BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

8 lata 11 miesiąc temu #984206 przez *Beata*
Malina -
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Kalinka jest śliczna, a Wasza domowa sesja zdjęciowa cudna :) To może u Was się zacznie ząbkowanie :) Oby jak najmniej bolesne...

Agula - ale Marcelek już duży :) I jak ładnie siedzi w trakcie kąpieli... słodziak mały :)

Karola - Julia śliczna :) Jaka już duża :)

Syza - to masz niezłe zaopatrzenie :) Ja tak mam, ale tylko ze smoczkami...powiem Ci, że Hania od dwóch dni dopiero zaczęła ssać smoczka, ale tylko wtedy kiedy już chce bardzo spać, zauważyłam, że jak jej dam to łatwiej jej zasnąć, chwilę ssie, a jak zaśnie to wypluwa i śpi :)

Kristi - no to wygląda na to, że nasze dzieci są bardzo zadowlone :)

A u nas jeszcze zdarzają się kolki, ale od 3 dni był spokój... Hania bardzo ładnie nam śpi i mam nadzieję, że tak zostanie :) Jak zaśnie ok. 21-22 to śpi do 5, wypije mleczko i śpi dalej, wstaje przeważnie ok. 9 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #984241 przez Agula89
Oj jo jo ząbki przeraża mnie to .. Ciekawe jak dzieciaczki będą to znosić.
Pieeekknnee zdjęcia i z mamunia najładniejsze.
A malutka identitko jak ma na zdjęciach ! ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #984320 przez *Beata*
A to ja z moją Hanusią :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #984338 przez malina219
Beata laski! :kiss: A jaka Hania gwiazda :) buziaki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #984417 przez Karola0303
Wszystkiego najlepszego z okazji dnia dziecka tym malym i jak tym dużym

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #984443 przez kristi*

W weekend byliśmy na warsztatach z rehabilitacji - terapia dla dzieci z asymetrią,w ssobotę pani profesor z Marcinkiem ćwiczyła robiła pokaz, studenci ćwiczyli w niedzielę oczywiście 1 student- 1 dziecko, a w niedzielę to jeszcze piątka innych niemowlaków była, ale starszych troszkę, w podziękowaniu za udział dostał body.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #984445 przez kristi*
A na dzień dziecka dostał zabawki do kąpieli, wczoraj jak się cudnie pluskał w wannie.
A i zaczęłam ubierać go w ubranka 68 - jak to szybko czas leci...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #984465 przez syza24
Beata pięknie wyglądacie z Hanulką :)
Marcinek też uroczy :blush:
Kristi my po kilka ciuszków 68 mamy już za małych szczególnie tych Disneya i z tej firmy nosimy już 74 :silly: ale Li ma dopiero chyba 64-65 cm tylko ona jest długa w korpusie i zastanawiam się czy jej nie kupić przedłużki do bodów bo rękawki są za długie :whistle:
My na dzień dziecka wczoraj kupiliśmy kilka ciuszków i zamówiliśmy szczeniaczka na dobranoc bo ja czasem jestem tak padnięta wieczorem że nie mam sily małej śpiewać a ona to bardzo lubi

Sama też odreagowałam to ciągłe siedzenie w domu i kupiłam sobie parę rzeczy na które wydałam fortunę :P miałam przez chwilę wyrzuty ale później pomyślałam że mi też coś się należy za tą całą ciąże poród i teraz siedzenie z dzieckiem dzień w dzień 24h a wiec mam dwa nowe staniki z Alles, dwie pary bucików jedne sandałki drugie czerwone na wysokiej platformie, jedne jeansy już z powrotem mój rozmiar z przed ciąży no i troszkę kosmetyków :whistle:

A teraz mam pytanie macie już dla maluszków kremy z filtrem (takimi większymi +50) jak tak to jakie polecacie tylko u nas jest taki problem że musi się dobrze i szybko rozprowadzać bo mała nie nawidzi jakiejkolwiem pielęgnacji skóry bo nie wspominałam wam ale ostatnio wylądowaliśmy na IP z mega wysypką po tym jak pani doktor przepisała Li jakąś dziadoską maść która jej pozatykała pory i miała cała buźkę wysypaną i opuchniętą :S mam jak na razie dwa na oku według rankingów i opinii które znalazłam a więc www.aptekagemini.pl/pharmaceris-b-bezpie...dla-dzieci-50ml.html www.aptekagemini.pl/la-roche-posay-anthe...la-dzieci-300ml.html a wy coś polecicie??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #984473 przez malina219
A my 56 rozmiar :D
Syza zaszalalas :woohoo:
Kristi to się Marcinek ucieszy! :)

Ja Kalince kupiłam przytulnke króliczka z la millou i zamowilam jej opaseczki na glowke :)

Ja ten dzień dziecka sobie zapamiętam bo bylam w sadzie zanieść pozew o alimenty... Juz mnie żołądek boli jak sobie pomyśle o sprawie. Ale musiałam bo tatuś Kalinki nie zgadza sie na więcej niż 200 zl ........ On myśli ze moi rodzice maja chyba obowiązek utrzymywać wnusie skoro maja pieniadze. Nie mam juz sily po prostu.

Aaa Syza my dostalysmy takiego misia który przepięknie spiewa/mruczy (?). W każdym bądź razie jestem zakochana w jego głosie :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #984475 przez kristi*
Syza ja dostałam od siostry krem z filtrem AVEENO, teściowa jej przysłała z Kanady. Więc dopiero będe testować.
Malina 56 jeszcze? Jaka drobinka.
Współczuję ci sprawy w sądzie.

My dzisiaj na kolejne ćwiczenia, potem może jakiś spacer.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #984480 przez anioleczek208
czesc mamusie dawno Nas tu nie bylo ale to przez zwykly brak czasu Antos ppchlania kazda monute mojego zycia :) skonczyl 10 tygodni smieje sie do Nas gaworzy i jest strasznie kochany :) 11 czerwca mamy drugie szczepienie :)
boziu jakie Wasze maluszki sa prze urocze slicznosci do schrupoania :*:*:*i jakie jiz duuuuuze :) Antos tez rosnie jak na drozdzach powoli gondola sie robi za mala :)
jak uda sie to dodam fotki naszego Tosiulka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #984481 przez anioleczek208
czesc mamusie dawno Nas tu nie bylo ale to przez zwykly brak czasu Antos pochlania kazda minute mojego zycia :) skonczyl 10 tygodni smieje sie do Nas gaworzy i jest strasznie kochany :) 11 czerwca mamy drugie szczepienie :)
boziu jakie Wasze maluszki sa prze urocze slicznosci do schrupoania :*:*:*i jakie jiz duuuuuze :) Antos tez rosnie jak na drozdzach powoli gondola sie robi za mala :)
jak uda sie to dodam fotki naszego Tosiulka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #984494 przez Karola0303
A my jutro mamy 3 miesiące ubieramy ubranka 62 i 68 bo niektóre 62 za male kupilusmy na dzien dziecka siostyczke szczeniaczka i ubranka
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #984526 przez Agula89
Syza ja dla Marcela mam ten drugi krem podany przez ciebie ;)
Na opakowaniu pisze ze jest od 6m.z ale w zeszłym roku ni było takiej info dopiero teraz "do pisali" bo do 6 m z powinno sie używać kremów mineralnych ale to sie podobno masakrycznie rozprowadza i dziecko jest ogólnie białe :) bo wtedy właśnie te minerały odbijają światło.
Ja małego nie wystawiam na słońce ale przez materialy w gondoli UV przenika powietrze tez opala wiec trzeba smarowac maluchy.

Jakby co ten krem/ emulsja sie super rozprowadza, i jest bez zapachowa. Ja polecam ;)

Ubranka nosimy 62-68 ale kupiłam mu wczoraj na 74-80 bo wyrastamy z tego co mamy w domu ;)

Malina trzymaj sie i walcz o pieniazki dla Lili ! Niech sobie ojciec nie myśli ze za 200 zl miesięcznie utrzymasz.dziecko !

Kristi fajna sprawa z tymi warsztatami ;) marcinkowi na pewno sie podobało ! ;)

Prezenty dla dzieci sliczne !
Ja kupilam małemu zawieszkę z tiny love, wiewiórkę z książeczka. Mega mu sie podoba nawet gada do obrazków :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #984531 przez malina219
Agula napisz nazwę tego kremu zamówię Kalince :)

Kristi no moja to drobinka :) dalej jestem w szoku bo ja to wazylam 3.950 i 56 cm przy urodzeniu haha :)

Dzisiejsze poranne zdjęcia :)









Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl