BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 3 miesiąc temu #964117 przez *Beata*
Lalka i Aleksandra to mamy w piątek we trzy wizytę,mam nadzieję, że ten 13 będzie dla nas szczęśliwy. Aleksandra ja też będę miała rano wizytę, bo mój lekarz w piątki przyjmuje od rana, tylko muszę jeszcze do niego bliżej piątku zadzwonić i się umówić na konkretną godzinę... Też mam nadzieję, że waga poszła trochę do przodu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964124 przez Agula89
paula jutro ci napisze co wybralismy :) ale dylemat mamy czy z baza czy bez.. Bo ona jedynie do nosidelka pasuje.. Ale pokazywał nam sprzedawca nosidelko recaro z baza isofix która bedzie pasować do kolejnego fotelika który ma niedługo wyjść bo go testują. Także dylematy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964127 przez monia89
Kristi Aniołeczek brzuszki śliczne!
Mój to jakiś gigant jest ale co tam ważne że Olek zdrowy.
Malinka zdrówka życze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964142 przez Karolincia
Witajcie Mamuśki :)

Wczoraj miałam dwa egzaminy jedne o 14 a drugi o 18 byłam tak zmęczona tym czekaniem na drugi egzamin, że jak wróciłam zjadłam i o 20.00 poszłam spac :P Jeden zaliczony na 3,5 (był mega trudny) sttrasznie się ciesze, że do przodu :D a drugi ? Nie wiem w tygodniu będa wyniki.
Dziś ostatnie dwa egzaminy i koniec sesji :D Jeden o 12 a drugi o 15 :) Krócej będe czekac :) :D

Kristi - Słodka sesja zdjęciowa !! :) Widac szczęście, które od Was bije :) :) Piękny brzuszek CHUUUDZIELLCU !! :) Zazdroszczę, że tylko w brzuszek Ci wszystko idzie , ramionka ...mmm...marzenie - miałam takie przed ciąza :P :) :blush:

Malina - Zdrowiej Nam Kochana !!! Ciesze się, że mniej się brzuszek napina :)

Paula - My kupujemy fotelik do auta maxi cossi cabrio fix :)

Lalka - Ja mam w poniedzialek wizytę :) Będe trzymać mocno kciuki za piątkową wizytę Twoją i dziewczyn co wtedy maja !! :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964161 przez *Beata*
Agula my kupowalismy wózekz fotelikiem Mamas&papas z isofixem i jestem zadowolona, że on jest,przynajmniej nie będę musiała się szarpać z pasami, żeby zapiąć fotelik...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964202 przez syza24
Hej u mnie dziś fałszywy alarm. Miałam skurcze i brzuch mi się stawiał ale na szczęście po kąpieli nospie i leżeniu trochę przeszło. Mam nadzieję, że to tylko straszące bóle przepowiadające były i już teraz będzie spokój bo nie powiem żebym nie panikowała :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964231 przez Karolincia
Beatka - Pytałaś się mnie wczoraj jak sobie radzę z takimi odległymi datami usg. Wcześniej miałam co miesiąc :) Teraz dopiero pierwszy raz taka długa przerwa i juz mnie skręca od tego czekania :( ale już z górki....:)

Syza - Kobito!!! Nastraszyłas Nas !!!! :blink: :blush: O rany to teraz u Was Gorąco się zrobiło, czekasz jak na wybuch bomby !!! Oby tak było,żeby przeszło :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964250 przez *Beata*
Karolincia - nie dziwię się, że Cię już skręca z tego czekania... Straszne to jest...

Syza - całe szczęście, ze fałszywy alarm, bo jeszcze lepiej, żeby maleństwo trochę zaczekało...
A mnie dzisiaj coś od rana pobolewa dół brzucha, raz bardziej raz mniej, ale cały czas go odczuwam...:( Mam nadzieję, ze jutro będzie lepiej...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964251 przez *Beata*
Ale przed chwilą w końcu się spakowałam, więc będę już trochę spokojniejsza... w razie czego będę przygotowana, chociaż lepiej, żeby trochę jeszcze nie była potrzebna...
Dobrze, że to już po weekendzie, bo to oznacza, że coraz bliżej wizyty:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964257 przez monia89
Ja mam jutro wizyte :-)
Nie wiem jak na nią dotre bo u mnie syberia...
Syza obstawiam u Was skurcze przepowiadające :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964259 przez *Beata*
Monia aż taka zima u Ciebie?? Może do jutra cos się poprawi...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964276 przez Karolincia
Pojadłam właśnie pierniczki i mam wyrzuty sumienia :( Eh....Pewnie jutro bedzie płacz po zważeniu się u położnej :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964278 przez *Beata*
Karolincia te wyrzuty chyba niepotrzebne:) Pomyśl sobie, że później jak się karmi to już trzeba bardzo uważać na to co się je, więc korzystaj teraz jak masz ochotę:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964280 przez kristi*
Ładna pogoda dzisiaj była, pojechaliśmy do mojej mamy na obiad, ale zanim go podali to mnie znów straszne mdłości złapały i zjadłam prawie NIC - i jak tu przytyć?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964281 przez *Beata*
Kristi dalej Cie tak męczą mdłości? Współczuję...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl