BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 1 tydzień temu #978766 przez malina219
Hej Mamuśki :)
Znalazłam bloga kobiety, ktora porusza właściwie każdy temat związany z laktacja. Może juz go znacie dla mnie byl on nowością,wiec podsylam. Tym bardziej ze napisala o wkladkach wielorazowych i teraz wiem,ze musze sobie zamówić. Koszt tygodniowy jednorazowych dla mnie to 14 zl i to najtańszych bo z rossmana. A za wielorazowe bambusowe które można używać caly okres karmienia wyjdzie max 50 zl z przesyłka. Poczytajcie sobie,może kogoś zainteresuje tak jak mnie :) www.hafija.pl/2013/04/wielorazowe-wkadki-laktacyjne.html

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978767 przez madlen_m
Witajcie :)
Staram się czytać na bieżąco, ale już czasu brakuje na pisanie. Lenka ostatnio zrobiła się bardziej marudna, chyba to skok rozwojowy. W środę byliśmy na wizycie kontrolnej u pediatry i wszystko ok, waży 4400g. A 05.05 mamy wizytę kontrolną z bioderkami.
Jak ubieracie maluszki na spacery jak jest tak ciepło?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978798 przez kristi*
malina219 mam to samo, jak jedną karmię to z drugiej sika, i w tedy czuję w tej drugiej jak twardnieje od nadmiaru, nie nadąża wyciekać – zastój się robi.
Alesandra Alusia ma jeszcze czas, ale próbuj może wcześniej się do ciebie uśmiechnie
malina219 też zastanawiałam się jak długo z wkładkami będę chodzić, szczerze mówiąc mam ochotę chociaż jeden dzień pochodzić bez stanika jak na razie nie ma takiej opcji, też kupowałam Babydream, są świetne ale tym razem kupiłam znowu Akuku, cenowo wychodzą podobnie do rossmannowskich, za 64szt zapłaciłam 10.99zł.

Dziś wpadli znajomi zobaczyć Marcinka, było super, trochę tłocznie się zrobiło ale małemu też się podobało, chłopaki z małym w jednym pokoju, a my dziewczyny w drugim :laugh: , przyszły ojciec chrzestny (nasz świadek ze ślubu), nie rozstawał się z małym, teraz mam pewność że jest idealnym chrzestnym, i zadowolony jest że mały ma imię po nim :laugh: . trochę po rozśmieszali Marcinka, po za mną uśmiechnął się do cioci Izy, a wujek Marcin ukołysał.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978817 przez malina219
Kristi zamowilam sobie te wkladki wielorazowe 3 pary wiec z przesyłka 40 zl wiec na pewno wyjdzie taniej niż kupowanie jednorazowych ale zobaczymy jak to w praktyce :) Jaki Marcinek zadowolony spi :woohoo: A jaki juz duży! B) ja mam ochotę zasnąć bez stanika a tu nie ma takiej opcji.... Jak leze w wannie to się idealnie czuje bo wreszcie piersi mogą odpocząć :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978849 przez *Beata*
Hej.
Dziewczyny zdjęcia dzieciaczków śliczne :) Kochane maluszki :)
Hania już też trzyma główkę, widać, że jest silna, bo dosyć długo wytrzymuje z uniesioną do góry,w sumie powoli zaczynała to robić jak miała ok. 2 tyg... boję się trochę czy już tak może...ostatnio zauważyłam, że się odwraca... A co do uśmiechów to faktycznie cudnie jest na nie patrzeć.. Hania od 3 dni sporo się już uśmiecha jak się do niej mówi... :) Tydzień temu ważyła 4350g, w środę idziemy na szczepienie, więc będzie kolejne ważenie...
Rosną te nasze Maluszki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978853 przez Alesandra
Rosną i to bardzo szybko Beatka.. za chwilę nie obejrzymy się a już pół roku będą miały :)
ja jak patrze na moją córeczkę to się nadziwić nie mogę,że za chwilę 2 miesiące skończy...
uwielbiam na nią patrzeć...
Beata to dużo już Twoja córcia waży :) kawał kobietki :)
Kristi Alusia ma czas wiem o tym ale marzy mi się już taki uśmiech zarezerwowany tylko dla mnie:)
Malina ja sobie pozwalam na chodzenie bez stanika ale tylko po domu, i mi nie sika z drugiej piersi jak karmię małą, wcześniej się zdarzało no a teraz już rzadko...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978883 przez *Beata*
Aleksandra - Hania chyba teraz nadrabia niezbyt duza wage w brzuchu :-) Ciezka juz jest, ubranka ubieram 56 albo 62, wczoraj juz takie zaczelam. Duzo ubranek miesiac temu wydawalo mi sie ogromnych a teraz jak wyjelam to powoli juz sa za male. Aleksandra jeszcze troszke i zobaczysz ten cudowny usmiech specjalnie dla Ciebie :-)
Tez nie wiem kiedy ten czas zlecial...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978899 przez Karola0303
Hejka u mnie mala tez dlugo utrzymuje glowke a jak sie mówi do niej, jak kladzie do przebrania pampersa i kompania co sie juz nie boji to szczela uśmiechy i jak przykladam pieluche pod brodę zeby na karmic uśmiech od ucha do ucha. Ubranka ubieram na 62 zadko zdarzy sie 56 chyba ze jest duże mierzylam mala to ma 61 cm




Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978942 przez Alesandra
Beata ale Alusia się uśmiecha ale jeszcze spontanicznie ja czekam na ten w pełni świadomy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978948 przez malina219
Aleksandra pospacerowalyscie dzisiaj? :kiss: my z Kalinka niedawno wrocilysmy, zjadła i śpi teraz :)




może juz niebawem sie do nas uśmiechną nasze gwiazdy! Mi się aż płakać chce jak widzę te piękne uśmieszki spontaniczne :)

Beata brawa dla Hani za utrzymywanie główki :woohoo: A przypomnij mi ile wazyla jak się urodziła? :) nam jeszcze trochę brakuje do 56 :) my mamy szczepienie w czwartek :kiss:

Karola Julcia sliczna! A jaka juz duza :woohoo: Tort boski :) to musi byc przeurocze jak tak się do Ciebie uśmiecha.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978954 przez Alesandra
Malina na nas 50 są dobre 56 jeszcze za duże. byłysmy na spacerku od 12 do 15 :))
u nas rozpoczął się 2 skok zachowanie Alicji podobne do tego jakie bylo przy pierwszym.Moja mała dziś za bardzo jeść nie chce bardziej zaspokoić pragnienie ale się nie dziwię u nas strasznie ciepło dziś i mi samej jeść się nie chciało :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu - 9 lata 1 tydzień temu #978981 przez Agula89
Hej :) czytam was codziennie ale czasem weny nie mam do pisania :p

Ehh ja wam zazdroszcze tego nadmiaru mleka.. Predzej jak w nocy mały spał i cycek był 5 h to juz bolał a teraz mały przesypia dłużej bo zadaza mu sie nawet i 7 h i cycek jest 9 h to jest nabrzmialy ale nie ma jakiejś masakry.. Także u mnie cos sie nie dobrego dzieje chyba z ta laktacja.. :( no nic będziemy sie tyle cyckowac ile sie da ! ;)

Uu to mój Marcel wagowo bije wasze dzieci :p tydzień temu w wt ważył 5130 ! ;)
Jutro mamy szczepienie to będziemy sie znowu ważyć.
Dziś Marcel był strasznie marudny spał po 15 min.. Za to na wieczór tak zasnoł ze go do budzić nie mogłam.. A niechcialam żeby mu tyle spał bi w nocy by szalał :p

Co do wkładek to ja mam 1 parę na dzień a czasem nawet i 2 dni bo mi baardzoo malo co leci jedynie może w nocy jak cycki pełne a karmimy sie tylko jednym cycem bo Marcelowi to starcza.

Ubranka 56 male ;) no nie które jeszcze nosimy bo są z tych "większych" ale głównie 62, a czasem 68 wygląda jak 62.

U nas uśmiechy nie świadome ale zaczyna sie powoli odwzajemniac jak sie do niego gada albo jak go kilam albo całuje po brzuszku :) a to fota z dziś ;)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978986 przez malina219
Marcel przystojniak :woohoo: Spory chłopak suuupeer :) szczepicue skojarzonymi? :)

Aleksandra u nas tez tak ciepło dzisiaj i tez miałam to samo z jedzeniem... Nasze córeczki podobnie idą rozmiarowo tylko Alusia tydzień starsza od Kalinki :*


jutro mam wizytę u gin mam nadzieje ze wszystko ok po cesarce :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #979008 przez Agula89
Tak wykupuje mu 6w1..zastanawiam sie nad Rotawirusem bo pediatra nalega ale znam opinie innych dwóch lekarzy i mówili ze jak mamy kase to wydać można ale jakoś dużej ochrony to nie ma..
No i sama nie wiem..z drugiej strony jak będzie nie daj Bóg chory to bede pluc sobie w brodę ze nie podalam mu tego.. Do 11 mam czas na przemyślenia..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #979020 przez malina219
Ja juz tyle słyszałam o rotawirusach,ze postanowiłam nie szczepić. To nie jest smiertelna choroba poza tym mimo szczepienia i tak dużo matek trafia z dziecmi do szpitali ponieważ jak kazda choroba rotawirus ma wiele odmian. Bylam pewna ze będę szczepić ale dzwonilam do mojej endokrynolog której ufam i powiedziała ze bezsensu żebym szczepila wiec wybrałam tylko obowiązkowe ale skojarzone 6w1 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl