BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 2 miesiąc temu #966876 przez karola1322
Rano wychodzi na dwór. Mieszkam przy ruchliwej drodze nie zdorzyla przeleciec na druga strone

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966879 przez Karolincia
Karola - Biedne kocię :( :( Przykro mi bardzo :( ....

Alesandra - To pranie pełna parą widze :D :) :)

Syza - Przynajmniej dziś sobie odbijesz ten wczorajszy koszmarny dzień ploteczkami z przyjaciółką i sesją zdjęciową :) :) Domyślam się , że jak aparat juz naprawiony to cyknie Ci pare zdjęc :) :)

Monique - Trzymamy z Lilcią mocno kciuki za Was !!!! :* :) :)

A ja prawdopodobnie będę rodzić w innym szpitalu :P W Warszawie, ale na Inflanckiej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966880 przez Karolincia
A ja dziś robię ciasto 3 bit :) :) Jutro mój Mężulek przyjeżdża do mnie do moich rodziców, bo siedze u nich od 4 lutego, przed sesją w szkole co przyjechałam i tak zostałam, bo 20-go mamy usg a nie chciałam wracac do domu pociągiem, męczą mnie już te podróże ....wole autem ... jednak wygodniej :) W niedziele wracamy do domku i przyjeżdzamy przed moją wizyta u ginekolog w marcu :)
A później z tydzien przed porodem i będziemy czekać na pierwsze skurcze i gnamy do szpitala, aby zdązyli mi antybiotyk dać przed akcją porodową :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966904 przez Alesandra
karolincia widzę , że masz już wszystko dokładnie zaplanowane:)
musi być to pranie pełną parą bo dni uciekają mi niesamowicie już dziś 18.. do jutra chce mieć wszystko poprane. dziś poprasuję małej ciuszki a jutro pościel i koce, ręczniki i to co zostanie... w niedzielę mamy gości więc zleci dzień na nic nie robieniu a chce już się ogarnąć i torbę spakować i nie stresować się tym, że coś nie gotowe i możemy nie zdążyć ....

jakoś mi szybciej teraz czas leci, niedawno był piątek i zaraz znowu piątek i wizyta kolejna i 38 tydzień się zacznie. Nie do wiary . jakby mała już z 2,500 ważyła to byłabym spokojniejsza i nie bałabym się, że poród może rozpocząć się w każdej chwili

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966912 przez *Beata*
Aleksandra tez mam tak jak Ty... Co dwie godz.w nocy wstawanie siku...i tak codziennie :( Ja też czekam na wagę 2500 g...bo wtedy byłoby już w miarę ok do porodu... U Ciebie jeszcze 2 dni i będziesz wiedziała, ja jeszcze 1,5 tyg. :(

Karolincia widzę, że wszystko masz już zorganizowane :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966914 przez *Beata*
Syza dzisiaj jak Cię odwiedzi koleżanka to napewno humor Ci się poprawi, taki spotkania zawsze pomagają :) Także życzę Ci udanego popołudnia i oby nastrój się poprawił...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966916 przez Alesandra
Beatka tylko wątpliwe jest to, że malutka przybierze 400 gram w tydzień bardziej w kolejny piątek na to liczę. Twoja malusia zobaczysz że blisko 3 kg będzie miała za 1,5 tygodnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966917 przez *Beata*
No w tydzień może będzie ciężko 400 g, ale u mnie w 2 tyg. Prawie 900 g też wątpliwe. Zastanawiam sie co jeszcze jeść, żeby pomogło zwiększyć wagę?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966920 przez *Beata*
A jak u Was z bólami tak jakby mięśni brzucha? Bo od 3 dni prawie cały czas czuję je przy głębokich wdechach albo przy wstawaniu :( kiedyś też tak miałam ale nie codziennie... :( Macie coś podobnego?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966926 przez Alesandra
900 gram może być rzeczywiście ciężko ale z 500 g może się udać. a co do bóli mięśni brzucha ja na razie nie odczuwam. bardziej kręgosłup mi dokucza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966929 przez *Beata*
Ja aż się dziwię, że ja nie odczuwam bólu kręgosłupa, brzuch też jakoś specjalnie nie boli (chodzi mi o ból podobny do miesiaczkowego), raz na jakiś czas tylko i to chwilkę i przechodzi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966931 przez Alesandra
a ja jak na miesiączkowy to nie czuję w ogóle. mam tylko nadzieję, że jeszcze nie mam rozwarcia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966934 przez *Beata*
Będę trzymać kciuki, żebyś jeszcze nie miała, niech sobie jeszcze spokojnie rośnie. Ja w piątek nie miałam, tylko mówił, że jest już bardzo nisko, tak, że palcem wyczuwal główkę. A jak u Ciebie jest ułożona?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966935 przez malina219
Cześć Mamuśki :laugh:
Moja noc tak sama jak kilka poprzednich, czyli podobnie jak u Aleksandry :) Wczoraj w ramach poprawy humoru byłam na Greyu w kinie i weszłam do hm po stanik do karmienia, bo nie mialam jeszcze. Prawie wcale nie chodziłam, bo do kina autem, a później już tylko siedziałam mimo to to nie był najlepszy pomysł bo wychodząc z kina niesamowicie zaczął mnie kuć prawy bok tak że mnie aż ZGIĘŁO! Pierwszy raz coś takiego się zdarzyło. Usiadłam na chwilę napiłam się wody i przeszło...UFF! Co do hm to jestem zakochana w najnowszej kolekcji dla maluszków, ale nie miałam siły chodzić i wybierać, więc nic nie kupiłam. Stanik leży idealnie! Super trzyma biust i jest bardzo wygodny, poza tym kupiłam go za ok. 45 zł, bo na stronie hm jest -25% za podania swojego email'a. Jak na to, że wszystkie staniki mam z triumpha i bałam się jak będzie leżeć taki z tańszej półki to jestem w nim zakochana :) www.hm.com/pl/product/00954?article=00954-A rozmiar 85E!!!! A przed ciążą 75C a czasem nawet B.....
Nie kupiłam łóżeczka dalej, bo wszyscy w domu się rozchorowali! Tata leży z gorączką (musi być źle jak już leży :/) brat to samo, a ani ja ani mama prawka nie mamy, więc muszę poczekać kilka dni jeszcze :whistle:
Oj właśnie Monique ma cc dziś!!!! :woohoo: Mocno trzymamy kciuki oczywiście :)
Karolincia jadę na 3bita! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966936 przez Alesandra
moja też już jest główkowo ułożona także mam nadzieję, że nasze kruszyny posiedzą jeszcze chwilkę, a jak się czujesz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl