BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 3 miesiąc temu #963000 przez Karolincia
Dzień dobry Mamuśki !! ;)

Wczoraj nie zrobiłam kompletnie nic, to co sobie zaplanowałam :// Miałam posprzątać, zrobić placki po zbójnicku i co? I zjedliśmy ogórkową z poniedziałku :P Mówię do mojego Męża, ale Ci się leniwa Żona trafiła :P Na co mój odpowiada, że wcale nie leniwa, tylko Ciężarna i się cieszy, że mam siłę odgrzać mu obiad jak wraca z pracy i to go cieszy, a co je to już nie ważne ;) Kochany Misiak z niego :) :)

Bierze mnie jakieś przeziębienie, od wczoraj boli mnie gardło, troche kaszle i mam lekki katar :/// Poszłam spać już po 19.00 i obudziłam się dziś o 6.40 jak Mężuś do pracy wstawał . :blink: :blink: :blink: :blush: :blush:

Syza - Cieszę się , że udała się wizyta u kosmetyczki i fryzjera :) Od razu lepsze samopoczucie co? :) Goferki mmmrrr..... :woohoo: :woohoo: Z czym jadłaś? :)


Ja też się zapisuje w tym miesiacu do fryzjera, a później jeszcze w kwietniu, bo potem nie wiem kiedy będę mieć czas na spędzenie 2 godzin w fotelu u fryzjerki :P

Beata - Zgaga....ojj....od początku 7 miesiaca ciąży towarzyszy mi zgaga codziennie o różnej porze dnia i nocy :/ Czasem tylko chwile a czasem pół dnia :/ Mi pomaga Renni, rumianek jak wspomniała Kristi i zimne mleko....:)

Agula - Obyś się załapała na farbowanie do fryzjera :) Oby Twój Maluszek był wyrozumiały, i nie spieszył się z przyjściem na świat :)

Malina - Leż leż leż i jeszcze raz leż !!!! Odpoczywaj ile wlezie !!!! :* Kalinka ładnie przybrała na wadze :) Bardzo mnie to cieszy !! Obyście wytrwały do 13 marca - dla mnie 13 była pechowa, ale od jakiegoś czasu jest szczęśliwa :) Trzymam kciuki za Was i Wam Kibicuję :* !!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963003 przez Karolincia
Alesandra - No proszę to dziś shopping się szykuje , pamiętaj abyś się oszczędzała !! :) A masz już jakąś koncepcję jeśli chodzi o wystrój pokoju Alusi?? :)

Karola - Niestety teraz mamy nadwrażliwy węch :) Wywietrzeje to drewienko :) :) I będzie Ci lepiej spać ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963016 przez monia89
Hej.
na zgage reni ktoś tu mi podpowiedział i inne specyfiki poszły w kąt :-)
Mi u fryzjera zostaje tylko cięcie bo od 2 lat mam swój kolor na głowie i maluje szamponetką jak siwizna pokazuje się. Ale korci mnie znowu metamorfoza i chyba zrealizuje ją..
Musze iść na paznokcie bo w pt mija me od ostatniego i aż proszą o to :-)
Co do spania nie chwale ale spałam :-D
Karolincia ja miałam wczoraj placki :-)
Kristi Kochana zawsze bynajmiej ja jestem mega głoda jak mam badania :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963018 przez karola1322
Ja już byłam drugi raz u fryzjera bo mnie wkurzały włosy ...

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963023 przez syza24
Karola jeju jaki słodziak cudny aż bym chciała mieć swoja Li na świecie :blush:
Karolincia dobrze, że masz takiego męża nic tylko się cieszyć :cheer: chociaż ja na mojego też nie mogę narzekać :kiss: a gofry jadłam z dżemem i bitą śmietaną były pycha :lol:
co do fryzjera to ja wczoraj pod wieczór odczułam tą wizytę brzuch mi się napinał i czułam się jakby mnie czołg przejechał ale cieszę się że tak mi zafarbowała i podcięła że nawet jeśli nie będę miała czasu w najbliższych miesiącach do niej z powrotem zajrzeć to będzie dobrze wyglądać ;)
Szkoda, ze aparat mam w naprawie bo bym wam pokazała jak ja niedrogo za pomocą mojej twórczości i ręcznych robótek ozdobiłam pokoik Li jest pokoik motylkowy a wydałam może z 50 zł na ozdoby :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963026 przez *Beata*
Karola gratuluję siostrzeńca - ŚLICZNY MALUSZEK!!!:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963028 przez *Beata*
Dziękuję za rady dotyczące zgagi, męczy mnie dopiero ok tygodnia, ale nie jest to miłe...
Widzę, że luty to miesiąc fryzjera:) Też muszę się umówić, na szczęście nie muszę tego robić jakoś stosunkowo wcześnie, bo siostry mąż jest fryzjerem, więc jakoś się dogadamy na jakiś wieczór... Ale chcę jeszcze przeciągnąć o jakiś tydzień farbowanie, żeby w marcu jeszcze wyglądały dobrze...:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963049 przez monia89
Karola ale Słodziak! Jak.ma naimie?
Beata to Ci dobrze :-)
Syza jak odbierzesz aparat koniecznie dodaj fotkę!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963055 przez kristi*
Karolincia mi na przeziębienie pomogła Rutinacea max 2tabl 3xdziennie przez 4-5dni, w grudniu mi na przeziębienie internistka przypisała i chyba jako jedyne podziałało, teraz profilaktycznie brałam bo katar męczy i chrypka została.

monia89 coś w tym jest, ostatnio nie mam apetytu, ale jak na badania to mnie z głodu ściska

karola1322 mały cudny jest, aż nie mogę doczekać się mojego synusia

Też bym poszła do fryzjera, ale jakoś pomysłu nie mam, na pewno chętnie bym je ścięła do ramion, ale mąż nie pozwala i się zastanawiam.
I odrosty mam, ale nie będę ich całkiem farbować, balejaż bardziej mi się podobał.

Dzisiaj nocka dość kiepsko u mnie od 3 się budziłam. Obudziłam się z wrażeniem że mały urodzi się wcześniej :huh:

Na badaniach byłam, teraz padam, co to się dzieje jeszcze nie dawno śmigałam to tu, to tam - a teraz jak emeryt ledwo chodzę jak po schodach to muszę zaraz usiąść i odpocząć, przejechać kawałek busem stojąc - graniczy z cudem :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963075 przez karola1322
Monika. Julian dala siostra. Kristi moj tez nie byl za opcja zeby obciac na krutko powiedzialam mu ze che poczuc sie sexi i obcinam wlosy i nic do gadki nie ma

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963080 przez kristi*
Mam pytanie: Piszecie plan porodu?????

Położna polecała i tak przeglądam przykładowe w necie, i sporo tego jest nie wiadomo od czego się zabrać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963081 przez Karolincia
Syza - Oj to prawda :) :) Taki Meżus to Skarb !! ;) :) No to fajnie ;) Ja farbuje co 2 miesiące :) Mam baleyage :) Odrosty są ciemne wiec łądnie wyglada - mam troche siwych niestety i musze farbować , bo zle sie czuje jak widze te siwe co wylaza, chociaz ich tak nie widac, ale sam fakt mnie drażni :P

Kristi - Bidulka z Ciebie :( Ważne że już masz badania za sobą i możesz teraz odpocząć :)
Dziękuję za podanie sposobu na walkę z przeziębieniem :) :)
Nie daj się Mężowi i ścinaj włosy jak chcesz :)

Monia - No proszę :P A ja dziś mam na obiadek , zaraz się zabieram za robotę, bo nigdy tego nie zrobię :P

Karola - Julian jaki z Niego przystojniak !!! ;) :) Śliczny chłopczyk :) :) Jeszcze raz gratuluje !!! :) Hahaha i dobrze Mężowi powiedziałaś :D Ty masz się dobrze czuć w danej fryzurce :) :)

Dobra lece robić ten obiad :P :) Kto ma ochote na placki po zbójnicku? ZAPRASZAM :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963083 przez Karolincia
Kristi - Tak się właśnie zastanawiam nad tym planem porodu, ponoć jest bardzo przydatny :whistle: :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963087 przez karola1322
Ja jeszcze niewiem czy bede pisac plan porodu jak napisze a potem okarze sie ze bedzie inaczej to mnie zasmuci to

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963099 przez Agula89
Ja planu porodu nie pisze. Ale tylko dlatego ze podczas szkoły rodzenia położna mówiła ze u nich w szpitalu sie tego jako tako mocno nie praktykuje. Podała nam jakie sa obecne zalecenia z strony rodzic po ludzku, czego mamy wymagac, chciec. I mamy sobie przemyslec co chcemy, jak ma przebiegać poród. Przejrzec sobie w necie co jest w tych planach porodu. A podczas porodu położne i tak pytają o wszystko i podobno one tak wola ze nawiązują wtedy z nami więź.

Ale właśnie mówiła jeszcze ze to się na pewno sprawdza w dużych szpitalach. Wiadomo co szpital to obyczaj.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl