BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 3 miesiąc temu #963366 przez Karolincia
Karlinka - Oszczędzaj się, nie prasuj ponad siły !! :)

Kristi - Świetna wiadomość , że wyniki masz dobre :) :) !! Kiedy masz wizyte ? Chyba wspominałas, ale wypadło mi z głowy ://

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963375 przez malina219
Hej Mamuski!

Monia piękna ta Twoja pyza :woohoo:

Wydaje mi się, że mniej napina się ten brzuch, ale to dlatego że leże. Jak wstane to od razu się 'stawia'. Wezmę magnez i nospe i zadzwonie za kilka godzin do lekarza czy mam jechać do szpitala co robić. Nie chce panikowac i najchętniej zostałabym w domu ale boję się, że coś przeocze i zaszkodze małej..... :unsure:

Karolincia to spore zapasy pampersów zrobilas :P ja jeszcze nie kupiłam:D Tata mi tylko w Niemczech kupił wielkie kartonowe pudło rozmiar 2 albo 3, bo była jakaś promocja w supermarkecie :) ja chce jedynki kupić pampers premium care bp czytałam dobre opinie. A jakie Ty kupilas? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963391 przez Karolincia
Malina - To leż Kochana !!! Zadzwoń , zadzwoń lepiej sie upewnić, czy wszystko dobrze :(
Ja kupiłam bella happy newborn :) A tez mam chęć na te pampers premium care :) Kupie jeszcze pewnie paczkę tych pampków :)
Ooo..to będziesz miała zapas na później dla Kalinki :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963435 przez kristi*
monia89 zdjęcie cudne

Karolincia we wtorek 10 lutego mam wizytę, położna mówiła, że te bakterie w moczu to może być jakiś stan zapalny i trzeba z lekarzem skonsultować.
Moja siostra miała bakterie niedługo przed porodem i gin przepisała jej leki potem stwierdziła, że może odstawić wcześniej, a po cc się okazało że była nie doleczona i małego zatrzymali w szpitalu na 2 tyg., wolałabym tego uniknąć.

Ja kolejne pranie zrobiłam, tych ciuszków co ostatnio dostałam, jakoś dziwny dzień dzisiaj w sumie nic mi się nie chce, ale udało mi się skleić jako tako plan porodu, później jeszcze mężuś sprawdzi, i dopytam położną.

Od wczoraj miewam dziwne uczucie: brzuch napięty, podbrzusze kłuje, lekko boli, mały nieprzyjemnie się wierci - chociaż ostatnio troszkę spokojniejszy jest, ciaśniej się zrobiło :laugh: A jak wychodzę z domu na dłużej, to czuje jak mnie siły opuszczają :(, wracam ledwo żywa.

Ja z pieluchami nie szaleję, sklepy blisko - jak coś to się dokupi, na razie mam tylko jedną paczkę newborn (28szt), bo w szpitalu wymagają. Zastanawiałam się czy dokupić drugą i potem już 2.

Ciekawe czy gin w końcu da mi skierowanie na USG, ostatnie miałam w 31tyg, a w szpitalu wymagają w dokumentach USG po 36tyg z masą urodzeniową - w sumie sama jestem ciekawa ile teraz mały waży.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963469 przez monia89
Karolincia w pon mam wizyte to zobaczymy co na to powie.
Malina skonsultuj to lepiej!
Kristi ja mam paczke tych newbornów i karton 2 bo były na promocji.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963471 przez syza24
monia89 słodka pyza, ale wydaje mi się że podobny będzie do starszego braciszka ;)
Ja po wizycie u mnie wyniki jako tako cały czas ta anemia ale już słaba mało brakuje do dobrych wyników ;) Z nasza Lila wszystko OK tylko lekarz z niedowierzaniem trzy razy mierzył kość udową bo nie mógł uwierzyć, że jest taka długa :woohoo: obliczył, że ma ok 52 cm już no i waży 2700 g więc wda się w tatusia:) miałam pobierany GBS i od dziś odstawiam leki podtrzymujące no i lekarz mówi, że mam czekać na poród bo brzuch mam strasznie nisko chociaż od ostatniej wizyty szyjka mi się wydłużyła i mówi, że może jeszcze pochodzę chwilę ale to się okaże ;) W razie co mówi, żebym w każdej chwili była naszykowane bo nie wiadomo jak organizm zareaguje na odstawienie leków :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963476 przez Karolincia
Kristi - Odpoczywaj więcej !!! Zdązysz wszystko uprasowac i uprać :) To masz dzień po mnie wizyte :D Pewnie lepiej wyleczyć zapalenie pęcherza, żeby nie było takiej sytuacji jak u Twojej Siostry :(
Gratuluję napisania planu porodu :D :D
Hmmm..nie wiem , ale powinno być jeszcze przed porodem jedno usg własnie w celu sprawdzenia masy urodzeniowej dziecka :whistle: :whistle:

Monia - O której masz wizytę? :) Ja w poniedzialek o 12.15 :)

Syza - Wow !!! :D Obniżył Ci się brzuszek? Pokaż Nam brzuchola ocenimy :D :D :) :) Kurcze jak sie brzuch obniża to poród tuż tuż.... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: To już uważaj na siebie od dzisiaj jak odstawiasz leki :) Torba spakowana tak na tip top?? :) Lilunia zgrabna Modelka :D :) Z takimi nogami to fiu fiu...do top model może iśc :D :D :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963478 przez karola1322
Ja dopieto 16 wizyta a jestem ciekawa czy sie skraca juz szyjka niewiem co bym zjadla na poraeienie humoru

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963479 przez Karolincia
Karola - Zapraszam na sernik na zimno z bita śmietaną i owocami :) :) Na poprawę humoru :) :)

Ja niestety musze teraz na diecie llekkostrawnej być, bo biegunke mam :( :( Koszmar....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963486 przez karola1322
Moze sie skusze na sernik kot na mnie wchodzi i spi w pon jade po wyniki na gbs i zakoczyc kupno wyprawki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963487 przez Karolincia
Karola - Jaki słodziak, pieszczoszek :) Trzymam kciuki aby wyniki dobre były!!! A co zostało do kupienia?? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963490 przez karola1322
Dla mnie do szpitala smoczki do butelek bo zawielkie sa. Kolezanka mi polecila jakos mas na sutki zeby nie bolaly

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963491 przez Karolincia
Karola - Aha :) To już końcóweczka :) Ja dziś zamówiłam dla siebie 4 koszule do karmienia :) Jeszcze mam zamiar zamówić szlafrok, klapki pod prysznic i kapcie do chodzenia po oddziale :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963497 przez syza24
Karolincia ja brzuch mam obniżony już od ok. 2 tyg. ale teraz jest to już bardzo widoczne bo już mam bardzo opadnięty. A zdjęcia niestety nie dam rady wstawić bo aparat mam w naprawie ale mam nadzieję, że do porodu mi go naprawi. A naszykowana już jestem w 100 procentach.
Wcześniej pisałyście o pampersach ja mam tylko jedną paczkę 1 z pampersa bo po pierwsze nie wiem jaka duża córcia się urodzi i czy kupować jeszcze 1 czy już 2 no i czy będę jej danej firmy pasować? Ja mam nadzieję, że malutkiej podpasują pampki z Dady bo większość mojej rodziny ich używa i mają dobrą cenę a ostatnio czytałam artykuł o tym że jeszcze ulepszyli te pieluszki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963505 przez MlecznaMama
hejooo!!!

no Syza wzuć zdjęcie!!!

8 paczek jedynek???????????????? to za dużo mi się wydaje. ale sama zobaczysz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl