BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 8 miesiąc temu #916764 przez nesQa
Mam taką nadzieję ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #916768 przez Ada2424
Będzie git zobaczysz :)

A gdzie reszta Mamusiek :whistle: Amorfivel, Aniołeczek, Bujanka i inne gdzie się podziewacie ?

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916782 przez Kalinka90
Ada2424 zapraszam, dla Was też jeszcze jest :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916783 przez Dżasta86
Jakas cisza dzisiaj.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916798 przez bujanka
Hej dziewczynki, wrociłam :)
a tu takie przykre wieści, annaj trzymaj się, wiem co przeżywasz, trzymaj się :kiss:
Tym co po wizytach z pięknymi fotkami-gratuluje- śliczności ;)
A u mnie również po wizycie, maluszek ślicznie rośnie, serduszko bije jak dzwon. Lekarka nie mogła go pomierzyć bo się tak kręcił jak w pralce :laugh: Ale z mężem wydaje się nam, że widzieliśmy paluszki :P W pierwszym tygodniu września mam się umówić na genetyczne, a potem 14-go wizyta u mojej gin.
Ogólnie pani doktor bardzo się o mnie troszczy, żadnego seksu nad czym ubolewamy z mężem :huh: i termy też niestety odpadają , ale co się nie robi dla naszych maleństw :silly:
Ale trochę odpoczeliśmy bo 3 dni byliśmyy nad polskim morzem, spacerki i gooooofry, boooossssko :woohoo:
Rozpisałyście się że szok, muszę Was jeszcze doczytać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #916808 przez Ada2424
Bujanka ciesze się że u Ciebie też wszystko dobrze z maleństwem i że odpoczęłaś :) 14 września masz wizyte? to niedziela jest :whistle: a czemu zabroniła seksu?

Ja już po kolacji, pije herbate malinową z miodem i leże pod kołdrą bo znów mi zimno :whistle:

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916858 przez Anabelle
Bujanka a czemu 0 seksu? Coś sie dzieje???

Annaj milczy :(

Ja mam jakiegoś wieczornego doła. Wszystko mi źle. Męża nie ma od 2 dni, nie dzwonie bo jest na slowacji..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #916882 przez MlecznaMama
hejo!
faktycznie cicho dzisiaj.... może taki dzień po postu.
Anabella pewnie Cię tęsknota za mężem wzięła. I tak Cię podziwiam , bo z tego co mówisz często go nie ma. pewnie brakuje tej drugiej połówki trochę....
Bujanka no dawno Cię nie było. Dobrze ,że widzieliście Skarbka i wszystko ok. a masz zdjęcie?
Amorfiel już długo nie ma.. zresztą kilka mamuś odezwało się az i później już cisza.
rozumiem Annaj że nic nie pisze. Gdy ja straciłam też na jakiś czas przestałam czytać Październikówki. Ale czekamy tu na Ciebie Annaj!
dziś byliśmy z mężem na lodach, także było super!

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

miłej nocki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916890 przez anioleczek208
Czesc mamuski ;) dlugo nie posalam fakt ale jakos nie mialam weny,,, ale czytam Was caly czas ;)
u mnie wszystko ok ;) powoli do przodu ;)
ciesze sie ze u Was tez Kochane ;*

A co do seksu to moj lekarz nie widzial przeciwskazan ;) ale wiadomo juz nie ma takiej ochoty hehe ;)

Dobranoc;*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916895 przez Amorfivell
hej kochane , jestem zyje i mam sie dobrze mdlosci minely wiec jestem szczesliwa. sledze was kochane na bierzaco ale nie mialam weny na pisanie z rana wstane obiad zrobie i do pracki wracam pozno i niemialam jakos checi na pisanie. szczegolnie ze wy jvz o tej porze spicie bo u mnie jest o dwie godz wczesniej . w poniedzialek mam wizyte u poloznej i zapewne zrobi mi wszystkie badania a we czwartek idziemy na usg genetyczne- jakos strasznego stresa mam szczegolnie po tych wiadomosciach od annaj eh biedulka nasza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916897 przez Amorfivell
kurcze pisze przez tel. i nie moge wiecej napisac wiec wybaczcie za post pod postem. Co do seksu to ja ze swoim tylko raz sie kochalam potem na drugi dzien mialam brazowe uplawy wiec jak narazie sie wstrzymujemy pogadam na ten temat z polozna zobaczymy co powie. bo juz przez ten brak zblizen obcy faceci mi sie snia po nocach hehe Spijcie spokojnie kochane. Aha i gratulacje dla mamusiek ktore byly na usg cudowne malenstwa . caluje was mocno dobranoc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916913 przez nesQa
Hmm, ja nie wiem jak chęci do seksu mogły ulec zmniejszeniu. Mi w ciąży wzrosły tak jak i mojemu partnerowi. Raz dziennie jest zawsze. Dobrze, że mój lekarz nam nie zabronił :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916918 przez kristi*
Ja wczoraj czułam się jak połamana - plecy strasznie mnie bolały, a do tego jeszcze jajniki od kilku dni - gin powiedziała że tak ma być.
W poniedziałek idę do innego lekarza zobaczymy co się da załatwić.
Dostałam list z ZUSu mam u lekarza poprawić datę do kiedy było poprzednie zwolnienie jakimś cudem im wyblakło.

Jutro jadę do siostry (jest masażystką) na masaż relaksacyjny - się nie mogę doczekać :P

Idę sprzątać się uzbierało trochę...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916919 przez kropka1987
ja tylko na chwilke, na usg wszystko w porzadku wszystkie parametry tez ok no i pani doktor powiedziala ze to moze byc chlopiec ale pewnosci jeszcze nie ma wiec sie jeszcze na nic nie nastawiam, trzeba czekac do polowkowego :) zdjecie wrzuce pozniej z telefonu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916952 przez monia89
Hej. U mnie mamy zielone światło do przytulania ale szału nie ma :-( zmęczenie daje o sobie i choć dą chęci sił brak....
z Antosiem mogłam zawsze :-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl