BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 3 miesiąc temu #963506 przez karola1322
kurcze te suwaczki pędza... Ja che szlafrok taki cienki co się zmieści do torby ale gdzie taki znaleźć to nie wiem ja mam jedną paczkę pampersów ale nie wiem ile wziość do szpitala na stronie szpitala nie ma wyprawki napisanej a szkoda

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963517 przez syza24
Ja spakowałam do szpitala 15 pampków ;) a szlafrok i tak pakuję do reklamówki bo po przyjeździe na IP i tak zaraz trzeba się wpakować w piżamkę i szlafrok to po co w torbie mam go upychać??
A zdjęcie dodam jak tylko aparat wróci z naprawy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963519 przez Karolincia
MlecznaMama - Pewnie za dużo tych pampków jedynek mam, ale wole mieć więcej niż za mało :) :)

Syza - No tak pamiętam, że pisałaś, o opadającym brzuszku, ale teraz Ci mocniej opadł :) Dobrze Kochana oby Ci naprawili do porodu!! :) Dobry pomysł z zapakowaniem szlafroku i pidżamki do reklamówki :) Kradnę !! :)

Karola - Na allegro są takie cienkie szlafroki bawełniane lub dresowe :)
Oj tak zapitalają te suwaczki oj zapitalają jak szalone !!! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963521 przez malina219
Dziewczyny skoro już jesteśmy przy pampersach to polećcie jakie macie zamiar/kupiłyście ale w rozmiarze 1. :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963522 przez Karolincia
w rozmiarze 1 kupiłam bella happy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963529 przez malina219
Karolincia wiem wiem Twoje zapamiętałam. A szczerze nawet nie widziałam takich w sklepie. muszę zerknąć na nie :kiss:

Ja na pewno nie będę szaleć z ilością jedynek bo jak coś to zawsze mogę dokupić, a nie chce, żeby sie zmarnowały.v :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963532 przez kristi*
Ja mam Dade, biedronka pod domem :laugh: siostra polecała, cena też nie duża

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963534 przez karola1322
ja mam pampers 1 w kafladzie była promocja

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963539 przez malina219
Kristi ja właśnie też słyszałam wiele pozytywnych opinii o pieluszkach Dada i pewnie będę też kupować jeśli Małej nie będą uczulały. Ale jakoś do szpitala i na początek myślałam o tych pampersach premium care, bo podobno są bardzo delikatne i fajnie wsiąkają te rzadkie kupki. :)
Karola jakie to masz pampersy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #963540 przez MlecznaMama
ja najbardziej cenię sobie Pampersy Premium Care.. używamy też zielonych pampków ale Premium Care to mój hit :)

a co do rozmiaru pampków to mój syn był z tych mniejszych noworodków a jedynek używaliśmy krótko. Jak skończył 3 miesiące przeszliśmy na 3 więc sobie pomyślcie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #963546 przez kristi*
Podobno Tesco ma teraz podobne do Dady, ale nie znam żadnej opinii.
A Dade znam, siostra używa, i sporo pozytywnych opinii mają. Siostra mówiła, że kiedyś Pampersa dostała w prezencie i mi odradzała, bo podobno jak dziecko nasika to strasznie śmierdzą, i Dade polecała.

Ja właśnie wróciłam po badaniu dna oka. Mam zaświadczenie, ale okulista mnie wkurzył :angry: .
Po badaniu powiedział co i jak, że będzie trzeba zrobić ten laser na prawym oku, i nie ma przeciwwskazań do porodu, i to wszystko. To się pytam, więc kto wystawia to zaświadczenie bo do szpitala muszę mieć to na papierze, jedna okulistka wysłała mnie do niego, a on nic i gdzie mogę to dostać - to ten z jakimś fochem coś o cesarce mruczał ledwo słyszałam - ja mu powiedziałam że chcę rodzić naturalnie, cesarka mnie nie obchodzi i po to ten papier jest mi potrzebny, no i w końcu wypisał. :angry: :angry: :angry: się wkurzyłam. Czemu większość lekarzy z góry zakłada, że wszystkie chcą cesarke???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963550 przez Karolincia
Kupie i wezme do szpitala te pampersy pampers premium care :) Właśnie przesadziłam z tymi bella happy a niewiadomo czy lilcia je bedzie tolerowała czy nie dostanie uczulenia :/ No trudno nauczka na przyszłośc :blush: :blush:

Kristi - Zazdroszcze Biedry pod domkiem :whistle: :lol: :lol:

Malina - Tez słyszałam, że dobre są dady pieluszki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #963551 przez MlecznaMama
nie no bez jaj.... nie śmierdzą czasem jak się dziecko zesra to nie śmierdzą.... ale to muszą być szczelnie założone :P pare razy się z mężem zdziwiliśmy jak otwieramy pampka a tam niespodzianka.

natomiast te Dady są bardzo popularne nie wiem jak one cenowo wychodzą ale dużo moich znajomych ich używa więc coś w nich musi być. Dla mnie za sztywne

Kristi nie przejmuj się okulistą! fajnie że możesz rodzić SN tak jak chciałaś

nie martw się Kaolincia... to Twoje pierwsze dziecko więc skąd mogłaś wiedzieć!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963552 przez *Beata*
Ja mam 1 paczkę Pampersów newBaby-Dry (jedynki) na razie więcej nie kupuję 1 bo w każdej chwili można dokupić, a chcę najpierw zobaczyć ile córeczka będzie ważyć, mój mąż kupił jakiś czas temu 3 paczki Pampersów rozm. 2

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963553 przez Anabelle
Karola no ja mam te same pieluszki w domu, 42 sztuki newborn i nie kupuje wiecej
Co jak ci dziecko nie zaakceptuje pieluszek?
Albo gumeczki przy nogach będą się odciskać, bo dziecko może być pulchne, wtedy trzeba mieć dwójki do 3-6kg a nie newborn 2-5 kg. Pośredni rozmiar to 1 z premium care newborn bo są ciut wieksze od zielonych jedynek.
Przy Antku jedynki błyskawicznie były za małe dlatego nie robie zapasów. Pieluszki można dostać w każdym markecie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl