BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 5 miesiąc temu #943291 przez Dżasta86
Może dodatkowo udziela ci sie zespól niespokojnych racic :P ja tak miałam, i biore magnezu 4 razy dziennie plus obowiązkowo żelazo Biofer 5 razy dziennie. Surcze w nogach ustąpiły dzięki żalazu. Na pewno ci nie zaszkodzi a spróbować można. W ciązy dużo kobiet sie zmaga z tymi nogami ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943293 przez monia89
Karolincia o tak ale nie wiem jak dopiore Antka bluzke. :-D
Karola moge wiedziec ile ma Twoja szyjka ico dalej z nia?
Zdrówka dla Was :kiss:
kristi ja z Antkiem w styczniu mialam cala wyprawke poprana poprasowana i torby spakowane :-D a rodzilam w kwietniu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943296 przez Ada2424
Kristi ja też czekam na zakupki :) we wtorek będę w pasażu typowo dziecięcym to mam nadzieje, że uda się nakupić troszke rzeczy :) no i oglądanie wózków :cheer: tego najbardziej się doczekać nie moge B) może wybierzemy konkretny model :cheer:

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943305 przez karola1322
Monia ja z ta szyjka jestem juz glupia bo na zdjeciu wyszlo 37mm co mi robila siostra zakona a moj mi powiedzial ze w pon ze sie skrucila zobaczymy czy jutro nie beda mbie badac .. Zanie dlugo tu obiad cza wziosc bo marudzic beda a niewiem co tesciowa przywiezie za obiad ma mi przywiez pirzame z luzniesza gumka bo ta za mocna jest i uciska brzuch a ja jej nie mam na brzuchu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943306 przez Karolincia
Monia - hehehe :laugh: :laugh: to widać, że mu bardzo smakował tort :)

Za tydzień usg !!! :D nie mogę się doczekać !! i wtedy ruszam na łowy ciuszkowe już konkretne albo dla synusia albo córeńki :)
Pościel zamówię, trochę ciuszków :)
Dostanę 2 wory po chrześniaczku, ale jak będzie dziewczynka to będe musiała kupić pajacyki i śpiochy typowo dla niuni :) Jak się okaże synuś to mam całą ciuszkowa wyprawkę gotową, poza skarpetkami :)

Dżasta - Ja nie raz nie czuje w nocy skurczu, a wstaje z obolałymi łydkami :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943311 przez monia89
To mi powiedziano ze jak jest poniżej 40mm to jest źle i trzeba zakładać coś na szyjke.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943324 przez karola1322
To ja juz niewiem jak to jest zglupialam od tego szpitala

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943330 przez kristi*
monia89 mi gin mówiła że termin mam na 12.03 a we wtorek że na 8.03 i tym mam się kierować więc i tak musze mieć wszystko gotowe do połowy lutego. Ale mam zamiar wyrobić się do końca stycznia, a potem można spokojnie czekać na malucha.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943331 przez Ada2424

kristi* napisał: monia89 mi gin mówiła że termin mam na 12.03 a we wtorek że na 8.03 i tym mam się kierować więc i tak musze mieć wszystko gotowe do połowy lutego. Ale mam zamiar wyrobić się do końca stycznia, a potem można spokojnie czekać na malucha.


Ja tak samo do lutego chce mieć już wszystko kupione i naszykowane, żeby spać spokojnie ;)

Mykam kończyć obiadek :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943335 przez Karolincia
Kristi - Ja chce mieć wszystko na tip top wyprane wyprasowane w poszewkach trzymać ciuszki dla Maluszka do końca lutego :) Maxymalnie początku marca :) Aby spokojnie czekać na Bejbisia i sie nie martwić, że z czyms nie zdążę, poza tym nie uśmiecha mi sie prasować w 9 miesiącu ciązy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943338 przez kristi*
A właśnie co do prasowania, ostatnio coś położna mówiła, że raczej takim obowiązkiem jest prasować przez pierwszy miesiąc, potem to zależy czy komuś będzie się chciało, można, ale nie trzeba. Hehe no to zobaczymy czy mężuś coś pomoże przy prasowaniu :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943340 przez Karolincia
Kristi - Mój Mąz przyszły mi już powiedział, że on będzie tez prasował ciuszki, bo chce :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943341 przez Aneczka84
Ja na początku miałam na 9.03 a teraz niby 3.03, więc też w lutym chce mieć wszystko gotowe i spokojnie spać. Nigdy nie wiadomo kiedy tak naprawdę zdecyduje się przyjść na świat :) teraz to ten mały rządzi :) a ciągle się śmiejemy, że to dopiero początek :D
Ja jestem ciekawa badania w poniedziałek, mam nadzieję że wszystko ok ... najgorsze, że człowiek w takiej niepewności ciągle. A trudno co tydzień chodzić do lekarza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943345 przez Anabelle

kristi* napisał: A właśnie co do prasowania, ostatnio coś położna mówiła, że raczej takim obowiązkiem jest prasować przez pierwszy miesiąc, potem to zależy czy komuś będzie się chciało, można, ale nie trzeba. Hehe no to zobaczymy czy mężuś coś pomoże przy prasowaniu :P


Ja prasowałam tylko pierwsze 3 msc :)
Później olałam :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943346 przez Karolincia
Aneczka - Ja termin mam na 18 kwietnia :) Póki co się zgadza wszystko i dzidzia rosnie własnie jak na ten termin porodu przystało :) No tak Dzidziulki teraz Nami rządzą, a ja czuję, że będe mieć przenoszoną ciąże, że moj Bejbiś nie tak prędko będzie chciał przyjść na świat :) Ciekawe czy mnie nie będzie mylić kobieca intuicja :)
Na pewno będzie wszystko dobrze, zobaczysz , że nie potrzebnie się stresujesz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl