BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 9 miesiąc temu #907541 przez Anabelle
To lubię! Wracam z kąpieli, odświeżam strone i jest co czytać :woohoo: :woohoo:


Dave a mąż nic nie popuści kurka nawet po alkoholu? :silly:
Mój ma inną taktykę, twierdzi, że bedzie tyle dzieci, ile ja chcę, ale ja pewnie zostanę przy dwójce bo wypadałoby kiedyś do pracy wrócić czy do ludzi wyjść :lol:


Monia no nie mogło być inaczej :D Mamy wiosenne z 2013 spięły poślady i proszę jakie efekty :D Antoś wyszedł wcześniej z brzucha? Bo ja to już nie pamiętam :P Mój z tydzień, 1,5 wcześniej ;)

Z tymi konfliktami czasem nie jest tak kolorowo, zależy od agresywności przeciwciał, ponieważ krew matki i płodu nie miesza się tylko przy porodzie ale także w małych ilościach w czasie ciąży. Ale tutaj decyduje wiele czynników - np obecność i stężenie p/ciał p/jądrowych itd Najważniejsze żeby sobie napisać na czole idąc do gina czy do szpitala "mam rh- a mąż rh+" i będzie dobrze :D :D :D

Jednak dobrze, że gin cie nie straszy, bo czasem nastraszą, a jest ok.

Mąż poszedł na drika i wsiąknąl godzine temu :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #907543 przez Ada2424
Anabelle bo nie ma czym sie martwić tylko trzeba pilnować tego zastrzyku i co jakis czas w ciąży sprawdzać te przeciwciała. Ja juz na temat konfliktu znacznie wcześniej rozmawiałam z kilkoma ginekologami i położnymi i każdy mi to samo powiedział nie ma obaw do strachu tym bardziej przy pierwszym dziecku no i fakt sa tego przykłady ;)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #907550 przez MlecznaMama
Witajcie Kochane!!!!
Po pierwsze chciałam Was bardzo przeprosić, że tak dawno mnie nie było. Dużo się u mnie działo. Dużo pracowałam. W piątekj miałam wizytę. Cudowny dzień, Widziałam moją Kruszynkę 5,6 milimetra, serduszko biło. Ciąża młodsza o 2 tygodnie. Termin na 19, tydzień 6 :) Bardzo byłam szczęśliwa!!!!!!!!! niesamowicie....
ale...
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Ada!!! łaączę się z Tobą w bólu mdłościowym. W pracy to mam masakre... niedobrze mi jak nie wiem! Zrezygnowałam z tego co dotychczas lubiłam. Mam inne smaki. Ale taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak mi czasem niedobrze, że szok!Ada co do konfliktu serologicznego to ważna kwestia! trzeba tego przypilnować. U mnie dwie siostry mają minusową krew, mama nasza też minusowa, a tata plusowy. Wszystko ok. A jest nas 4.
Witam nowe mamusie!!!! Jutro biorę się za uzupełnianko!
Witaj Dave, trzymam kciuki za 2015! namówisz jeszcze męża
Anabella miłego urolopu
Annaj jak szukanie pracy?
Karlinka jak samopoczucie? dobrze,że odpoczywasz! ja dziś po dwunastce i padam na twarz :)
pozdrawiam Was dziewczyny i zapraszam na pizzerinki własnej produkcji.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #907552 przez Dave
Bella - no on niereformowalny. Ubzdurał sobie i kropka. Nic na niego nie działa.

A apropo alko, to właśnie baluje na kawalerskim kumpla :blink:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #907553 przez Ada2424
Mleczna a juz sie martwiłam czemu sie nie odzywasz. Ciesze sie ze wszystko ok. To masz termin dzień po mnie :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #907555 przez MlecznaMama
Ada a pomyśl ,że okres ostatni miałam 1.06. :) owulka zaszalała i się opóźniła. Zawsze mam cykle 30 dniowe. ZAWSZE. A w tym cyklu to nie wiem ile wyszło ale pod 40 dniowy podchodzi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #907574 przez nesQa
Saga0304 na 13:40, a Ty? :)

Anabelle no proszę, ja stąd jestem i jak sie podoba w Trójmieście? :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #907606 przez annaj
Pracy to ja szukam cały czas, ale nie ma nic odpowiedniego dla mnie niestety.
Za to co chwila wyskakują mi nowe pryszcze. Jak nastolatka już prawie wyglądam obsypana. Szukam weny do zrobienia czegoś w domu może ktoś widział? ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #907625 przez lalka
witajcie...ja już po wakacjach!!!!Zakopane piękne!!!!
witam nowe mamusie
mleczna super że wszystko ok!!!!ja mam wizytę w piątek na 14 i tak się cholernie boję...mam stresa

nie wiem czy was nadrobię...postaram się

Anabelle ja suwaczek odnośnie ciąży wstawię jak zobaczę serduszko!!!!
a ja dziewczyny zazdroszczę wam tych wszystkich dolegliwości,mdłości...bo u mnie prawie nic...aż się boję myśleć!!!!mam nadzieję,że wszystko jest ok!!!!
Dave a ja cały czas trzymam za ciebie kciuki!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #907645 przez kaikai
Ada ja w każdej ciąży miałam konflikt, po urodzeniu pierwszego dziecka było wszystko ok, dostałam zastrzyk a córka miała tylko zoltaczke większą. Przy drugim córka miała konflikt również grupowy leżała dłużej w inkubatorze na naswietlaniach chcieli jej przetaczac krew, ale obyło się. Trzecia ciążę straciłam .
Dostałam znowu zastrzyk.
Z Dawidkiem co miesiąc miałam badania na przeciwciala. Nie było już i synek urodziłsię zdrowy nawet zoltaczki nie miał :)
Oczywiście po porodzie dostałam zastrzyk.
Ja mam grupę krwi 0-
A dzieci B-,B-,A+, to co straciłam miało A+
Podziękowania: dominia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #907673 przez Ada2424
Witajcie u mnie bez lepszych zmian, dalej źle się czuje juz nawet nie chce na wage wchodzic bo co sie waze to co rusz mniej tyle ze ja nie mam nawet z czego chudnac :( wiem, ze te wszystkie objawy sa normalne na poczatku ciazy ale mimo wszystko martwie sie najbardziej tym spadkiem wagi i ciaglym brakiem apetytu.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #907675 przez monique1983
Ada - ja mam co prawda RH+ ale miałam robione przeciwciała teraz i z tego co czytałam ponoć się jeszcze powtarza pod koniec ciąży.

MlecznaMama - dobrze, że się odezwałaś, bo się o Ciebie martwiłyśmy, fajnie, że wszystko w porządku :)

Witam nowe dziewczyny :)

Ja ostatnio najgorzej czuję się wieczorami od 19 gdzieś to już jestem taka padnięta, że nic nie jestem w stanie zrobić, chodzę spać ostatnio między 21:30 a 22:00 bo nie daję już rady. Zauważyłam też że jak za długo przerwę od zjedzenia zrobię to później bardzo źle się czuję, słabo mi, niedobrze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #907697 przez Nikaa
Witam

Nieśmiało podczytuję Was trochę odkąd zobaczyłam, że Mleczna Mama( która tak jak ja jest lipcóweczką 2013) ogłosiła tutaj swoją nowinę. Chyba miałam jakieś przeczucie.... Postanowiliśmy z mężem postarać się o rodzeństwo dla synka Mikołaja ... no i jestem w ciąży :) 19 lipca zrobiłam test ( wyszły 2 kreski - jedna bledziutka ale jednak) wczoraj otrzymałam potwierdzenie u lekarza... ciąża na wczesnym etapie ( między 4 a 5 tygodniem - jest pęcherzyk) mam za dwa tygodnie pojawić się i wtedy powinniśmy zobaczyć już serduszko :D z wstępnych moich obliczeń wynika, że termin mam na koniec marca/początek kwietnia - mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swego grona :)

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #907705 przez Ada2424
Nikaa zapraszamy :) no to grono mamusiek marcowych nam się powiększa :) super!

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #907715 przez lalka
witaj Nikaa i się rozgość!!!!im więcej tym lepiej!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl