BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

8 lata 8 miesiąc temu #1002692 przez *Beata*
Malina - Kalinka jak zwykle śliczna:) Trzymam kciuki, żeby zdjęcia się udały :)
Aleksandra - najważniejsze, że Alusia przybiera... jedne dzieci przybierają więcej inne mniej, każde dziecko jest inne, ważne, ze jest zdrowa i waga idzie ciągle w górę :) A jak zniosła szczepienie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002723 przez Alesandra
Beata ona i tak dużo przybiera. Podwoila swoją wagę urodzeniowa a niedługo potroi.

Szczepienie strasznie jak tylko Zobaczyła igłę to zaczęła płakać. potem po szczepieniu jeszcze chwile zanim nie dostała cysia i w miarę szybko się uspokoiła. Dzięki Bogu miała tylko jedno wklucie

Malina my w kolejna niedziele mamy zdjęcie do portfolio fotografki. W ta niedziele mamy sesje zdjęciowa bo Alusia tak szybko rośnie a ze mnie żadna fotografka ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1003102 przez kristi*
Ja na razie przerwę zrobiłam w rozszerzaniu diety, może za tydzień znowu zaczniemy. Coś Marcinkowice się odwidziało.

Chusta kupiona, wczoraj doszła. Jest super






Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1003364 przez kristi*
I znowu Marcinek jest w gazecie, już zdążyłam zapomnieć fotki wysyłałam jakoś w czerwcu jak dobrze pamiętam, koleżanka do mnie napisała że Marcinka w gazecie znalazła :woohoo:





Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1003365 przez kristi*
I znowu Marcinek jest w gazecie, już zdążyłam zapomnieć fotki wysyłałam jakoś w czerwcu jak dobrze pamiętam, koleżanka do mnie napisała że Marcinka w gazecie znalazła :woohoo:





Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1003781 przez syza24
Jaka tu cisza :woohoo:

Kristi ale Marcinek malutki :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1003852 przez Karola0303
Dziś juli spała do 8.30 a 22 usla co uwas

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1003855 przez *Beata*
Kristi - to macie pamiątkę z Marcinkiem w gazecie ;) Ale był tam malutki ;) I jak noszenie w chuście?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1003868 przez Alesandra


U nas zimno i ponuro. Kupiłam chustę i chciałam mojego cukiereczka zamotac ale jakos nie chce współpracować :(
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1003965 przez kristi*
Karola0303 oo długo spała, Marcinek jest chyba zaprogramowany, w tygodniu cudowne dziecko, za to weekendy różnie – ale przeważnie wstaje wcześnie rano i marudzi cały dzień.
*Beata* no malutki zdjęcie jest jak miał ok 2-3 tygodni, już drugą gazetę mamy i zbieramy, będzie miał pamiątkę z młodych lat.
W chuście noszenie super, wreszcie mnie tak kręgosłup nie boli, i wagi małego tak się nie odczuwa. Najczęściej jak zaczyna marudzić motam go w chustę i chodzi ze mną aż zaśnie. I nareszcie można zrobić coś więcej.
Alesandra po trochu i się przyzwyczai, ja wiązania znajduję na YouTube, niedługo zamierzam wypróbować wiązanie na plecach.

Marcinek od niedawna zaczyna gadać: „da-da-da-da..” Nareszcie słychać że dziecko jest w domu. Często w wózku na spacerach tak sobie gada.
Wzięłam się dziś za porządki, jakoś mnie naszło....

A i ostatnio znalazłam na allegro i kupiłam na wypróbowanie smoczki do butelek BabyOno zupełnie inny kształt, moim zdaniem bardzie do cyca podobne. Doszły w końcu i jak Marcinek nie lubi smoków tego zaczął gryźć - testowałam na rumianku, sporo wypił i nie wypluł. Skoro nie lubi nie chcę go przyzwyczajać, ale czasem by się przydał, w zeszłym tygodniu byłam u dentysty wyrwać 8-kę, i po znieczuleniu musiałam pierwszy pokarm odciągnąć i wylać, jak się nasłuchałam jak mały płakał, nic nie chciał, moja mama próbowała go karmić łyżeczką, kubeczkiem, strzykawką, nawet butelką i mm - cycuś i koniec.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1004154 przez Alesandra
Kristi z moja wiercipietka niestety nie jest lłatwo. Tym bardziej ze cały czas rączki jej wychodzą. a co macie za chustę?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1004223 przez kristi*
alesandra chusta tkana ALMELLE
Marcinkowi też rączki na boki lecą, a gdzieś wyczytałam żeby takim maluchom łapki do środka chować.

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1004225 przez kristi*
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1004564 przez Alesandra
Ale tu cicho, chyba nasze forum umiera

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1004585 przez Karola0303
Juli próbuje pelzać jak na koce sie da jest wszędzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl