BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

8 lata 8 miesiąc temu #1001887 przez malina219
Ja też jestem za BLW :) Więc czekamy aż siądzie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1001901 przez *Beata*
Ja myślałam, że jeszcze trochę też zaczekam z wprowadzaniem pokarmów, ale Hania jest już bardzo chętna do jedzenia czegoś innego niż tylko mleko... Poza tym ja nie karmię jej piersią, więc to też trochę przeważyło... Dziecko siada w sumie samodzielnie ok 8 miesiąca i chyba aż tak długo nie wytrzymałabym :) Ale oczywiście każdy sam decyduje jak wychowywać dziecko i wie co jest dla niego najlepsze... Nie jestem ani za ani przeciw BLW, po prostu podjęliśmy decyzję, że zaczynamy urozmaicać dietę Hani, bałam się trochę jak będzie reagować na coś innego niż mleko, ale całe szczęście brzuszek dobrze to znosi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1001912 przez malina219
Beata no i super skoro sama czulas, ze Hania chce czegos innego :* co do siadania to niekoniecznie w 8 miesiącu zycia :) moja znajoma ma córkę, ktora siedzi od 6 miesiąca życia samodzielnie :) Kalina tez strasznie pcha sie do naszego jedzenia, czasem dziadkowie jej cos dadzą polizać to cieszy sie jak wariat, ale czekam do tego momentu, aż siądzie jakos podoba mi się Blw i strasznie za tym jestem.
Dobrze, ze Hani brzuszek zaakceptował inne jedzonko :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1001915 przez syza24
co do dokarmiania to ja jak na razie tylko wprowadzam gluten bo jego trzeba między 5 a 6 miesiącem więc Li już od tygodnia zajada kaszkę manna z Nestle i jest zachwycona pięknie połyka i aż się trzęsie żeby jej dawać kolejna i kolejną łyżeczkę :woohoo:

Malina za ile kupiłaś Bondolino bo my dziś nosiliśmy się w nim i mężowi mega się spodobało nawet bardziej niż Tula więc zamierzam kupić tylko nie wiem czy nowe czy używane? No i niestety nasz dzieć nie polubił się z Bobem którego mamy więc muszę oddać bo raczej już się nie pokochają :( a szkoda bo byłoby 400 stówki w kieszeni :whistle:

A tak nasza sroczka cieszyła się jak pozwoliliśmy jej zostać samej na huśtawce :laugh: :laugh: :laugh:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1001925 przez malina219
Syza jaka Li jest piekna!!!!!! :kiss: bondolino jest cudowne :) polecam z reka na sercu. Kupiłam na tublu.pl bodajże za 410 zl tam za podanie email jest -30/40 zl (mi nie doszedł kod rabatowy wiec wyslalam im email z prośbą o kod i przyslali - mowie gdyby u Ciebie to samo sie zdarzyło) używane byly w tym czasie po 380/390 wiec na to samo by wyszlo, a to sobie sprzedam na wiosne pewnie za taka cene :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1001926 przez malina219
Syza 5% rabatu jest. Pomylilo mi sie z inna strona chyba :laugh: Mamy to
www.tublu.pl/chusty-i-nosidelka-dla-dzie...a-grau-3-sterne.html przesylka za free, miałam na następny dzień w domu nosidlo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1001927 przez syza24
Dzięki ;) mi się bardzo podoba popelina a tu jej nie ma ale te szare też dosyć ładne :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1001930 przez syza24
Kurcze to nie do ciebie miało być to "mi się bardzo podoba popelina a tu jej nie ma ale te szare też dosyć ładne" pisałam jednocześnie z inną dziewczyną i się zamotałam a w tym linku od ciebie akurat popolina jest więc super B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1001932 przez malina219
Syza okej rozumiem :D mi podoba sie jeszcze szare z czarna gwiazda, ale akurat wtedy nie bylo dostępne, wiec wzięłam to :) kocham czerń i chciałam czarne nosidlo, ale przypomniało mi sie jak czarny elastyk byl nagrzewany... Wiec stanelo na szarości :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1001949 przez *Beata*
Malina - no czasem zdarza się, że dziecko samodzielnie siada wcześniej... ;) Hania jak siedzi na kolanach to nie chce się opierać tylko siedzi wyprostowana, jakbym ja posadzila to tez będzie ładnie siedzieć,ale staram się tego nie robić, bo szkoda mi jej kręgosłupa. Sama nie siada jeszcze.

Syza - Li jest śliczna ;) A jaka uśmiechnięta ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1001950 przez *Beata*
A co do nosidelek to faktycznie chyba lepiej kupić nowe, bo ceny niewiele się różnią od używanych...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002338 przez Alesandra
ja jestem w trakcie zakupu chusty :) mysle ze do końca tygodnia stanę się właścicielką ;p
co do glutenu czytalam u hafiji że do końca 1 roku trzeba wprowadzić więc my czekamy jeszcze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002341 przez nesQa
Mi pediatra mówiła, że gluten powinien być wprowadzony najlepiej do 7 mż.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002389 przez syza24
według tych nowych wytycznych jest że gluten u dzieci KP między 5 a 6 m-cem a u MM po 6 m-cu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002397 przez Alesandra
Gluten tak naprawdę przenika do krwi wiec jeśli matka go przyjmuje to dziecko takze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl