BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 5 miesiąc temu #943163 przez Anabelle

syza24 napisał: jeju jak tak piszecie to zjadłabym takiego domowego torta :laugh: a niedawno wyjechała ode mnie przyjaciółka i zrobiła mi ucztę z krewetkami w cieście i sosem słodko- kwaśnym :) no i obiecała, że następnym razem zrobi mi sushi z wędzoną ryba a ja już nie mogę się doczekać


o to pojadłabyś sobie ze mną :P ja się nie tknę ani krewetek ani sushi :P
mój mąż uwielbia więc zawsze ma cały talerz dla siebie :P

niestety kristi ma racje, wędzone produkty jak i owoce morza nie są polecane w ciąży, wręcz są zakazywane przez wielu lekarzy.
ja czekam na wędzonego łososia lisnera którego uwielbiam, ale obiecałam sobie że zaczekam przynajmniej do tego 3 trymestru :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943165 przez Ada2424
Mi też gin mówił żeby nie jeść owoców morza i produktów wędzonych, na szczęście nie lubie takich rzeczy to mnie nie ciągnie do tego ;)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943166 przez aniaqtnoo
Hej marcoweczki :) mam na imie Ania jestem w 24 tc i mam termin na 8 marca. Synus teoretycznie ma sie pojawic w dzien kobiet :) z wyprawki mam juz niemal wszystko :) a Witus w brzuchu tak fika ze spac nie moge ;) pozdrawiam wszystkie Mamulki!!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #943168 przez Ada2424
Ania witaj i rozgość się u nas :) marcowe mamusie fajne są ;) ja też właśnie zasnąć nie moge bo dzidzia fika jak szalona :cheer:

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943177 przez nesQa
Nie miała któraś z Was problemu z bólem krocza? :blink: wcześniej mi się to nie zdarzyło, a od wczoraj coś jakby ból, ale nie tak do końca, nawet nie wiem jak to opisać, dziwne uczucie. Jak się nie ruszam to jest ok, a jak np przewracam się z boku na bok, to po prostu,, czuje " swoje krocze. Dziwne :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943178 przez karola1322
Hejka zjadlam bym tak wedzonego łososia mialam go na weselu ale sie bałam za wczas tu budza glodna jestem a do glukozy musza byc naczo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943189 przez syza24
Hej witaj Aniu
Ja zanim coś nietypowego zjem to czytam czy to w ogóle można a na temat ryb wędzonych jeszcze nie czytałam ale teraz wiem, że będzie można ją zastąpić rybą grilowaną :) a o krewetki ostatnio pytałam położna i ona mówiła, że nawet są zalecane bo zawierają kwasy omega3 no tylko nie mogą być surowe więc była uczta :silly:
Mam takie pytanie czy wy tez w nocy się pocicie bo ja budzę się ostatnio cała mokra mimo że w sypialni mam 19 stopni

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943192 przez Karolincia
Witajcie Mamuśki !! :)

Pospałam sobie do 7:30 bo mój Bejbiś czkawke miał i mnie obudził :) Z psem wyszłam na spacer to czułam jak się przesuwa z jednej strony brzucha na drugi :) Jeszcze nie jest codziennie bardzo aktywny/aktywna , ale to pewnie kwestia tygodnia lub dwóch :)
Pogoda trochę lepsza niż wczoraj, przynajmniej tak nie wieje i dzięki temu jest cieplej na dworzu :)

Sushi nie lubie a owoce morza tak, ale w ciązy właśnie nie można ich jeść, więc nie jem :) Jeśli lubicie ser pleśniowy to możecie jeść taki serek firmy TUREK, on jest bezpieczny dla kobiet w ciąży:)

aniaqtnoo - Witaj :) Miło, że do Nas zajrzałaś i napisałaś :) Czuj się jak u siebie :) Ja jestem mamusia kwietniową, ale kobitki tu są super i dobrze mi tu :) Gratuluję synka :) Opowiedz coś więcej o sobie :) Jak Ci minął I trymestr? Jak się czujesz obecnie, kiedy masz wiyztę u gina ? :)

Karola - :( Bidulko Ty mam kanapki bo własnie śniadanie sobie zrobiłam z wędlinką i pomidorem :) Poczęstuj się :)

Kristi - Mmm pleśniak pychotka :woohoo: Szarlotka też wspaniała :woohoo: Tort za mną dalej chodzi, więc dziś kierunek cukiernia i nie wyjdę z niej dopóki jakiegoś ciacha nie wybiorę hihi :)

Nesqa- Mnie krocze nie bolało, więc nie wiem niestety :( A bardzo Cie boli?

U mnie waga 400g na plusie :laugh: A bałam się, że będę szybko tyć, a tu prosze :) Nie ważę się w domu, tylko jak idę na wizytę do gineklog , to u połoznej podczas rozmowy jest ważenie :) 15 grudnia mam następną wizytę, więc się dowiem ile mi przybyło kilogramów :) Ja się tam aż tak nie martwię tymi kilogramami zbędnymi , będe zrzucać po ciąży :) Chociaż czuję, że dużo nie przytyjew ciąży, moja mama w ciąży przytyła 9 kg :) Jak moją siostrę miała w brzuchu to już gorzej było bo aż 20 kg, ale miała ciąże zagrożoną i musiała leżeć od 3 miesiąca prakrycznie do rozwiązania ;) Ważne, aby moj Bejbiś był zdrowy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943193 przez monia89
Hej.
witaj Ania.
co do bólu krocza tam się wszystko rozszerza i z tąd może występować ten ból z Antkiem miałam go tez tak od polowy ciążyaktualnie nic mnie nie boli tam.
ja czasem jem makrele albo dodaj łososia wędzonego do spagetti szpinakowego.
narobiłyście smaku ns torta ze hej :-)
Dzis posłałam tate do cukierni gdzie pracuje moja ciocia po kawałek najlepiej z truskawkami a ojciec do mnie że lepiej jakbym sernik zjadła :-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943196 przez Karolincia
Monia - a czemu sernik?? :cheer: ;) Mmm...z truskawkami też pycha :)

Mnie dziś lekko bolał brzuch na wysokości pępka z prawej strony, ale przeszło naszczęście :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943197 przez karola1322
Glukoza nie byla taka zla smakowala mi moze jutro wyjde tesciowa przyjedzie z obiadem a moj m po pracy pezyjedzie i bede miec migdaly i orzechy ... Moze w tym tydniu byda miec malego kotka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943203 przez Loca
NesQa nie chce Cię straszyć, tylko doradzić :) powiedz koniecznie o bólu krocza lekarzowi, u mnie okazało sie że był to objaw skracajacej się szyjki. Może być tak że wszystko sie rozciąga i dlatego boli. Mnie bolalo krocze i miałam ból w pachwinach, lekarka mówiła ze się wszystko naciaga stad ten ból, a w 24 tyg ciąży trafilam do szpitala z planieniami, 2 cm szyjka i 1 cm rozwarcia. U Ciebie wcale tak być nie musi dlatego warto poradzić sie lekarza przy nastepnej wizycie :)
Pozdrawiam marcoweczka 2014 ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943204 przez Karolincia
Karola - Smakowała Ci glukoza?? :) No prosze :cheer: A do czego smak porównasz?? :)
Małego kotka? Ale super :) To fajnie, że tak o Ciebie rodzinka dba :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943207 przez monia89
Karola jak miałas pobieraną krew po glukozie po godz i po 2 ?
Mi też gluzoa smakowała ciekawe jak teraz będzie :-)
Karolincia bo to jego ulubione ciasto i by jeszcze skorzystał jedzeniowo :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943209 przez syza24
A jeszcze zapomniałam, że moja szwagierka wczoraj przyniosła mi kombinezonik taki malutki, cieplutki, bialutki no i obiecała ze pożyczy mi jeszcze matę edukacyjną, kocyki zimowy i letni i co jeszcze będę chciała to sobie wybiorę :woohoo: tylko mam teraz dylemat czy kupować kombinezonik taki polarowy czy ten cieplutki wystarczy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl