BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 8 miesiąc temu #916981 przez annaj
Witajcie, dziś wróciłam do domu, niestety potwierdzili to co lekarz stwierdził, miałam wczoraj łyżeczkowanie. Cały pobyt wspominam przyzwoicie, chodzi mi o zachowanie lekarzy, pielęgniarek. Ze stratą sie pogodziliśmy na tyle ile można. Odczekamy teraz chwilkę i będziemy starać sie dalej. Jak nam coś wyjdzie to pochwalę sie wam.
Życzę wam wszystkiego co najlepsze i spokojnych ciąż :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916996 przez nesQa
Annaj, bardzo mi przykro. Trzymaj się.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916998 przez Anabelle
Mleczna nie pamietam kiedy ostatni raz nazwałam męża druga połówką :silly: Taka troche krzywa połówka ale jest :P
Dzisiaj w nocy wróci to bedzie mnie wkurzał cały weekend ;) :P

Co do seksu to ja 2 z 3 ciąż co straciłam to zaczełam plamić po seksie, choć zawsze jak jestem w ciąży to wszystko jest dużo bardziej delikatnie, musi byc też duża wilgotność, żeby się nie podrażnić. W tej ciąży znowu wiec spróbowalismy w 2 msc ciąży - nic nie plamiłam, wtedy już wiedziałam, że bedzie dobrze :) Lekarz też nie widzi przeciwwskazań do seksu, ciąża rozwija się prawidłowo, nie ma problemów z kosmówką.

Nesqa - raz dziennie? ;) Ja nie mam odwagi - ale chociażby raz w tygodniu musi być :) Zresztą, męża zazwyczaj w lecie nie ma od pon-pt wiec problem z głowy :P

Kropka gratuluje dobrych wieści :) Podobno dobry specjalista pozna płeć dziecka już na genetycznym po kształcie miednicy :P

Annaj macie z mężem bardzo dobre podejście. Wiadomo, gdyby miało być coś źle, to lepiej że w pierwszym trymestrze wyszło. Cieszę się, że lekarze byli w porządku bo to różnie bywa i mam nadzieje, że w pierwszym cyklu starań po łyżeczkowaniu uda wam się, tak samo jak mi teraz :) Trzymam za was mocno kciuki i współczuję, że musiałaś przez to przechodzić ;*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917007 przez Nikaa
Annaj współczuje i trzymam mocno kciuki za to byś szybko wróciła do nas z dobrymi nowinami

ja powoli odliczam czas do końca pierwszego trymestru ( wiadomo - tutaj największe ryzyko straty) - pamiętam w pierwszej ciąży jak się cieszyłam, gdy już "weszłam" w II trymestr

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917008 przez annaj
Właśnie nie wiem ile trzeba odczekać. Przepraszam że tutaj pytam ale lekarka mówiłą ze 3 cykle, ale słyszałam ze czasami od razu zaskoczyli niektórzy. Dodam, że już wogóle nie krwawię, tylko czasami brzuch leciutko poboli.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917012 przez Amorfivell
Annaj jak ja w tamtym roku poroniłam to lekarz powiedzial ze po pierwszej normalnej miesiączce mozemy znow działac :) u innego jak bylam to mowil ze po 3 miesiacach a jeszcze inny ze dopiero po 6 miesiacach wiec co lekarz to opinia ale my juz po pierwszej miesiaczce działalismy .... pamietaj cierpliwosci na udalo sie rowno po roku ... napewno bedzie Wam ciezko szczegolnie Tobie bo przed kazda miesiaczka bedziesz miała nadzieje ze moze sie udało ... i napewno wczesniej czy pozniej sie uda tylko sie nie poddawajcie :* Sciskam Ciebie mocno i 3mam kciuki zebys jak najszybciej wrociła do nas z dobrymi nowinami :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917014 przez nesQa
Anabelle, ja się jakoś nie boję że coś się podczas stosunku stanie. Czasem moze i nie mam ochoty, ale mnie zachęci i jakoś tak wychodzi :P.

Ja tez juz bym chciała być w drugim trymestrze albo chociaż po tym usg genetycznym :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917027 przez Ada2424
Witajcie :)

Annaj przykro mi :( ściskam Cię :kiss:

Kropka super, że wszystko ok i że nadzieja na chłopaka jest ;)

Nam gin też nie zabronił seksu, raz na jakiś czas przytulanka są :) oj ja też nie moge sie doczekać drugiego trymestru, ale jeszcze troszke, mam nadzieje że będzie lepszy od pierwszego :)

Co dziś szykujecie na obiad? :whistle: ja ziemniaki, jajko sadzone i sałata ze śmietaną, a jutro łazanki z jajkiem bo już mi się po nocach śnią :lol:

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917033 przez monia89
Annaj trzymaj sie Kochana. Co do staran slyszalam ze po 1 @mozna już działać o ilewszystko jest ok i macie ochote.
U mnie wczorajsze pulpety zostały więc ziemniaczki obiore i ogórki w śmietanie i zrobie spagetti szpinakowe. Czekam aż Tosik padnie i zabieram się do roboty a jutro gołąbki mama robi mmmmmn.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917049 przez nesQa
Ada2424 łazanki z jajkiem? :P

ja właśnie zjadłam zapiekankę, bo mój mi przywiozł, a na obiad ziemniaki smażone, pulpety, mielone i mizeria :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917054 przez Ada2424
Nesqa no uwielbiam z jajkiem, drobniutko pokroić w kostke i wymieszać z łazankami :) ale to jutro, chodzi za mną jeszcze barszcz czerwony z ziemniakami w przyszłym tygodniu sobie zrobie.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917059 przez Kasia81
Hejka,
u mnie się gotuje zupka z młodziutką fasolką. Ogólnie jestem mięsożerna i jakoś za zupami nie szaleje ale niestety moje chłopaki tak ...
Annaj - cholernie mi przykro bo mimo wszystko miałam nadzieję że to jakaś dramatyczna pomyłka, ale od dziś już zaczynam trzymać kciuki za Wasze starania :) I tylko jak mogę zapytać... to powiedz mi czy nie miałaś żadnych objawów że coś się dzieje nie tak wcześniej, tzn przed wizytą??? Przepraszam wiem że to wszystko takie świeże i bolesne ale ja po prostu strasznie się boję dlatego odważyłam się zapytać...
co do przytulania to my mamy zakaz.. ale to przez kosmówkę. W pierwszej ciąży miałam taki popęd jak nigdy wcześniej ani niestety nigdy później :laugh: :laugh: I żadnych przeciwwskazań nie było a teraz trudno... mi jakoś łatwiej to znieść ale mojemu M. trudniej... Faceci....
I tez nie mogę się doczekać końca 1 trymestru.... a dopiero drobnymi kroczkami w 3 m-c wkraczam


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917063 przez Amorfivell
u mnie dzisiaj dorsz w sosie smietanowym ziemniaczki pieczone i ogoreczki malosolne . a jutro planuje robic paczki z nadzieniem zurawinowym . A jak kochane dzisiaj samopoczucie? mnie od rana glowa boli , zreszta od czasu gdy jestem w ciazy czesto mam migremy bede musiala o tym lekarzowi powiedziec .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917064 przez nesQa
ja nigdy łazanek z jajkiem nie jadłam :)
barszcz też za mną chodzi, tata ma zamiar niedługo zrobić :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917066 przez Ada2424
Amorfivell u mnie najgorzej jest rano, a później stopniowo co raz lepiej, ale nadal jak mi jakis zapach mięsa zaleci czy czegoś tam innego to odruch wymiotny wywołuje :dry: ale już lodówke otwieram normalnie ;) więcej jem, ale mimo to dalej chudne od początku ciąży mam już 2,5 kg na minusie, dzieć chyba ze mnie tak ciągnie :whistle: bo gin mówił, że jak wyniki są ok to nie ma się czym martwić :whistle:

Nesqa spróbuj kiedyś, mówie Ci pycha :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl