BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 5 miesiąc temu #942880 przez karola1322
Hejka ja juz leza na sali od 8 tu jestem dlugo cza bylo czekac na przyjecie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #942883 przez kristi*
karola1322 trzymaj się, zdrówka życzę.

Ja już po wizycie, gin pytała o wade wzroku, i powiedziała że ta kartka którą mam jest zła, muszę znowu iść do okulisty po specjalne zaświadczenie o braku przeciwwskazań do porodu. Pytał też czy są ruchy - mówię że są, a czasem to tak jakby adhd miał tak szaleje, potem posłuchałyśmy serduszka i powiedziała: "ojej, rzeczywiście nieźle szaleje" :laugh:, nieraz czuje jakby mi ktoś wirowanie w brzuchu włączył :laugh:, fajnie że jest aktywny, a nie jakiś śpioch, ale się zastanawiam czy ma to coś wspólnego z aktywnością po porodzie?
Czepiała sie tradycyjnie mojej wagi że za mało, że zbyt niskie ciśnienie i glukoza niezadowalająca, ale skoro kiepsko to wytrzymuje i odrzuca mnie od słodyczy to stwierdziła, że nie musze jej powtarzać, i mam uzupełniać cukier jedząc owoce i warzywa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #942886 przez Aneczka84
Witam Mamusie, tyle postów do czytania. Mnie plecy bolały przez 2 dni i nie miałam weny żeby pisać, a wczoraj to ogólnie miałam kryzys.
Brzuszki śliczne, a zdjęcia brzuszka i psa boskie :D rozczuliłam się i tęsknie za moim ...
Koszule z lupoline są super ja mam czekoladową i świetnie trzyma biust. Staniki chcę zamówić w grudniu żeby zobaczyć jak mi biust rośnie, no i ja :)
Fajnie poczytać rady doświadczonych Mamuś :) ciekawe, jak to tu będzie z lewatywą ... choć im więcej mam kontaktu z włoską służbą zdrowia to żałuję, że nie zdecydowałam się na poród w Polsce. Możecie mi wierzyć nie ma co narzekać ... ja żeby zapisać się na krzywą cukrzycową czekałam 3 godz w szpitalu tylko po to aby podejść do okienka!!!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #942890 przez karola1322
Mòj lekarz mnie przyjmowal badanie gin.mnie ominelo pytalam sie go z czego te skurcze macicy moga byc on powiedzial ze moze jakas infekcja a ja sie pytam czy moze byc ze za malo magnezu i powiedzial ze tez moze byc na usg wszystko ok julia zostaje julią jakos ta kroplowka z magnezem mnie usypio

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #942892 przez monia89
Karola a czy te skurcze sa odczuwalne? 3 maj sie tam cieplutko!
Aneczka Twój pupil w pl został? Moje sa mniej zainteresowane brzuszkiem niż przy Antosiu smieje się že wiedzą co ich czeka i wolą korzystać z wolności :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #942895 przez Alesandra
Karolincia trzymaj się dzielnie
Byłam dziś u położnej i zrobiła mi KTG mała szalała niesamowicie.Dziś w nocy też strasznie szalała, do godziny 4 nad ranem nie mogłam zasnąć. ja jak narazie nie mam jeszcze koszul nocnych ani wiekszych ciążowych biustonoszy bo biust mi za dużo nie urósł.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #942902 przez karola1322
Monia mnie strasznie bolalo kolo pempka ze nospa nie pomogla i macica jest napieta i twarda

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #942906 przez monia89

karola1322 napisał: Monia mnie strasznie bolalo kolo pempka ze nospa nie pomogla i macica jest napieta i twarda

mnie tak własnie bolało i na dole brzucha przez ok 5 dni...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #942917 przez Aneczka84
Cóż mój pupil jest w Polsce z rodzicami ... 20 lat czekałam na psa, a na koniec i tak go nie mam :D Jak wyprowadzałam się od rodziców w Polsce to był warunek ... pies zostaje z nimi :) ich drugie dziecko ... a może czasem i pierwsze :D
Mnie czasem brzuch pobolewa i też biorę nospe, ale najczęściej po jednym dniu przechodzi. Myślę, że to z powodu rosnącego brzucha i zawsze to wypada w weekend jak na złość.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #942922 przez monia89
Mnie denerwują czasem bo brudzą mieszkam w domu to wiecznie wracaja brudne z podwórka i musze zamiatac po 3 razy dziennie i podłoge zmywać ale jak patrze na taki widok to mi mija :-)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #942933 przez monique1983
Dziewczyny super brzuszki :)

Lalka - to chyba zdecyduję się na ten termometr, a pomiary wychodzą w miarę takie same np. za pierwszym i drugim pomiarem, porównywałaś np. z jakimś innym termometrem? Z minusów co czytałam to pisali o światełku, że jest silne i odgłosie który może budzić dziecko w nocy. Nie przeszkadza to jakoś?

Anabelle - świetne te Twoje zakupy :)

karola1322, monia89 - trzymajcie się dziewczyny

Dziewczyny pomożecie? Muszę kupić torbę do szpitala i mam straszny dylemat. Kupić taką turystyczną na ramię czy np. wygodniejsza będzie na kółkach. Wrzucę aukcje z allegro. No i z wielkością mam problem. Wziąć taką 55 cm, 65 cm, czy 75cm?

allegro.pl/torba-podrozna-na-kolkach-bag...-cm-i4714389144.html

allegro.pl/torba-sportowa-podrozna-4f-ou...70l-i4775100184.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #942937 przez Ada2424
Witajcie :)

Poczytałam ale nie dam rady poodpisywać bo mam sporo pracy papierkowej na dziś, koleżanka mi wczoraj doniosła faktury. Jak skończe to się odezwe :) pogoda do kitu znów cały czas się spać chce.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #942942 przez Alesandra
colorstories.pl/produkt/kocyk-tkany-cottonclassic-dzika-malina/

no zakochałam się czekam tylko na przelew i zamawiam a co wy dziewczynki sądzicie na ten temat ? Podoba sie wam:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #942947 przez monia89
Monika wszystko zależy kto ja bedzie nosił :-) ja miałam jedną na k9lkach a 2 na ramie :-)
Kocyk cudowny! I napewno dobry jakościowo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #942962 przez madlen_m
Cześć , bardzo dawno mnie nie było przez przeprowadzkę i załatwianie spraw z tym związanym. U nas wszystko dobrze, dzidzia bardzo dobrze się rozwija, na ostatnim usg lekarz powiedział, że prawdopodobnie dziewczynka, ale nie dał 100%, bo dokładnie nie widział (ułożona była pośladkowo). Teraz mam wizytę 25.11 to może się ujawni i będzie pewne na 100%.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl