BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 2 miesiąc temu #963555 przez kristi*
MlecznaMama mój siostrzeniec po prostu tak ma, że jak nawali w pieluchę to czuć z daleka, i bardzo często mu się zdarzało -teraz trochę mniej, że mu w plecy szło, od razu kąpiel i pranie było :laugh:

Karolincia w razie czego możesz odsprzedać lub wymienić na coś innego (allegro, OLX) :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #963556 przez Anabelle

MlecznaMama napisał: ja najbardziej cenię sobie Pampersy Premium Care.. używamy też zielonych pampków ale Premium Care to mój hit :)

a co do rozmiaru pampków to mój syn był z tych mniejszych noworodków a jedynek używaliśmy krótko. Jak skończył 3 miesiące przeszliśmy na 3 więc sobie pomyślcie.


podpisuje się :)
co prawda wiele osób uważa, że siateczka z premium care przykleja się do pupy, ale ona po to właśnie jest, żeby przylegała do pupy izolujac kupę od skóry dziecka :)

ja kupiłam 1 pampers new baby zielone bo to tylko na moment i noworodek to 6-9 kup na dobe, a później już premium care 2, 3, 4...

dady, rossmanowskie, tescowe itp uczulały Antka, miał wysypke od nich, tak samo od chusteczek huggis dlatego nawet tego dziadostwa nie kupuje ;)

Dady są strasznie sztywne i grube. Absolutnie nie dla chłopca - jąderka muszą mieć przewiew, żeby nie było problemów później.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #963566 przez Karolincia
Anabelle - Racja :) Dziękuję za cenne rady :) :)
Premium care Pampers zakupię :) :)

Kristi - Dokładnie zawsze można wymienić na coś innego na olx lub sprzedac :P :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #963582 przez malina219
Dzięki dziewczyny za pomoc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #963583 przez Karolincia
Malina - Dziękuję, że poruszyłaś temat pampków, bo również dostałam wiele cennych rad :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #963586 przez kristi*
Tak sobie gadamy o imionach, a jeszcze nie zatwierdziliśmy drugiego imienia, i padł pomysł, żeby Marcinkowi dać drugie nietypowe imię :laugh: .
A że siostra z nepalczykiem jest to pomysł żeby imię po wujku dostał ANIL (czyt. Onil). Pomysł nawet wszystkim się podoba, zwłaszcza przyszłemu wujkowi :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #963604 przez monia89
Hejo.
co do pampków ja mam pake premium care 1 i mega pake zielonych 2 i poki co nie dokupuje 1 bo nie wiem ile Olek będzie ważył. Ja dad nie stosuje kupiłam dwa razyraz pupa była mokra a 2 razem nie dość ze przeciekały to tak zdezelowały pupe Antosiowi ze 2 tyg ją doprowadzałam do normalności natomiast pieluchomajtki mają super.
Używamy nadał premium albo zielonych pampersów.
Co do szpitala nie brałabym za dużo bo dziewczyny opowiadały ze np po cesarce znikały im całe paczki pamkow w dobe bo pielegniarki z jednej paki przewijały wszystkie dzieci ;)
Co do podobieństwa moim chłopcy są identyczni zresztą oceńcie sami
Antoś prawie 34 tydź

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #963608 przez kristi*
monia89 rzeczywiście bardzo podobni :laugh:

A u mnie w końcu koniec remontów, listwy i inne drobne rzeczy mężuś sobie na dniach dokończy, a nareszcie koniec: :woohoo:

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #963615 przez *Beata*
Monia faktycznie bardzo podobni:) No w końcu bracia:) he he
Kristi gratuluję końca remontów, to teraz parę drobiazgów i już jesteście gotowi na przyjście Maleństwa:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #963616 przez *Beata*
Zmykam sprzątać dom póki mam chęci:) Bo jak się zasiedzę to może mi zaraz przejść, muszę korzystać z "energii" he he

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #963620 przez Karolincia
Dzień doberek :) :)

Jak nocka Wam minęła?? :)

Mi całkiem nieżle, mimo zatrucia i wczorajszej biegunki (6 razy odwiedziłam wc w ciągu 2 godzin :/ ), w końcu przeszła !!! :D Zjadłam kawałek gorzkiej czekolady i wypiłam wieeelki kubek mięty i prosze jak ręką odjął :) Dziś niestety dieta lekkostrawna :) Własnie sobie ryż ugotowałam na wodzie i robie mus jabłkowy. Na obiadek będe jadła ryz zapiekany z jabłkiem :) A w między czasie suchą bułkę lub mus jabłkowy :P :) Nie jest źle :D

Monia - Faktycznie bardzo do siebie są podobni :)

Beata - Miłej pracy w domku !! :) :)

Kristi - Gratuluję zakończonego remontu :) :) Aa..to już sama wykończeniówka została :) Efekt końcowy - perfect :D :D :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #963629 przez Kalinka90
A ja znów używałam pieluch Dada dla chłopca i uważam że są ok. Teraz te zamierzam je kupować, także trzeba samemu wypróbować, każde dzieciątko jest inne nas pampersy premium care uczulały. Był moment że rzeczywiście kupowałam też zielone pampersy też są ok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #963631 przez Paula 28
Witam mamusie nie pisałam, bo za bardzo nie miałam ani czym się pochwalić ani tez pomysłu,żeby się wypowiedzieć na konkretny temat heheh czasem lepiej milczeć prawda :) ale czytałam Was codziennie :)
Boże dziewczyny już mam jedno dziecko, fakt że urodziłam 5 lat temu, ale teraz kompletnie nie wiem jak kompletować wyprawkę. Ile śpiochów, bodów, kaftaników. Czeka mnie ciężki dzień z allegro :)
Infekcja powoli mija, stosuje macmiror. Mała kopie jak szalona, aż czasem muszę ją tam pogłaskać, żeby się uspokoiła. Wczoraj byłam w hurtowni z art dziecięcymi i powiem Wam, że szału ni ma. W tych czasach chyba lepiej przez internet zamawiać. Na spokojnie można pooglądać, a jeśli coś nie pasuje to można zwrócić. No ale kupiłam wanienkę i smoczek Lovi 0-3 mc uspokajający, bo się normalnie nie mogłam oprzeć pokusie:) Lenka posmutniała na widok tych zakupów i mówi do mnie, że nie chce dziecka :woohoo: ze chce mamę i tatę dla siebie :woohoo: chyba się zaczyna ten najgorszy etap w pojawieniu się nowego członka rodziny czyli zazdrość.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #963632 przez Paula 28
i mój brzusio w 33 tc a waga +14 kg :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #963637 przez Paula 28
Pieluszki na początek kupię z pampersa premium care, szczerze nie stosowałam ich wcześniej. Lenką używałam Pampersów zielonych, a później Dada. Osobiście Dada uważam za całkiem dobry jakościowo produkt. Pamiętam, że Pampersy slip and play czy jakoś tak to badziew był totalny. Chusteczki zielone z pampersa uwielbiam ten zapach albo Dada ale nie te sensitive tylko zwykłe. Co kupiłyście albo zamierzacie kupić do kąpieli maluszka? Jakieś emolienty czy raczej płyn do kąpieli np z Nivea?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl