BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

8 lata 8 miesiąc temu #1000373 przez syza24
ja znowu wcale się nie ciesze na to że będzie zima bo nie na widzę tej tony ubrań którą trzeba wkładać no i przeraża mnie ubieranie małej w to wszystko bo ona nie na widzi się ubierać :evil:
ale za to ostatnio jak wpadłam w wir zakupów to kupiłam pełno ubranek na jesień no i w końcu udało mi się znaleźć odpowiednią kurteczkę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1000481 przez Alesandra



Moja się budzi 2albo 3 razy.
Syza pokaż karteczkę
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1000485 przez Alesandra

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1000507 przez nesQa
Moja Lili na szczęście grzeczna przy ubieraniu :P ja jakoś często mam przeczucie, że jej zimno i bym ją tylko grubo ubierala :laugh:
Pokaż kurteczke, pokaż :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1000512 przez Karola0303
Moja przespi calo noc chyba ze jakos meta to o 5 rano budzi i nie spi ale to zadko przy ubieraniu niema problemu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1000515 przez Alesandra
Syza moja Alicja tez nienawidzi ubierania wiec do zimy tez mi nie teskno. poza tym nienawidzę zimy

Zazdeiszcze Ci karola. w sumie moja mala tylko jedna noc przespala z jedną pobudka kolo 3 (mało co cycki mi nie pekly). Zazwyczaj budzi się 2 razy a Dzisiaj jak na złość cale zylion razy. Nawet nie liczyłam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1000531 przez nesQa
Tak to już te matki mają, wyśpią się jak dzieci dorosną :D

ja zimy też nie cierpię. jak można lubić jak jest zimno. No, ale ubrania kuszą :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1000549 przez syza24
Na razie nie mam aparatu ale jak tylko do mnie wróci to cykne zdjecie to taki płaszczyk granatowy w białe grochy a na teraz kupiłam taka www.smyk.com/cool-club-plaszcz-dziewczec...ubranka-dla-dzieci-p
A teraz czekamy na gości rodzinka z Niemiec przyjeżdża z którą ostatni raz widziałam sie jak byłam małolata chyba z 10 lat minęło ale sie ciesze :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1000792 przez Alesandra
syza śliczna ta kurteczka. a na jaki rozmiar już ubieracie Liliankę?
Powiem wam dziewczyny, że już mam dość tych upałów. przez to że ostatnio były takie upały nie do zniesienia osy zrobiły się tak szalone że aż balam sie o małą. jak siedzieliśmy ostatnio u teścia na podwórku to udziabały ciotkę 2 razy brata 2 razy kolegę raz i małego szwagierki. wszystko to w przeciągu 5 minut no myślałąm że oszaleje :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1000835 przez kristi*
Ja z Marcinem nie mam problemu z ubieraniem, czasem nawet na śpiocha ubieram jak trzeba gdzieś wyjść a on śpi. Zdarza mu się czasem marudzić po kąpieli, ale wtedy wystarczy go po rozśmieszać.

Śliczne te ciuszki dla dziewczynek, ja jak na razie nie kupuję nic, kurtek kilka mamy i to nowe bo siostrzeniec dostawał po dwie sztuki.
Jedynie skarpetki muszę zakupić jakieś bo już wyrósł, a na jesień znowu będziemy zmieniać ciuszki na 74 bo 68 to już większość mała.

Karola0303 tylko po zazdrościć że mała ci przesypia całą noc. :laugh:

Dziś mamy szczepienie o 13.
A od niedzieli ciężko wytrzymać, ząbków jeszcze nie widać - a cały czas marudzi, płacze, ślini się, wszystko gryzie, spać nie może....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1000925 przez kristi*
Po szczepieniu, Marcinek pisnął tylko ale to już po fakcie :P

Zamierzam kupić chustę, ale mam ograniczony budżet, polecacie coś?????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1000980 przez syza24
Aleksandra nasza Li nosi już przeważnie 74 no i niektóre spodnie 80 bo nóżki ma dość długie, kurteczki kupiłam jedna 74 i ta jest dobra a drugą 74/80 -ta ma lekko za długie rękawki ale myślę że do jesieni będzie w sam raz ;)
Kristi to zależy jaki masz budżet na chustę? masz tu grupę na facebooku dość spory wybór więc może coś znajdziesz Chusty - sprzedam / kupię / zamienię a jak nic nie wiesz na temat chust to napisz posta z tym czego potrzebujesz na Nosimy Dzieci - Pogaduchy (Chusty, Nosidła) to dziewczyny na pewno ci pomogą ;) ;) ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu - 8 lata 8 miesiąc temu #1000992 przez nesQa
A na zimę kupujecie kombinezony czy kurtki?

Już 80 nawet? Moja Lili to nadal 62 nosi :P czasem się zdarzy 56 z bodow i rzadko ale jednak 68 ze spodni, bo też długa :P kurtkę na jesień kupiłam jej 68, ale nie wiem czy damy radę ją nosić, jakaś duża taka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1001254 przez malina219
Hej dziewczyny :) Ja mam dla Kalinki dwie kurteczki na jesień 68 rozm :) My juz w domku. Bylo cudownie, Kalina prze grzeczna i podróż do domu tak samo przespana i godzina zabawy. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1001275 przez *Beata*
Widzę, że robicie już zakupy jesienne :) No tak jesień tuż, tuż :)
Hania póki co ma rozmiar 68 i 74... rosną nasze dzieciaczki, strasznie szybko ten czas leci.
Malina - zdjęcia cudne :) Super, że wszystko tak fajnie się Wam udało, wyjazd i podróż :) Widzę, że Kalinka już też ma fajne fałdeczki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl