BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 1 tydzień temu #978636 przez malina219
Syza dobry pomysl! Musze zakupić :kiss: A ja nawalow nie mam :) O jejku to was w nie fajnym momencie kolka zlapala... :( ja bym spanikowala pewnie i bym plakala lecąc do domu. Mnie czeka wizyta u neurochirurga i rezonans ale caly czas to odkładam bo się boje co znowu wyjdzie w tej mojej przysadce...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978643 przez monia89
Ja jak po ogien :-) Zakochałam sie w marcowych Księżniczkach!!!!
Ato moi faceci :-)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978644 przez monia89

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978647 przez malina219
Monia drugie zdjęcie mistrzostwo! Zjadlabym Antosia :woohoo: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978649 przez Karola0303
Aleksandra juz 4.700 tylko ze przy 2 czesto ma mokre ciuszki zobaczymy jak 3 sie sprawdza
Monia slodziaki z twojich chłopaków

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978653 przez Alesandra
Syza ja przed wczoraj jak nakarmiłam małą z jednej piersi poszlysmy na spacer to jak wracałam to z drugiej jak z kranu mi ciekło. no ale doradca powiedziałą że to już ostatni tydzien i później tak już nie będzie.
Malina pięknie Kalinka wygląda:):) ślicznotka
Monia chłopcy do schrupanaia. Obaj
Karola to zakładaj 3 my jeszcze jedynki konczylysmy a teraz już 2 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978670 przez malina219
Aaa Aleksandra ja mam tak caly czas ze jak karmie jedna to z drugiej leci. :angry: Polozna mi w szpitalu wiedziała ze tak jest często. :( w ogóle zastanawiam się czy przez caly okres karmienia będę musiała używać wkladek laktacyjnych czy po jakimś czasie będzie lepiej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978673 przez Alesandra
No właśnie Malina mi doradca powiedziała że po 8 tygodniach najpóźniej to mija :)
Piękna pogoda jak się mała obudzi to będziemy sie na spacerek szykowały aż żal w domu siedzieć nie wiadomo ile czasu jeszcze taki stan się utrzyma

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978674 przez Karola0303
Moja mała już jest na dworze chodzi z prababcią i śpi cały czas na jedzenie cza ja wybudzić chyba ze jest bardzo głodna to się obudzi ... A ja se chatę ograne i umyje dwa auta eh :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978685 przez malina219
My tez zaraz idziemy na spacerek :)
Aleksandra to mnie pocieszyłaś bo myślałam ze tak juz zostanie :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978708 przez Alesandra
My już po spacerku... pogoda rewelacyjna więc żal było wracać no ale dziecko głodne więc siła wyższa :)
Moja Alunia już wysoko podnosi główkę i potrafi tak kilka sekund utrzymać,,, jestem z niej bardzo dumna :)
Kristi zazdroszczę,że mały już świadomie się uśmiechnął też bym chciała już taki uśmiech u Alusi zobaczyć
Malina a jak u was po spacerku??
na szczęście przecieki się skończą bo ja nie zawsze pamiętam o tym by wkładki zakładać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu - 9 lata 1 tydzień temu #978715 przez malina219
Aleksandra my bylysmy godzinkę na spacerku a resztę dnia spedzilysmy na tarasie i tylko wchodziłam do domku nakarmić :) genialna pogoda :woohoo: Ja jakbym zapomniala o wkladkach to bym chodzila z wielkimi plamami :(. Jakich wkladek używasz? Ja kupuje w Rossmanie z babydream bo najtaniej wychodzą a prawie dwie paczki na tydzień mi schodza.... Moja Kalinka srednio z ta glowka tzn podnosi i przekreca ale trzyma podniesiona sekundę może dwie i pada. Super ze Alusia juz dluzej wytrzymuje! :kiss: Mi tez się juz marzy uśmiech Kalinki specjalnie dla mnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978725 przez Alesandra
Malina poczekaj jeszcze, Kalinka młodsza jest od mojej Alusi :) ja mówię się nie obejrzymy a nasze skarby po pół roku już będą miały :)
My znów zakokonowaliśmy mam nadzieję,że Ala będzie ładnie spała :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978732 przez syza24
Hej Mamcie :)
Co do noszenia wkładek to wczoraj byliśmy na herbatce u koleżanki która ma synka 5 miesięcy i mówi że do tej pory nosi wkładki i to takie super chłonne a mimo to zużywa ich całą masę więc różnie z tym bywa :huh:
A u nas Li od pierwszych tygodni dość sztywno trzyma główkę a teraz jak leży na brzuszku to podnosi skubana na tak długo i tak wysoko, że boję się żeby sobie czegoś nie zrobiła i staram się jej tą głowę kłaść. A uśmiechów u nas ostatnio mnóstwo nie wiem czy są one w pełni świadome ale chyba tak bo rano jak leżymy w łóżku i całujemy ją i gadamy do niej to uśmiecha się co chwilę no i na sesji zdjęciowej bardzo ładnie się uśmiechała więc mamy super zdjęcia ;)

Dziś byliśmy na zakupach i chyba za dużo bodźców bo odreagowywała w domu później płaczem i chciała tylko na rękach się tulić :( ale na szczęście 21 poszła spać ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978749 przez anioleczek208
czesc mamusie dawno sie nie odzywalam ale czytam jak nam chwile ale niestety zadko sie ona zdaza tez przechodzimy przez kolki choc teraz juz lepiej Antos dostaje espumisan i widze poprawe mamy tez sab simplex ale Antosiowi nie pomogl:/bylo jeszcze gorzej :/ skok rozwojowy tez byl u Nas na poczatku nie wiedzialam o co chodzi dopiero w necie czytalam o co kaman :/ tez bylismy na bioderkach lekarz mowil ze widac ze byl ulozony miednicowo ze idealnie nie jest ale pieluszkowac nie trzeba tylko jak Go nosimy to szeroko nozki i jak spi na brzuszku to tez szeroko :) maly to teraz taka pocieszka mala rozglada sie i slucha jak sie mowi do niego i tak bosko sie usmiecha :) a szczepienie mamy 30 kwietnia :) szczepimy sie jeszcze na pneumokoki :)
sliczne te Wasze dzieciaczki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl