BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

8 lata 8 miesiąc temu #1001312 przez Alesandra
Na Alusie 62 są jeszcze za Duże i dlatego mam problem z tym zimowym wdziankiem i sama się zastanawiam co będzie Lepsze. Kurtka czy kombinezon.
2 Września mamy szczepienie na szczęście tylko jedno wklocie i potem przerwa aż do 13 msca życia. jestem ciekawa Czy moja gwiazdeczka waży juz 6 kg

Malina super wakacje;) kalinka juz Siedzi?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1001335 przez malina219
Aleksandra moja Kalinka nosi 62 aktualnie :* Siada ale sama nie siedzi :) jak dasz jej palce to chce stać. :D Ja na zimę chce kombinezon, bo cieplej jej będzie a tak to kurteczka i jakie spodnie do tego. Wiadomo bardziej podobają mi sie kurtki ale trudno. Poza tym zapowiadają srogą zimę :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1001354 przez *Beata*
Aleksandra to już niedługo macie ostatnie szczepienie przed dłuższą przerwą ;) My mamy 16 września... Już się boję...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1001392 przez syza24
Malina zazdrościmy wam wakacji ale super że wam się podobało i Kalince pewnie też skoro była grzeczna :cheer: zdjęcia mega :woohoo: no i nie mogę się na patrzeć jak taki szkrab stoi bo moja Li nawet nie wie że na nogach to się stoi a nie tylko nimi kopie :laugh:

Ja robiłam rozeznanie po mamach starszaków i większość poleca na zimę kombinezon bo niby takiemu niechodzącemu dziecku jest w nim wygodniej i kurtka niby się podwija itd. ale nie ukrywam, że kurteczki bardziej mnie pociągają niż te kombinezony prawie wszystkie takie same :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1001398 przez malina219
Syza oj tak. Jeszcze nie widziałam kombinezonu, który skradl by moje serce a kurtek sporo :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu - 8 lata 8 miesiąc temu #1001625 przez Karola0303
My mamy szczepienie 10 ostanie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu - 8 lata 8 miesiąc temu #1001661 przez Karola0303

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1001806 przez kristi*
Karola0303 Julcia cudna, jak ładnie siedzi. Marcinek dopiero zaczyna, jak się złapie rąk to się podciąga do siedzenia i wytrzymuje jakieś 3 sek :cheer:

malina219 zdjęcia super :laugh: , zazdroszczę wakacji, nam niestety nie wyszło :dry:

Z rozszerzaniem diety się wstrzymuję na razie, może to przez ząbki mu nie idzie albo po prostu jest taki uparty, a KP też nie najlepiej, uwziął się na lewą pierś, z prawej nie chce w ogóle i w żaden sposób, już takie akrobacje wymyślałam i nic, jedynie tylko w nocy się udaje. :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1001813 przez *Beata*
Karola - Julcia śliczna, jakie ma duże oczka :)

Kristi - ja już zaczęłam powoli wprowadzać Hani od jakiegoś tygodnia obiadki... Próbowałam pierwszy raz przed skonczeniem 5 miesiąca, ale wtedy nie była zainteresowana i nie próbowałam więcej. Spróbowałam ostatnio, bo żal mi było już jak ciągle patrzyła na nas jak jemy i otwierała ciągle buźkę...no i teraz bardzo chętnie je... Może Marcinek też jeszcze potrzebuje trochę czasu? A co mu próbowałaś dawać?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1001827 przez kristi*
*Beata* Marcinek podobnie jak Hania, tak jakoś dziwnie patrzy jak jemy - jakby też chciał, próbowałam z marchewką - to mu nawet smakowała, potem brokuł i nie polubił go, zupke jarzynową robiłam, bananek bardzo mu smakował, rano czasem dostawał kleik lub kaszkę, ale ostatnio może od ząbkowania zaczął się problem i nic mu nie idzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1001853 przez Alesandra
My jeszcze nie rozszerzAmy diety. Mała jeszcze nie siedzi sama ani stabilnie a sama jej sądząc nie będę bo to niezdrowe dla kręgosłupa.,poza tym,my zrezygnowaliśmy z papek na rzecz BL W

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1001855 przez nesQa
Moja Lili też jeszcze nie siedzi, ale jak jej się daje ręce to się podciaga :P

Co do rozszerzania diety to my już dawno jemy. :) Lili je jako tako wszystko, staram się dawać jej głównie różne kombinacje warzyw: marchew, ziemniaki, kalarepa, dynia te lubi najbardziej :P brokuł też u nas nie podszedł :D z owoców coś jej ze sloiczkow dawałam, ale wczoraj banany zostały odrzucone :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1001859 przez kristi*
Mi jakoś to BLW nie podchodzi, ale kupiłam ostatnio dwie super książki i będę gotować.
Ta niebieska jest raczej dla niemowlaków od 4m-ca do roku, a ta biała od 6m-ca do 3 lat
sporo o żywieniu i mnóstwo prostych przepisów

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1001875 przez *Beata*
Kristi- to może faktycznie Marcinek teraz tak ma przez ząbkowanie... zobaczysz jak będzie w najbliższych dniach... Muszę sobie popatrzeć na te książki, chyba zaczęłabym od niebieskiej :) Co do patrzenia jak jemy, to czasami aż mi głupio jeść jak widzę jej wzrok... :) Ostatnio jak byłam u sąsiadki i Hania zobaczyła u niej w ręce łyżeczkę to odrazu usta otwierała...

nesQa - Hani póki co też najbardziej podchodzi taki zestaw warzyw jak Li... Bardzo jej smakuje dynia z ziemniakami :) Z deserków póki co to jej dawałam jabłko lub jabłko z marchewką. Rozszerzam jej powoli, ale kolejnym zestawem z owoców będzie jabłko z bananem...więc się okaże jak jej podejdzie banan.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu - 8 lata 8 miesiąc temu #1001879 przez nesQa
Mnie to zastanawia czemu mojemu dziecku warzywa te gotowe ze sloiczkow bardziej smakują jak te domowe. Dzisiaj ugotowalam jej dynię z ziemniakami i marchewką, wszystko z pola i się skończyło tym, że pół porcji zjadła i był płacz :P
Ponoć dzieciom szybciej wejdą owoce jak warzywa, u nas jest na odwrót :P
Co do blw ja również nie jestem przekonana ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl