BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 3 tygodni temu #979034 przez kristi*
Ja to tylko te obowiązkowe szczepionki, w czwartek mamy kontrolę, ale znów nie zaszczepią bo Marcinek nadal ma katar - nie jakiś męczący ten katarek, zwykle rano grucha noskiem, psikam mu wodę morską - wykicha wszystko co tam ma i jest spokój. Od neurolog dostał zaświadczenie i ma bezpłatnie te szczepionki skojarzone, nie wiem tylko czy wszystkie czy tylko niektóre.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #979151 przez Alesandra
my na szczepienie dopiero 2 czerwca teraz jedziemy...
dziś znów spacerowałyśmy ale tylko troszkę bo mamy mały kryzys laktacyjny i siedzimy na cycu by szybko zażegnać niedogodność

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #979156 przez Alesandra
Malina Alusia starsza ale i mniejsza się urodziła. zresztą dziewczynki sa delikatniejsze i mniejsze od chłopców- zazwyczaj :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #979158 przez Alesandra
popycham :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #979164 przez malina219
2200 wazyla? Dobrze pamiętam? Jak tak to niewiele mniejsza od mojej Kalusi. Co do tego ze dziewczynki raczej mniejsze to różnie bywa, ja wazylam 3.950 (!!!) a mój brat 3.500 :)

Ja dzis po wizycie u gin mam mala cyste na jajniku ale może się wchlonie. ogólnie wszystko ok i mam juz pozwolenie na ćwiczenia, oczywiście bez przesady wiec strasznie się cieszę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #979169 przez kristi*
malina219 też długo czekałam na "pozwolenie" na ćwiczenia, jak na razie ciężko mam wrażenie że mięśnie brzucha całkiem mi odpuściły :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #979178 przez malina219
Kristi Ty jesteś laska to nie masz się czym przejmować:) ja się czuje jak slon i chciałabym juz schudnąć :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #979203 przez Alesandra
Ja jestem jeszcze przed wizytą u ginekologa. szczerze to ja nie mam jak narazie nawet siły by zacząć cokolwiek ćwiczyć. Pewnie dopiero jak mała troszkę podrosnie o zacznie być mniej absorbujaca to będę miała ochote i slie by sobie cokolwiek poćwiczyć :) a jak narazie nawet nie myślę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #979207 przez malina219
Aleksandra ja to tylko sobie planuje a pewnie zacznę "od jutra". :laugh:
Jadę dzisiaj załatwiać becikowe.
Kalina ma katarek delikatny i dziwnie sie zachowuje tzn nle jest glodna nie ma brudnej pieluszki a tak placze ale jakby miałczała - tak jakby ja cos bolalo. Zobaczymy co lekarka powie jutro.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #979219 przez Alesandra
Moja Alusia za to słabo spi teraz... a chciałam by tak do 10 chociaz pospała to potem byśmy na spacerek poszły :)
ja to się łudzę,że te długie spacery codzienne coś dadzą i trochę chociaż zacznę siebie sprzed ciąży przypominać. brzuch bedzie bardziej jędrny pupa no i uda troszkę spadną w obwodzie bo teraz to aż strach mierzyć

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu - 9 lata 3 tygodni temu #979240 przez malina219
Juz wszystko związane z urodzeniem Kaliny mam załatwione,bylam dzis złożyć dokumenty o becikowe i 12 maja mam odebrac pieniadze takze cieszę się ze mam to z głowy :)

Aleksandra no tak spacery dużo dają to prawda. Ja tez nie przypominam siebie z przed ciąży...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #979272 przez Karola0303
Szlam dziś zanies papiery na becikowe nie przyjmuja i jutro musze isc masakra.. Malina a rodzine tyz dostaniesz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #979315 przez *Beata*
Malina Hania jak się urodziła to ważyła 2950g, jak wychodziłyśmy ze szpitala to 2830g.
Dzisiaj byliśmy z Hanią na szczepieniu, nie brałam 6w1 bo różne opinie są na ten temat, coraz więcej lekarzy jednak się wypowiada nie do końca dobrze, ale szczepiliśmy dodatkowo na rotawirusy, też nie do końca byłam przekonana, bo lekarze również się różnie wypowiadają... Może pomoże w tym, żeby łagodniej dziecko przeszło ewentualnie jelitówkę, ale jednak postanowiliśmy zaszczepić... Kolejne szczepienie mamy 10 czerwca.
Waga Hani z dnia dzisiejszego to 4650g :)
Co do ćwiczeń to mogłabym trochę popracować nad mięśniami brzucha, ale szczerze mówiąc na obecną chwilę to mi się nie chce... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #979316 przez *Beata*
Agula - Marcel śliczny, a jaki już duży... :) Ciekawe jaka będzie jego dzisiejsza waga... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #979344 przez malina219
Karola tak bo mój dochód to zero a ojciec Kaliny studiuje wiec tez nie ma dochodów. Ale to 77 zl będzie wiec śmieszne pieniadze no ale zawsze cos i ten dodatkowy tysiąc,wiec sie cieszę.

Beata to ladnie Hania wazy! Ciekawe ile Kalinka jutro będzie ważyć. :) :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl