BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 8 miesiąc temu #917110 przez Anabelle
Annaj w mamusiach kwietniowo/majowych 2013 po mojej stracie dwie mamy pisały mi, że w te swoje szcześliwe ciąże zaszły nie doczekawszy pierwszej @ :)
Ja odczekałam 2 @ i z testami owu zaszłam w pierwszym cyklu starań w obecną ciąże. Nastaw się pozytywnie, z nadzieją na przyszłość a pewnie jeszcze przed naszymi połówkowymi badaniami będziesz znowu w ciąży - tego ci serdecznie życzę :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917134 przez Karlinka
Annaj bardzo mi przykro , że jednak się potwierdziło :( Trzymam za was kciuki , żeby szybko się udało :* i dobre macie z meżem podejście !! odezwij się od czasu do czasu :)

Kropka super, że wszystko ok :)

dzisiaj chyba mój jeden z najgorszych dni w ciąży- od rana bez apetytu i nawet śniadania nie zjadłam, ciągle śpię a jak wstałam i obiad zjadłam to 5minut nie minęło i klęczałam nad porcelanką. Boje się cokolwiek zjeść ale zmuszam sie do picia wody. Boję się o Orzeszka ale brzuch wcale mnie nie boli więc chyba nic sie nie dzieje. Musze się tylko zmusić , żeby coś zjeść...Od początku ciąży schudłam tak jak Ada 2,5kg

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917136 przez Ada2424
Karlinka wiem co czujesz ja też miałam ostatnio takie kiepskie dni przez dłuższy czas :pinch: mam nadzieję, że nam to przejdzie w końcu.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917140 przez Saga0304
Annaj bardzo mi przykro... :( i mocno trzymam kciuki aby sie szybciutko udało...
U nas dziś na obiad robię ziemniaczki, kurczaczek i mizeria...
Pobolewalo mnie dziś podbrzusze...raz z jednej strony, raz z drugiej...a pózniej środek...nie był to żaden ostry bol...lekkie pobolweanie...ale nigdy takiego nie miałam....poglaskalam moja fasolkę, i mowie do niej " co tak brykasz....?"" :laugh: wy tez juz mówicie do brzuszków...?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917144 przez annaj
Kasia właśnie chodzi o to ze nic mi nie było, zadnych plamień bólów brzucha czy innych. Jedynie jak wam pisałam to że nie mam wymiotów, ale już wiem czemu. Ale każda ciąża inna więc myślałam ze tak ma być. Teraz jak nam się kiedyś uda to będę czekała z wizytą u lekarza co najmniej do 8 tyg wiem ze to dziwne, ale jakiś uraz zostaje.
Podziękowania: Kasia81

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #917148 przez Ada2424
Saga ja też mówie, najczęściej wieczorem jak spać mi się chce a męczą mnie mdłości to mówie żeby przestał fikać i dał mamie pospać :P

Mi dziś apetyt nawet dopisuje :) objadłam się michałkami i babką piaskową ;) jak ja bym chciała się tak czuć już jak teraz

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917159 przez Kalinka90
annaj bardzo mi przykro, nie wiem co powiedzieć. Ważne, że mąż jest dla Ciebie wsparciem i na pewno doczekacie się szczęśliwej gromadki. Życie jest nie sprawiedliwe, ale takie własnie jest. Trzymam za Was kciuki :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917185 przez bujanka
Jeśli chodzi o seks, to u mnie po prostu lekarka się boi bo jedno już poroniłam i poza tym mam ten zespół więc zagrożenie poronienia jest dużo wyższe niż w takiej normalnej ciąży. Ale powiem Wam, że ciężko nam, ale mam nadzieję że w drugim trymestrze już pozwoli. Bo teraz jak byłam na tym USG to nawet nie zrobiła mi dopochwowo bo się bała, zrobiła przez brzuch i dlatego nie mam fotki nawet :( Dzidziuś się tak kręcił, że nawet dobrze nie mogła go zmierzyć. Normalnie jakiegoś adehadowca noszę w sobie :) Ale teraz na początku września mam nadzieję na piękne zdjęcia z usg genetycznego :)
Annaj trzymajcie się :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917203 przez Anabelle
Annaj daj nam koniecznie znać jak tylko się uda :*

Bujanka na pewno ciężko, ale w sumie jeszcze max pare miesiecy w najgorszym wypadku i będzie po wszystkim. Tylko czekam na tą chwile, jak ma się już wypis ze szpitala, pakuje się rzeczy i wychodzi z dzieckiem w foteliku do domu. Ale byłam wtedy szcześliwa :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917215 przez Nikaa
Pamiętam moment wyjścia ze szpitala - oj jak ja się cieszyłam :D

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917218 przez lalka
dobry wieczór ;) ;) ;)
AnaJ tak mi przykro...przytulam Cię
ja po malutku wracam do świata żywych...od środy do piątku non stop bolała mnie głowa :S :S na samą myśl o tym już mam dreszcze....3 dni wycięte z życiorysu!!!wczoraj zjadłam dwie skibki chleba z czego jedna sucha...dzisiaj z apetytem szału nima!!!!a zimno mi....masakra..musiałam w piecu napalić.... chłopaki w czoło się pukali...a ja pod kocem siedzę!!!
coś mnie dzisiaj brzuch pobolewa :ohmy: :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917223 przez Ada2424
Lalka mnie od kilku godzin też głowa boli, pierwszy raz od kąd jestem w ciąży, staram się nic nie brać ale jak będzie gorzej to będę musiała apap wziąć. I mi też zimno, leże pod kołdrą i się telepie :huh:

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917228 przez lalka
moja sis dzwoniła do położnej i ta jej powiedziała,że można brać paracetamol..i poszła do apteki a kobieta w aptece powiedziała jej,że ona nie radziłaby brać paracetamolu..lepiej iść na spacer,wziąć ciepłą kąpiel...okład zimny zrobić...niby logiczne,ale kobietę chyba nigdy nie bolała głowa..ja nawet wstać na siku nie mogłam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917231 przez Ada2424
Lalka można paracetamol brać raz na jakiś czas, pytałam gina o to, ibuprofenu nie można. No ja staram się unikać i póki co ani razu apapu jeszcze nie brałam teraz ale dzisiaj ta moja głowa już przegina :dry: kłade się, może uda mi się zasnąć i przejdzie.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917247 przez Joasia92
WITAM WSZYSTKIE MAMUSIE ;)

Jestem z Wami , śledze Was, ale nie chce sie wypowiadac .
Mam bardzo dobry kontakt prywatny z jedną z Was na fb i to bardzo cenie i szanuje ;)

ANNAJ ściskam mocniutko!:* podziwiam Twój spokój i chęć walki.
Trzymam kciuki za przyszle dzieciatko ;*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl