BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #966440 przez Karolincia
31 tydzień 2 dzień ciąży :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966441 przez Agula89
Jeny 3 strony od rana naskrobalyscie !
Nie pamietam już polowy co mialam podpisać ;)

To co pamietam:

anioleczek pokoik marynarza boski ! Tez o takim marzylam dla małego !

Monique kompletnie zapomnialam ze będziesz mieć cc i ze tak szybko !?! :)
Zdaj koniecznie relacje bo mnie też czeka cc.

Pokoik i kołyska przepiękne !

beata ty jesteś 20 kg na + ??!!!?? Z ręką na sercu nie widać tego kompletnie !

Jak sobie przypomne co mialam napisać to później wrzuce :p

Co u mnie (u nas :) )
W karcie ciąży juz wpisane ułożenie pośladkowe :(
Raczej male szanse na obrot małego juz.. Ma strasznie malo miejsca juz w brzuchu, wód płodowych jest tez mniej.. Ale sa w granicach normy :)
Także cc mnie czeka.. :( jak mały się sam nie pośpieszy na świat to 13.03 cc..
KTG w porządku, mały znowu miał czlawke na poczatku wiec pierwsze 10 minut to sprzęt wariowal haha :) ale ogólnie wszystko dobrze :)

Wymaz na GBS dzis pobrany był.. Wyniki za tydzień.
A kolejna wizyta za 2 tyg..

Po wizycie u gina byłam na mieście zawieść l4, kupiłam jeszcze kocyk dla małego cienki bo mam cienki i gruby wiec dokupilam jeden cienki. A to zachaczylam herbaciarnie bo w domu zielona juz wypiłam, a to jeszcze jeden sklepiczek i jestem wykończona ! Jak bym od samego rana biegała !

Teraz leże i tylko kciukiem jestem w stanie ruszać aby pisać do Was :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966442 przez Agula89
Materacyk kupiłam w pt dopiero lateksowy hevea firmy. Także czekam na kuriera w środę pewnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966443 przez Karolincia
Piękne brzuszki Kobitki macie !!! :) :) Kazdy jest słodki i uroczy :) :)

Bujanka - Pewnie, że bede czekać na zdana relacje !! Bierzesz dla Dzidzi ubranka, bo na stronie piszą, że ubierają w szpitalne, ale jeśli się chce to można swoje brac :) :)

Monique - Pokoik cud miód malina :D Piękny :) :) Trzymam mocno kciuki za środę !!! Będzie dobrze :* :* Jestem z Wami myślami !! :*

Anioleczek - Też kupujemy taki materacyk gryka-kokos :) :)

Karola - Pewnie pożartuj sobie przynajmniej czas szybciej zleci :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #966444 przez Anabelle
Jak ktoś nie ma materacyka to mogę polecić lateksowe. Najbardziej polecane przez fizjoterapeutów. Kiedyś wrzucałam wypowiedzi zawitkowskiego, ale pewnie na mamazonce. My mamy hevea baby 120x60 lateksowy medica.

Co do KTG to miałam w 32, 35 tc, teraz mam 25 lutego jeszcze. A później jeśli nie urodzę to 3 marzec, 10 marzec...

Monique pokoik jak z magazynu - fotel bujany też piękny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966445 przez karola1322
Z gin nie mam zamiaru zatowac niech sie sprezy bo ja glodna jestem niecierpie do gina chodzic a jak chodzi o usg to je fajne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966446 przez Karolincia
Agula - Teraz to kondycje mamy seniorów :D Spokojnie to tylko chwilowy stan :D :D :)
Kurcze, ale Mały jest uparty, ale trudno widocznie tak miało być nie martw się :*
Najwazniejsze że wszystko jest ok ;) Oby GBS również wyszedł pozytywnie !!! Trzymam kciuki !! :)

Aaaa..Aniołeczek - Pokoik świetny !!! :) :) Zapomniałam dopisac :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966450 przez *Beata*
Agula no tak się złożyło, że prawie 20 kg na plusie, nie wydawało mi się, ale waga i to nie jedna chyba nie kłamie:) he he
Co do ułożenia Twojego Maluszka to może jeszcze się okaże, że coś się zmieni... znajomej córka obróciła się jakoś w 37-38 tydzień ciąży, więc kto wie jak to będzie u Ciebie... Aż tydzień musisz czekać na wynik GBS? Ja miałam informację z laboratorium po 3 godzinach... A co do kondycji, to teraz chyba wszystkie mamy podobną... jak staruszkowie, a to jeszcze nie koniec...
Mnie najbardziej bolą kolana przy zgięciu, palce u rąk jak zginam i stopy, też macie takie bóle?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966452 przez *Beata*
Karolincia śliczny brzuszek:) A co do kondycji to myślę, że dobre porównanie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966459 przez Karolincia
Beata - Pociesze Cię ja mam 11,5 kg na plusie :D :D :) :) Więc pewnie w Twoim tygodniu ciązy jak będe równiez koło 20 kg na plusie będe mieć :D :D Trudno....zgubimy po porodzie :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966460 przez bujanka
Karolincia ja na karowej znalzłam wyprawke:

www.szpitalkarowa.pl/pg_bpo.htm

i tam są wymienione rzeczy dla dzieckawiec ja juz mam torbe spakowana a tam rozmiary prawie same 50 :woohoo: mysle ze moja corcia 2 tyg. przed terminem nie bedzie jakims kolosem :whistle: B) ja pobralam troche wiecej ciuszkow niz na stronie bo cesarka to i dluzej w szpitalu.
Ale jakos nie wyobrazam sobie malej w ciuszkach szpitalnych, tak sobie mysle ze one juz takie sprane i ktores dziecko z rzedu juz je mialo, no i napewno te ciuszki nie sa tak ladne jak te moje z domu :blush: ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966466 przez *Beata*
Karolincia ja w Twoim tygodniu bylam 14 kg na plusie, to może Ty będziesz miała trochę mniej:) Ale co tam... najważniejsze, żeby nasze Maleństwa były zdrowe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966467 przez Karolincia
Bujanka - Dziękuję Kochana za link :) Ja kaftaników nie biore, bo jakos mi nie leżą ..wole bodziaki i biore rozmiar 56 i 62 :) Śpiochy itp :) :)
No tak Ty po cesarce dłużej poleżysz, a ja nie wiem ile z Malusią będe, oby krótko, bo przez tego mojego cholernego paciorkowca ona bedzie musiała być na obserwacji dodatkowe 2-3 dni :/ :(
Masz rację nie wiadomo co to za ciuszki czy były prane, a jak tak to w czym , jakie dziecko je miało, czy zdrowe czy chore...wole swoje :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966468 przez Karolincia
Beatka - Otóż to :) :) Oby były zdrowe Nasze Kruszynki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966476 przez Agula89
beata no właśnie nie które czekają tak jak ja tydzień na wynik a nie które z Was po "chwili" .. Nie wiem co Labolatorium to inne techniki, sprzęt.. :dry:

No jeszcze licze na mojego syna ze może najda go chceci na obrót :) zobaczymy :) mam "pod kontrola" jak jest ułożony bo jego głowę to czuć i widać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl