BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2015

9 lata 10 miesiąc temu #890775 przez meli1990
Inna607 według tego to wychodzi tak samo jak na suwaczku. dzięki

patio witaj i gratuluje

GabrysiaSta zrobisz listę na pierwszej stronie przyszłych mamusiek lutowych? narazie najwyżej po niku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890783 przez GabrysiaSta
Inna607 dziękuję za Twoje uwagi. Tobie życzę szybkiego i łatwego rozwiązania, a to już tak niedługo! super! :woohoo:
patio - witamy!! serdecznie gratuluję! na pewno każda z nas wierzy, że wszystko będzie dobrze i na pewno tak też będzie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #891093 przez meli1990
jak się czujecie? mnie strasznie dziś dokuczają mdłości

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #891121 przez magda113
Cześć dzisiaj pobolewa mnie troszkę brzuch
,a apetyt mam taki że aż strach :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #891143 przez GabrysiaSta
a ja się martwię (kiedyś może przestanę) bo w ogóle nie mam mdłości :( a wujek Google powiedział, że to zły znak :( jak bym miała to bym narzekała, że są, a jak nie mam też narzekam, że brak. Nie dogodzi mi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #891282 przez Loca
GabrysiaSta, wujek google to zły doradca ;) moja znajoma nie miała mdłości w ciąży w ogóle i dziś ma zdrową i piękną córeczkę :) wybaczcie, że tak czasem tu u was coś napiszę, ale ja okres ciąży tak miło wspominam, że po prostu mam ochotę coś tu wam naskrobać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #891326 przez Marti
Cześć Wszystkim!

Dziś okazało się, że w lutym 2015 znów zostanę mamą, więc chętnie do Was dołączę:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #891339 przez magda113
Witamy Cię Marti

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #891367 przez Magda28
Witam dziewczyny :) serdeczne gratulacje dla przyszłych mam :) Ja jestem mamą Marty z lutego tego roku :-) rok temu ujżałam dwie kreseczki,a teraz skarba mam przy sobie :P Życzę Wam dużo zdrówka i spokojnych 9 miesięcy :cheer:

GarbysiaSta nie słuchaj wujka Google :P Ja nie miałam żadnych mdłości,żadnych dolegliwości...gdyby nie rosnący brzuch i brak @ to nie wiedziałabym ze będziemy mieć dzidziusia :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #891380 przez meli1990
Marti witaj

GabrysiaSta nie martw się i nie czytaj googla jeszcze objawy przyjdą i jeszcze będziesz na nie narzekać zobaczysz

mnie brzuch już nie boli, tylko te ciągłe mdłości mi dokuczają jak nie zje i jak zjem :( dzisiaj byłam na działce na gratkach oplewić trochę i zgrabić trawę po koszeniu i nie było tak źle nawet aucie. miłej nocy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #891644 przez GabrysiaSta
Marti gratuluję !!!! bardzo nam miło że do nas dołączasz :)
Magda28 no to mnie troszkę uspokoiłaś. Gratuluję Martusi, niech się zdrowo chowa Maleńka!
Loca zaglądaj do nas i udzielaj rad! co prawda to nie moja pierwsza ciąża ale każda jest inna i już też nie jestem na bieżąco ;)
meli1990 jednak i tak zazdroszczę mdłości :blush: My dzisiaj byliśmy w zoo 5 h spacerowania ale było świetnie! uwielbiam takie rodzinne niedziele :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #891843 przez meli1990
GabrysiaSta nie ma co zazdrościć mdłości. ja bym chętnie je komuś oddała. bo nie jest miło cały dzień mieć mdłości. a ja zazdroszczę ci tego zoo chętnie bym sama poszła bo nigdy nie byłam i Dominik byłby zadowolony ale za daleko do zoo :(

która ma najbliżej wizytę u lekarza?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #891980 przez magda113
Cześć ja mam wizytę w środę troszkę sie boje bo nie mogę sie pozbyć tego pobolewania brzucha ,wczoraj bolał mnie z jednej strony dzisiaj z drugiej .Zabroniłam sobie czytania czegokolwiek na ten temat (do środy :) ),a mdłości też nie mam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #892174 przez Marti
Wielkie dzięki za gratulacje!!!
Ja mam pierwsza wizyte dopiero w przyszly czwartek, ale nie mogę sie juz doczekac, bo nie chcemy nikomu mowić o dzidziusiu przed ta wizyta. A Wy powiedziałyście juz rodzinie i znajomym?

Jeżeli chodzi o brak mdłości, absolutnie nie ma sie czym przejmować! Mam sporo znajomych, które czuły sie swietnie od początku do końca ciąży:) ja tez nie mam mdlosci, ale to jeszcze bardzo wcześnie... Za to wczoraj mialam paskudna migrenę:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #892244 przez patio
Widzę że grono Mam Luty 2015 powiększa się :) Witam Was wszystkie :)
Mi mdłości dokuczają, i bóle piersi (w nocy nie mogę spać), no i pobolewanie brzucha. Ale niczym się nie przejmuję - takie urok tego stanu :) U mnie rodzina już wie. Pochwaliłam się od razu jak zobaczyłam dwie kreseczki i potwierdziłam badaniem Bhcg. Wszyscy oczywiście zachwyceni. Mój M troszczy się o mnie jak może i dogadza mi na wszystkie możliwe sposoby, a jutro idziemy razem pierwszy raz zobaczyć naszego Maluszka na USG.



Antoś 05.04.2014

Link - tabela Luty 2015 docs.google.com/spreadsheets/d/1ggTDIhF6...ldX8v_MCU/edit#gid=0
Link - przydatne rzeczy docs.google.com/spreadsheets/d

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl