BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 2 miesiąc temu #964004 przez monia89
Hejo wita sie z Wami Orka ;) humor dalej okropny :angry: jeszcze dziś jedziemy do rodziny M wrrrr :sick:
co do perfum itp ja i tak w domu to tylko kulka pod pachy i krem na twarzy no i tusz tak było z Antkiem i było ok zreszta nie używałam pudrów fluidów bo wnerwiało mnie to jak potem Antoś był brudny tym.
A i ja po umyciu sie spukiwałam dokładnie wodą piersi i obywałam je rumiankiem. W szczególności brodawki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964006 przez karola1322
Hej ja dzis nie do zycia od 3 nie splam po sniadaniu tylko na 1 h sie udalo usnosc i jakos zle sie czuje coraz blizej to juz gorzej. Tez mam ta foke do wanienki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964011 przez anioleczek208
czesc mamusie ;) co do bolow miesni jakos nie miewam poki co ;) ale mam problem z cisnieniem skacze mi strasznie takze musze brac leki ;/
co do przewijaka to mamy i zamontujemy go na lozeczko ale pewnie czesciej przewijac bede synka na lozku :)
Co do perfum to tez nie bede przesadzac bo po co maly ma to ciagle wdychac ;) zostane przy kulce pod pachy i zelu pod prysznic bialy jelen ;)
co do spania w nocy co jest coraz gorzej juz ;/ ciezko sie przekrecic i wogole spac nie idzie ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964021 przez lalka
laski zgadzam się z Monią to macica a dokładnie bolesnośc macicy...ja mam to od 4 miesiąca i biorę na to aspargin 3 razy dziennie po 2 tabletki!!!!...pomaga mi!!!
Monia ja się czuje podobnie.......jak mors albo orka!!!!a co zacznę jakąś robotę o o dupę roztłuc,bo od razu mała się zaczyna odzywać...stawia sie brzuch i ciśnie i na krocze!!!
Beata ja też mam w piątek wizytę,ale bez usg bo teraz miałam!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964034 przez kristi*
Ja obrączke zdjęłam pod koniec I trymestru, bo schudłam 5kg i palce również, a że mam za dużą o jakieś dwa nr bo mam kostkę pogrubioną (kiedyś w szkole wybity palec lub złamany) to nawet mi spadła w sklepie - naszczęście ją znalazłam. Nie nosiłam długo, a potem założyłam na lewy palec i zablokowałam pierścionkiem zaręczynowym :laugh:

Dziś na obiad naleśniki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #964056 przez anioleczek208

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964076 przez Alesandra
Karolincia ja nie mam zamiaru kupować tej foki jakoś nie widzę potrzeby jej używania ale kto wie czy nie zmienię zdania w trakcie gdy już malutka będzie na świecie

Beata ja też się martwię o mojej małej wagę i wizytę też mam w piątek na szczęście na godzinę 9.00 więc nie będę się męczyć. coraz mniej czasu zostało naszym maleństwom do terminu dlatego ja mam nadzieję, że chociaż 2800 będzie ważyła moja Perełka.
Monique już jakoś ma mieć cesarkę na dniach o ile dobrze pamiętam..
A wiecie jak Malina miała jechać do szpitala czy brzuch jej się przestał spinać?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #964082 przez kristi*
Cały dzień wolny, mężuś stwierdził, że to ostatnia chwila fotki zrobić - to zrobiliśmy :laugh:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #964085 przez Agula89
kristi jaki chudzielec z Ciebie !!! Te ramionka ! :cheer: normalnie aż zazdroszcze :P Sam brzuszek ! :) bo ja tluszczyku troszkę nazbierałam dla syna :laugh:

Ja po maratonie zakupowym... Wózek wybrany, tylko dylemat nad nosidelkiem :) ale mąż musi się z tym "przespać" i jutro zamawiamy.

Ehh dzis mam nadzieje ze bede spać chociaż cala noc :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #964099 przez Paula 28
Kristi cudowna sesja :) fakt szczuplizna jestes :P ale pięknie Ci ciaza służy!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964101 przez malina219
Aleksandra nie pojechałam, bo troszkę się poprawiło. Dalej się napina, ale tak nie boli, więc jest lepiej.
Teraz nie dość, że przez to zagrożenie przedwczesnym porodem muszę leżeć to na dodatek brat mnie zaraził, bo u nas jakiś wirus panuje i ledwo oddycham taki mam katar, kaszle i boli gardło. Ale cały czas sprawdzam czy nie mam gorączki i całe szczęście nie. Muszę się wyleczyć domowymi sposobami jak najszybciej ... :angry:
Kristi śliczny brzuszek chudzinko! :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964102 przez Paula 28
A właśnie jakie foteliki macie? Bo ja juz sam nie wiem co wybrać. Chciałabym z ta baza isofix, bo szybko się wpina i wypina, a jak będę mieć jeszcze Lenę ze sobą to pewnie każda sekunda się będzie liczyc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964103 przez Paula 28
I brzusio anioleczka jaki malutki i gładki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964113 przez kristi*
malina219 zdrowiej szybciutko, mnie jakoś łagodnie przeszło jeszcze trochę katar męczy.

I rzeczywiście z wagi to tylko tyle co brzuszek - waga nadal stoi w miejscu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964115 przez *Beata*
Kristi sesja super, a brzuszek śliczny:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl