BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 9 miesiąc temu #907748 przez annaj
Nikaa witaj :)
Dopiero co pisałam że pracy nie mogę znaleźć a tu taki psikus. Zadzwoniłam w jedno miejsce co miałam namiar i jutro idę już do pracy. Babka powiedziała że jak mi się spodoba i podejrzewam jak się sprawdzę to mnie przyjmie. Praca od zaraz więc nie przyznaję się co do ciąży. Zatem trzymajcie kciuki :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #907769 przez Justi1166
Nikaa witamy:)

Annaj powodzenia w pracy!

w poprzedniej ciąży też test na przeciwciała miałam robiony 2 razy, na początku i pod koniec ciąży. ja miałam rh+.

Obiadek ugotowałam, synuś zjadł i poszedł na drzemkę, a ja mam chwilkę dla siebie, chwila odpoczynku od tej mojej marudy - chyba upały źle na niego wpływają jest taki nieznośny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #907778 przez MlecznaMama
NIKAAA ALE INFORMACJA HURA HURA! SZAMPAN DLA WSZYSTKICH!- oczywiście pikolo :) no to się udało kolejnej Lipcóweczce!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #907779 przez lalka
dziewczyny was też boli krzyż????u mnie to masakra!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #907782 przez Ada2424
lalka właśnie dzisiaj poczułam taki dziwny ból krzyża jak wstałam teraz póki co spokój.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #907784 przez MlecznaMama
Lalka ja ogólnie po ciąży miałam problemy z kręgosłupem i utrzymywały się parę miesięcy później ustały a teraz podczas ciąży wróciły, ale nie są jakoś bardzo uciążliwe.
Annaj zaciskam kciuki z całej siły żeby się udało! Lepiej mieć zawsze jakiś grosz w zanadrzu.
Monika ja też bym chodziła spać tak wcześnie jak to tylko możliwe.
Ale się cieszę mój synek już zaczął chodzić i tak miło się patrzy na to! ah!
Ada jak dziś mdłości?u mnie w miarę w miarę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #907788 przez lalka
Ada nie wiem czy to przez materac przez ciąże czy sobie coś wkręcam..no i nogi w nocy katastrofa!!!!spytam się gina w piątek czy mogę brać magnez!!!!ja to boję się nawet mineralnej gazowanej napić(innej nie przełknę)więc żadnych tabletek sama nie chcę brać!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #907789 przez Ada2424
Mleczna mdłości dziś w sumie nie miałam jeszcze, najgorzej mnie łapia na wieczór. Ale za to na zapachy okropnie mnie odrzuca. Mama gotowała zupe to do kuchni wejsc nie moglam tak mnie ciągło, no i apetyt słabiutki nadal. Tez takie dziwne uczucie bo zjadlam troche malin, winogrona i pol bułki a czuje sie najedzona jakbym niewiadomo ile zjadla.

Lalka ponoć magnez można brac ja dzis wzielam bo wczoraj wieczorem tez mi nogi dretwiały tzn łydki.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #907866 przez annaj
Magnez można brać, sama dosyć często biorę, można rzec regularnie z powodu łydek i kołatań serca, które na szczęście się uspokoiły ostatnio. Ale zawsze można zapytać lekarza.
Jejku dziś znów taki skwar że człowiek dopiero wieczorem odżywa. Dobrze że jutro do tej pracy idę na 7 do 15 bo z rana to lepiej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #907879 przez Saga0304
Ada, odnośnie Twoich winogron, moja bratowa jest w ciazy i jej lekarz zabronił jeść winogrona...powiedział ze tak jak jabłka fermentuja w żołądku i dziecko jest " pijane" :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #907881 przez Anabelle
Mleczna mam nadzieje, że wszystko się ułoży, a jak biło serduszko to bedzie dobrze :) Ja też miałam ze 3 tygodnie bardzo mocny stres, kilka dni mi się rece trzęsły, ale na szczęście jest ok.

NesQa całkiem przyjemnie tylko gorąco :P

Annaj weny nie widziałam ani twojej ani mojej :D

Nika witaj ;D sporo nas tu z małymi pociechami - będzie nam raźniej :D

Annaj dobrze że się nie przyznajesz do ciąży, nie masz obowiązku informować a jak mi ktoś znajdzie pracodawce co zatrudni ciężarną to ukłony ;)

LALKA!!!!! ALLELUJA wreszcie ktoś z bólami krzyża, ja myślałam że już się sypie!!!! :D my na wakacjach wiec codziennie zwiedzamy, jeździmy, chodzimy i już po 2h od śniadania zaczynam czuć krzyż. Później coraz gorzej, a wieczorem wręcz nie mogę się zgiąć w pół :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

lalka ja biore magnez magne b6 2x2

ja nigdy w żadnej z 5 ciąż nie słyszałam natomiast o zakazie jedzenia winogron i jabłek ;) zresztą bardzo często jabłka należą do zachcianek ciężarnej :) a ile tych jabłek sfermentuje?? 0,0001% alkoholu? :P dziwne mi się to wydaje, szczególnie że zdarzają się lekarze zalecający 1 lampkę czerwonego wina w miesiącu'

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #907895 przez Ada2424
Saga ja tez pierwsze słysze o zakazie jedzenia winogron. Mi gin mówił, żebym jadła dużo owoców na jakie tylko mam chęć jak nie mogę nic innego jeść ale nic nie mówił że winogron nie można też mi się to dziwne wydaje :whistle:

Anabelle mi też zaczął ból krzyża doskiwerać, przed chwilą jak wstałam do toalety z łóżka to taki ból mnie złapał że cięzko mi sie wyprostować było to normalne takie bóle sa?

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #907925 przez nesQa
Byłam dzisiaj u gin, serduszko ładnie biło, 8tc termin na 6.03, od razu lepiej się czuję jak wiem, ze póki co wszystko ok :cheer: . Nastepna wizytę mam 26.08 i wtedy juz będzie sprawdzać czy sa wady genetyczne i takie tam.

Anabelle, dzisiaj w Gdańsku bylo masakrycznie gorąco :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #907931 przez monia89
Hej.
Krzyż to i mbie boli szczegolnie po bieganiu za Antkiem...
o qinogronach arbuzach i bananach slyszałam ze bardzo tuczą i nie powinno ich sie jeść szczególnie w 3 trymestrze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #907933 przez Saga0304
Dziewczyny, ja tylko napisałam to co powiedział ginek mojej bratowej....nie sprawdziłam tego....nie wiem....
To tylko słowa jednego ginekologa...i tyle... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl