BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 8 miesiąc temu #916441 przez kropka1987
ja pierdziele posta mi ucielo grrrrrrrrrrrrrrrr!! musze dopisac jeszcze raz:

kristi ja na Twoim miejscu bym zmienila lekarza ze wzgledu na to l4, albo moze idz do zwyklego internisty on napewno Ci je wystawi, w zadne zaswiadczenia i zdolnosci do pracy sie nie baw bo ewidentnie szef cos kombinuje

dziewczyny mam pytanie do mamus ktore prowadza ciaze u 2 lekarzy, jak to wyglada w praktyce bo tez chcialabym tak zaczac robic ale sie boje ze jeden z lekarzy sie na to nie zgodzi, anabelle chyba Ty pisalas ze masz 2 karty ciazy czy Cie z kims pomylilam?

jeszcze mialam pisac ze macie piekne zdjecia maluszkow :) i super ze wszystkie wizyty udane :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916463 przez Dżasta86
Wstalam ...
KROPEK lekarza normalnie wybierasz albo na recepcji zglaszasz albo lekarzoei, wszedzie jest innaczej. Zapytaj, odmowic nie moze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916472 przez Ada2424
Hej Mamuśki :)

Jak tam minęła nocka? Ja budziłam się co chwile, ale w miare się wyspałam, za chwile zjem śniadanko i zajmę się fakturami bo troszkę mi się ich nazbierało ;) kurcze nie ma jeszcze mojego wyniku z tych przeciwciał, jutro po 12 maja być, ale nie będzie miał kto odebrać więc pewnie dopiero w poniedziałek się dowiem co i jak :)

Buziaki :kiss:

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916485 przez Kalinka90
Dziewczyny tak ode mnie to zdecydowanie nie polecam chodzić tylko do gin z NFZ, chyba że macie jakiegoś naprawdę zaufanego. Ja dopiero teraz widzę jakie miałam niedociągnięcia w poprzedniej ciąży co do 7 mies chodziłam na NFZ. Nie miałam nawet badania na toxo :woohoo: .

A mam pytanie do dziewczyny co niedawno były na usg, miałyście dopochwowo czy już przez brzuszek??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916488 przez Ada2424
Kalinka ja miałam dopochwowo. Nie pamiętam od którego tygodnia robią na brzuchu :whistle:

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916489 przez Kasia81
Cześć Wszystkim Mamuśkom :)
Chyba w tej ciąży psychika płata mi figle :) Ostatnio martwię się że nic mi nie dolega... tzn z takich ciążowych przypadłości i w związku z tym myślę czy na pewno wszystko jest ok ?! Przecież to nie jest normalne !!! Zwłaszcza że z Matim też przechodziłam bezobjawowo... To chyba to siedzenie w domu... za dużo czasu na myślenie :))
kristi ja też radziłabym uciekać na zwolnienie... zmień tego cholernego dotorka. Zresztą nie rozumiem z czym on ma problem, przecież to logiczne że praca w takim miejscu do łatwych nie należy... Ja też pracuję na stacji tylko trochę w innym charakterze i wiem doskonale jak to wygląda.


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916491 przez Dżasta86
Drugie usg czyli od 11 do 14 tyg robi sie juz przez powloki brzuszne, wyjatkowo moze lekarz zrobic dopochwowe .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #916502 przez Ada2424
O widzisz Dżasta :) to na kolejnej wizycie będe już miała na brzuchu :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916503 przez Anabelle

kropka1987 napisał: dziewczyny mam pytanie do mamus ktore prowadza ciaze u 2 lekarzy, jak to wyglada w praktyce bo tez chcialabym tak zaczac robic ale sie boje ze jeden z lekarzy sie na to nie zgodzi, anabelle chyba Ty pisalas ze masz 2 karty ciazy czy Cie z kims pomylilam?

Tak ;) Ja chodze prywatnie co 5-8 tygodni i na nfz co 4 tygodnie. Mam dwie karty ciąży. Na NFZ w szpitalu robią w ciąży 2 usg - genetyczne i połówkowe, ale za to dostaje skierowania na postawowe badania plus recepte na luteine i eutyrox i zamiast płacić co miesiac za leki 60 zł, płace 12. U gina prywatnego wizyta kosztuje 140 zł, ale za to mam 40 minutową wizyte z badaniem na samolocie plus usg i zdjęcia. Lekarze o sobie nie wiedzą, ale się dowiedzą, bo gin prywatny wykonuje genetyczne za 250 zł, a ja mam skierowanie na genetyczne do szpitala a wiec nie zamierzam robić genetycznego u gina. Jeśli sie zapyta o genetyczne to powiem, że robili mi w szpitalu - bagatela w którym pracuje mój gin prywatny ;)

Nie wiem czy wyjaśniłam dobrze :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916525 przez nesQa
U mnie genetyczne na szczęście 150zl bedzie kosztować i mam je 26.08 :)

Nie moze któraś z Was co oznacza kiedy krwinki białe sa obnizone, a czerwone podwyższone? Dostałam wyniki i nie wiem co to znaczy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916534 przez Dżasta86
Nesqa nie ma o co sie martwic ja tez mam podwyzszone duza czesc bedzie miala, zwiazane z tlenem i jego transportem. Jednym slowem masz ciut rzadsza krew teraz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916538 przez Ada2424
Nesqa ja też miałam podwyższone ale leukocyty gin mówił, że to normalne w ciąży ;)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916564 przez Karlinka
dobry Mamusie :)
u mnie nocka beznadziejnie, od wczoraj zmagam sie ze stanem podgorączkowym i bólem głowy ;/ chyba mnie coś bierze ;/ do tego znowu się zaczęły bóle kręgosłupa;/
Ale na szczęście z pozytywów to już zupełnie wymioty i mdłości minęły :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916569 przez Anabelle
Karlinka współczuję, widzę, że równowaga w przyrodzie musi być :D Jedno odchodzi, drugie przychodzi ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916573 przez kropka1987
anabelle dzieki za odp, u mnie jest tak ze moja lekarka do ktorej chodze prywatnie mi to zasugerowala zeby nie placic za wszystkie badania ale ten lekarz na nfz w przychodni uktorego bylam jest na tyle dziwny ze podejrzewam ze nie zgodzilby sie zeby prowadzic ciaze u dwoch lekarzy, jedyna opcja jest podwojna karta ciazy ale z drugiej strony wolalabym miec wszystkie wizyty wpisane w jedna karte :P

podrzuccie pomysla na obiad :) bo u mnie ostatnio pustki w glowie

ja mam dzisiaj genetyczne, juz sie doczekac nie mogeee

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl