku.
Anna fajnie, że pozbyłaś się anemi.
Dziewczyny a ja dziś nie najlepiej. :( Wczoraj zwymiotowałam po śniadaniu, ale cały dzień było ok. A dziś to samo ylko, ze przez cały dzień, morduje mnie po każdym posiłku, a na dodatek boli żołądek. Nie wiem czy bąbel gniecie czy może coś mi zaszkodziło. Napiłam się nawet coli, to ledwo zdążyłam do kibelka bo już pełną buzię miałam. Bratowa mówiła, że żoładek może boleć od wymiotów i żebym spróbowała herbaty imbirowej. Wypiłam zwykła z kawałkiem imbiru i niby trochę lepiej, ale jeszcze czuję żołądek i trochę nadal mdli, tyle ze jedzonko arazie nie wyleciało :) . Jak jutro bedzie to samo to udam sie do lekarza. Dobranoc kobietki bez dolegliwości.
Podziękowania: ulka1983

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939236 przez maja001
ela współczuje tych ciągłych wymiotów :(
anna super wiadomości, świetnie ze pozbyłas sie anemi
ula trzymaj sie cieplutko , jestesmy z toba
kasiah znowu zle cos zrozumiałam, dobrze ze napisłaś ze to zolnienie dla taty dziecka :laugh: Juz kupiąłs wodę morska dla dzidzi, i jaka wybralaś bo ja tez się nad tym zastanawiam??? A zakupy z apteki zrobie dopiero po 10 12
mamomuminka aby na pewno takie skurcze sa normalne??? Ja takich nie mam, w ogóle zadnych nie mam

Ja jutro jade na poszukiwanie pułeczki do pokoju dzieciaków, jest mały dlatego musze zagospodarowac scianę, i znów wejśc do apteki bo rybiotyk doustny mi sie konczy a pisze zeby przyąc chociaz 20 st a w opakowaniu jest tylko 10szt i w prenalen sie zaopatrze, bo nadal chyba nie doszłam do siebie po przeziebieniu
Dobranoc
Podziękowania: ulka1983

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #939250 przez Monika_1985
Maju do 19.11 już tylko 2 tygodnie, zleci zanim się obejrzysz. Nie cierpię chodzić do apteki, zawsze zostawia tam się więcej pieniędzy niż by się chciało ;) Ale idź idź bo musisz o siebie koniecznie dbać!

Stokrotka łóżeczka to oni mają w Ikei z tego co widziałam na stronie na standardowe materace 120x60. Mi brakowało w ich łóżeczkach wyjmowanych szczebelków.

Ela najważniejsze, że brzuszek się uspokoił :). Teraz doczytałam o tych wymiotach! Rany julek, ile można :(.

Martadiana za miesiąc my też będziemy miały prawie albo już 2 kg maluszki. Mam nadzieję, że nie będzie mnie wtedy tak bić po pęcherzu bo sama będę musiała zacząć nosić pieluszki :silly: Dobrze, że skonsultowałaś się z położną i jeszcze lepiej, że wszystko jest okej. Ja uwielbiam, kocham i szaleję za szarlotka! Mniami!

Kasiah masz rację z tą opieką 14 dniową na mamę dla tatusiów. Fajna sprawa :). Chociaż tak jak martadiana pisała my się cieszymy z 2 tygodni a w innych krajach mają 3 miesiące. No ale mam koleżankę w stanach i opowiadała mi, że tam macierzyński jest bardzo krótki i dlatego na razie nie może pozwolić sobie na dziecko bo nie miałaby z kim go zostawić. W szoku była, że u nas teraz rok można posiedzieć w domu z dzieckiem. Jak już zrobicie pokoik na tip top to wrzucaj fotki :)

Ulka pozdrawiam ciepło i czekam aż wrócicie na forum :).

Mamo muminka ja myślałam, że w ciąży z sauny nie można korzystać. Tyle godzin skurcze Cię męczą.. jak Ty dajesz radę, że jesteś taka spokojna?

U mnie też skurczowo(?!). W nocy się obudziłam i tak mnie w pipce ciągnęło przez ponad godzinę i na dodatek strasznie mdliło, że już zaczęłam się zastanawiać czy męża nie postawić na nogi ale wtedy uświadomiłam sobie, że nie mam laczków do szpitala bo mi się właśnie domowe zepsuły podczas prania i wyszły z nich wnętrzności :laugh: Na szczęście przeszło i usnęłam.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:
Podziękowania: ulka1983

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939259 przez martadiana
ela nie wiem co ci moze dolegac ja czasami mam tak ze mam uczucie jakby mala gniotla mi zoladek
bo wszystko mi staje jakos i podbija ale ja nie wymiotowalam w calej ciazy to ciezko stwierdzic...

monika no ja czasami zastanawiam sie nad jakimis pampersami haha bo mam dosc ciaglego latania do lazienki
na siusiu.. ale powiem ci ze w dzien nie sikam az tyle a przed spaniem pojde ze 3 razy do tego w nocy co
godzine albo dwie wstaje.. a synus jaki slodziak !!


co sie dzieje z reszta dziewczyn cos malo nas tu zostalo :/
Podziękowania: Monika_1985

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939261 przez Asik92
Hej dziewczyny ;) podglądam was juz od chyba dwóch miesięcy i jakoś nie miałam odwagi sie przyłączyć do was ale dziś stwierdzilam ze wkoncu napisze ;) jestem Asia z Poznania. W piatek bede juz w 31tc. Spodziewam sie synka ;) to będzie moje pierwsze dziecko wiec juz strasznie sie boję jak to będzie na porodówce ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #939262 przez Anna1991
.
Podziękowania: Monika_1985

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939263 przez kasiah06
ela oby wymioty ustąpiły, a jak nie to faktycznie wybierz się do lekarza
maja nasz pokoik też malutki więc wiem o czym mówisz :) a zdecydowałam się w końcu na disnemar baby bo pisze że ma najmniejsze ciśnienie i ogólnie chyba najlepsze opinie miała dla takich maluszków po urodzeniu :) ja kupuję wszystko w tym miesiącu bo w grudniu czeka nas zapłata za wózek no i różnie może być z tym moim maluszkiem może w grudniu będzie już z nami ;) zdrówka życzę a prenalen dobry jest :)
monika mały przystojniak ;) śliczne zdjęcie :) nie wyobrażam sobie zostawić 3 miesięcznego szkraba :dry: ten rok z maluchem to naprawdę super sprawa jest :) a pokoik muszę teraz dopieścić dziś np mąż mi chyba 10 razy musiał komodę przestawić zanim poszedł do pracy :blink: i w sumie nadal nie zdecydowałam :P ale to dlatego że to maleńki pokoiczek i chciałabym go praktycznie ale i ładnie zagospodarować :) no a ostateczne wykończenie zostawię na grudnia :) a może w nocy niestrawność miałaś a mały dodatkowo coś majstrował Ci przy dole...ale z laczkami dobre :laugh: :laugh:
martadiana faktycznie ucichło u nas coś ostatnio...
Podziękowania: Monika_1985

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #939264 przez Anna1991
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939274 przez Asik92
Anna1991 powaznie nie wiem co mnie czeka, wszystkie koleżanki, kuzynki, ciotki a nawet teściowa mnie straszą ze naprawde nie wiem jak to będzie.
Co mam o mnie jeszcze napisać hmm...
Jestem gruba bo przyszłam juz chyba ok 16kg, z tego co bylam u gin to wynika ze moj synuś będzie duży przy porodzie. I straszyła mnie ze nie urodze bo moze miec nawet cos ok 5 kg. Nie wiem skad to wywnioskowała ale niech jej będzie. Wyprawka to u mnie cienka bo nie wiem ile czego kupować a jeszcze do tego mam duzo od szwagierki chociaz mi sie nie podobają i zastanawiam sie czy pokryjomu nie wyrzućić kilku ciuszkow. Z praniem tego co mam jeszcze sie wstrzymam bo usiłuje przekonać męża zeby rzucił palenie bo wypiore ciuszki a jak on pali mi w pokoju to i tak prześmiergną. Wcześniej pisałyście o kurtce na tą niby ,,zime'' co ma przyjsc to musze sie pochwalić ze kupiłam tą z bon prixa za 190 bez grosza ze wstawka tylko zrobilam głupi błąd bo patrzyłam na rozmiary i myslalam ze 44 będzie ok a okazuje sie ze jest duża i nawet chyba tej wstawki nie bede potrzebować. Mysle o czym jeszcze moge napisać... Hmm... Aaa przez calą ciążę jak narazie nie musiałam jeździć po szpitalach bo wszystko bylo dobrze i nic sie nie działo ani ze mna ani z młodym, bakterii tez niby nie miałam chociaz nieraz cos mnie swedziało piekło

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939275 przez Asik92
Kurde ale sie rozpisałam az mi tel zaczoł odmawiać posłuszeństwa. No i dokończe ten wątek to miało byc ze moja gin nic z tym nie robiła kazała tylko po każdym siusiu sie podmyć i brać cos z rzurawina. Kurcze lece siusiu i wkoncu spac bo mąż mnie zaraz zabije za to siedzenie po nocy ;) dobranoc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939282 przez Monika_1985
Jest 6 godzina i tak się zastanawiam czy położyć się jeszcze czy nie :silly:

Martadiana ja powoli zaczynam w nocy też chodzić do łazienki. Jednak klops w środku sprawia, że miejsca na pełen pęcherz nie ma ;).

Asik witam koleżankę z miasta. Gdzie planujesz rodzić? :) Jak jakieś ciuszki Ci nie pasują to odłóż je na spód albo do worka do innej szafy i tyle. Ja też takie wyprałam bo stwierdziłam, że może się przydadzą a gdyby co to są w szafie więc nikomu przykro nie będzie ;). A w bon prixie nie można wymienić ewentualnie tej kurtki na mniejszy rozmiar? Męża molestuj, niech się nauczy palić w łazience, kuchni albo najlepiej poza domem :P

Aniu trzymam kciuki by Twój mąż nie zamordował Cię przy najbliższym usg :silly: A na tą anemię brałaś jakieś żelazo czy coś innego?

Kasiah oj tak Ty się szykuj by w grudniu być na wszelki wypadek zwarta i gotowa. Z tym przestawianiem nic mi nie mów hehe u nas to samo, a ja co chwilę mam inną koncepcję w głowie :laugh: Jeszcze chodzi za mną kupno worka sako.. tylko nie wiem, który bank obrobić by na to wszystko mieć pieniądze :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939317 przez Mamuśka 2222
Hejka czytałam was na bieżąco choc nie mialam czasu sie rozpisywac i odpisywać :( ALE dzieki wam dowiedzialam sie o tej aptece internetowej Gemini i zrobilam tam zakupy juz bo naprawde jest taniej....po 30 tyg zaczne kompletowac wszystko dla maluszka....narazie zainwestowalam w kremu mustela na rozstępy...sa drogie ale w pierwszej ciazy uzywalam i nie bylo takiej tragedii....tamtum rosa tez mi sie przyda i tez połowa prawie taniej :blink: ....narazie dla dzidziusia to nie szykuje nic bo chce miec wszystko świeże....a w tym roku nie zamierzam rodzic :silly: ....zobaczymy co bedzie... 30 tydzien za pasem to i ja sie wezme do roboty ze wszystkim od zakupów po wypranie wszystkiego co potrzebne....narazie mam laktator lovi i 3 butelki lovi kupilam bo jak juz laktator to i butelki tej samej firmy :) sterylizator mam z avent ciuszki tyle co po starszej córce,łózeczko,posciele,spiworki....reszte muszę pokupowac juz mowilam mezowi ze w grudniu daje mi kase :) :woohoo: :) na szczescie mój mąż jeśli chodzi o dzieci to nie żałuje grosza...wszystko muszą mieć :) wiec poszaleje troszke :)
Wy dziewczyny to juz wiekszosc z was ma prawie wszystko poszykowane.....ale nie które wiedza ze najprawdopodobniej wczesniej urodza....a i za pierwsza ciaza ja w grudniu to wszystko tez juz mialam gotowe :)
I coraz bardziej się boje porodu!!!! :pinch: :pinch: :pinch: :pinch: :pinch: :pinch:
Witam nową kolezankę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939330 przez Kristi
Witajcie:) jestem grudniówką 2013 i zostało mi 60 witamin prenatal classic wiem ze cena 30 szt to ok 25 zł chętnie wymienię je na 6-cio pak chusteczek pampers w promocji na 25 zł są ktoś chętny?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl