BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 2 miesiąc temu #966696 przez malina219
Beata tak przepisała mi lek Letrox mam brac i za trzy tygodnie zgłosić się na kontrole z nowymi wynikami krwi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966697 przez Alesandra
Kristi nie przejmuj się tym co ludzie mówią. Jeżeli ktoś potrafi obgadać nas za naszymi plecami a nie umie w prost powiedzieć nam co mu po łbie chodzi to znaczy że nie jest wart naszej uwagi a tym bardziej tego aby przejmować się jego opinią. Porozmawiaj z mężem, przyjaciółką ważne abyś mogła się komuś wygadać
Powiem Ci my z mężem 2 lata temu otwieraliśmy firmę i ile ja się wtedy nasłuchałam dobrych rad wypowiadanych niekoniecznie w moim towarzystwie, że na rozruch pożyczamy a jak nie wyjdzie to zostaniemy z długami. obcy ludzie a właściwie przyjaciele stali murem i wspierali a nie konieczni Ci na których liczyłam nie w kwestii finansowej ale mentalnej.

Malinka współczuję tej tarczycy. u mnie noce przeważnie nie przespane a po nich problemy z krzepliwością krwi. leci mi ciurkiem z nosa bo dziąsła nie krwawią na szczęście. dziewczyno, który u Ciebie tydzień?

Beata najważniejsze zdrowie naszych Kruszynek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966702 przez malina219
Aleksandra 34 :) Według ostatniego usg 35 :) Cc za 3 tygodnie i 3 dni :D Współczuje tych krwawień z nosa - ja nie miałam tego problemu ani razu w ciąży całe szczęście :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966703 przez Alesandra
Malinka leci :) ja też bym chciała za 3 tyg rodzic to mała by większa była :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966718 przez Anabelle
Alesandra mama zawsze sie o coś martwi. Jedna, że dziecko małe, inna, że dziecko za duże, jedna, że obwód brzuszka mniejszy, a kolejna że główka duża. A tak naprawdę jeśli miałaś robione szczególowe badania, wyszły dobrze, a córa cały czas przybiera na wadze, to jest najważniejsze. Ja to się cieszę, że mały nie jest duży, bo wtedy trudniej przy porodzie ;) Choć to też sprawa indywidualna. Dziecko może być lekkie ale zbite, krótkie, a może być ciężkie ale długie i chude. Jeśli tylko wszystko jest dobrze z malutką to najważniejsze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966724 przez Karolincia
Alesandra - Na pewno z Alusią/Polusią jest wszystko dobrze, najwazniejsze, iz waga idzie w górę :) :)

Malinka - Dobrze, że wyszła ta tarczyca , że jest zdiagnozowana :) Będziesz brała leki i się unormuje :) :)

Byłam dziś na mieście kupić Lilci ostatnie ciuszki i juz wszystko mam :) Jeszcze cieniutki polarowy kocyk wzięłam, bo nie miałam żadnego cieniutkiego na lato dla Myszki :)

Ja sie zastanawiam,nad tym, że mojej Lilci główka jest na 32 tydzień rozwinięta :whistle:

Zobaczymy w piątek na usg jak wyjdzie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966743 przez monia89
Kristi w tesco jest do czw promocja na premium care. I mega box pampers zielone za 70 zł.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966822 przez Alesandra
też mi to lekarz mówi, że najważniejsze to, że rośnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966832 przez syza24
hej ja dziś mam straszny humor najpierw prawie płakałam, że mam dość tego siedzenia w domu i nic nie robienia. Później odwiedziła mnie znajoma, która uważa się za moją koleżankę tylko dlatego że jej mąż jest dobrym kolegą mojego męża a ja uważam ją za zło konieczne bo kobieta mnie dobija ma jakieś trzydzieści parę lat a zachowuje się jak stara maleńka. I jeszcze do tego nie mogą zajść w ciąże gada o tym dużo ale oprócz gadania nic z tym nie robi tz. nie leczą się i cały czas mi gada o tym a ja nie wiem co mam jej mówić bo szczera raczej wolę nie być bo chyba mąż stracił by kolegę :evil:
Później dobił mnie straszny refluks, dostawałam skurczy i mała strasznie kopała więc chodziłam cała obolała :(
No i jeszcze te wszystkie telefony od wszystkich czy nie rodzę? Normalnie można zwariować :evil:
Na pociesznie upiekłam sobie babeczki drożdżowe i zrobiłam kakałko i już mi trochę lepiej ale wydaje mi się że to już chyba hormony mi wariują :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966840 przez *Beata*
Syza ja mam podobnie... chyba przechodze jakis kryzys... Ale to moze spowodowane tym, ze coraz blizej do porodu... Teraz tez leze w lozku i sie wkurzam ze spac nie moge i jestem glodna, a nie moge zwyczajnie czegos zjesc bo biore leki na tarczyce pol godz. Przed jedzeniem i tak czekam az minie ten czas...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966844 przez Karolincia
Dzień dobry :)

Nocka mi całkierm dobrze minęła obudził mnie głód i musiałam zjeśc śniadanko :) :) Zaliczyłam juz spacerek z pieskiem :)
Chłodno jest -6 stopni, ale ładnie słoneczko świeci i nie wieje !!! :) Wreszcie wiać przestało :) Dużo przyjemniej jest na zewnątrz :)

Syza- Współczuję takiej "koleżanki", dziwi mnie to, że z jednej strony mówi o tym, iż nie może zajść w ciążę, a z drugiej strony nic z tym nie robi :// No ale cóż, widac, tacy ludzie tez są :) Od samego gadania w ciążę nie zajdzie :blush: :evil:
Dobry pomysł na poprawę humorku znalazłas :) :) :D :)

Syza, Beatka - Stres Was dopadł przed porodem, stąd ta zmienność nastroju, zbliża się wielkimi krokami i zaczynacie to przeżywać :) Na pewno wszystko będzie dobrze !!! :)
Ja też trzęse powoli portkami już jak pomyśle o skurczach, porodówce, itp ..... :sick: Boje się .... :whistle: :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966865 przez Alesandra
Witajcie Kochane

u mnie z kolei kolejna nieciekawa nocka.co chwilę się budziłam i nie wiedziałam jak ułożyć aby nie bolało. Poza tym co dwie godziny jak z zegarkiem w ręku do toalety biegałam jak głupia. Brzuch mi się nie obniżył jeszcze ale to pewnie kwestia tych ostatnich dwóch tygodni no trochę więcej mam nadzieję. Ja też już po śniadanku. u mnie kolejne prania. Miało być ostatnie no ale niestety nie wszystko się do pralki zmieściło więc czeka mnie jeszcze jedno ale za to na pewno ostatnie.
W ruch tym razem poszła pościel, prześcieradła, kocyki, ręczniki a na sam koniec zostanie ochraniacz na szczebelki, kurteczka no i rożek. Mam nadzieję, że do jutra mi wszystko poschnie i będę mogła poprasować i poukładać w półkach:)... a w weekend złożymy wózek i założę już pościel :) oraz spakuję torbę by już czekała spokojnie :)

Syza nie przejmuj się głupim gadaniem pseudo koleżanki bo takie to tylko o palpitację serca przyprawiają. ja niestety mam taką co mi wiecznie dogaduje, że ona to taka doświadczona to zrób tak a to siak a najlepsze jest to, że dzieci nie ma ale racje ma zawsze ;)
Teraz jak nam bliżej niż dalej i jak wszystko będzie gotowe to trzeba wziąć się za odpoczywanie i czekać cierpliwie :)

A dziś z tego co pamiętam Monique ma cesarkę więc trzymamy kciuki pewnie niedługo będzie tuliła maleństwo o ile już tego nie robi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966866 przez syza24
Myślałam, że po nocy poprawi mi się humor a okazało się odwrotnie :(
Od ok 23 miałam skurcze i brzuch mnie bolał więc do 4 spałam tylko między skurczami miałam nadzieję, że to będzie już a po 4 przeszło i nic się nie dzieję oprócz tego że jestem nie wyspana i cała opuchnięta :unsure: Mężowi też współczuje bo całą noc spał na czuwaniu i przed 5 musiał jechać nieprzytomny do pracy, a jak wstawał to powiedział do Lili że mogła by się już urodzić bo rodzice się wykończą :laugh:
To chyba takie przygotowanie do porodu i zaprawa do nieprzespanych nocy.

Na szczęście dzisiaj na pocieszenie przyjedzie po południu do mnie przyjaciółka no i w końcu mam mieć naprawiony aparat :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966868 przez karola1322
Hej ja tez noc nie przespana nieszlo spac co die obrucilam na chwile lezalam i juz mnie bolal bok i tak w kółko niewiem kiedy uslam a jak ide do ubikacji to tak mnie boli piczka. Teraz jestem po braniu krwi i jest mi tak slabo mino ze znadlam sniadanie niedobrze zobaczymy co gin powie na wyniki. Jeszcze kotka mi przejechalo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966872 przez Alesandra
Jak to kotka przejechało?? :(
Syza to wreszcie jakiś przyjemny dzień się zapowiada :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl