BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 3 miesiąc temu #966985 przez malina219

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #966989 przez *Beata*
Monia trzymam kciuki, żeby Maleństwo jeszcze trochę posiedzialo w brzuszku... W takum razie oszczędzaj się, chociaż pewnie nie jest to najłatwiejsze z synkiem, który potrzebuje też mamusi...

Malina nie przesadzaj nie masz aż takiego dużego brzuszka:) no a te parę rorozstępów, no cóż tak to czasem bywa, nie przejmuj się nimi, one najmniej ważne... Jaki masz obwód brzucha?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #966990 przez *Beata*
Karola powodzenia na wizycie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #966992 przez *Beata*
Karolincia podziwiam Cię, że chce Ci się wymyślać takie smakołyki :laugh: ja się jakoś rozleniwilam... Muszę się poprawić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #966994 przez Karolincia
Beata - Wiesz świeżo upieczona Mężatka ze mnie :p to mi sie jeszcze chce :) hehehe :P :P :)

Malina - Piękny brzuszek ,a rozstępami sie nie przejmuj, zdrówko Twoje i Kalinki jest ważniejsze :) :) Nie odejmują Ci ani w jednym procencie urody :) :)

Monia - O rany ....!!!!! :ohmy: :ohmy: :( Kurde.....to już niedługo urodzisz !!!!!! Musisz wytrzymac !!! Nie dziwgaj nic, nie schylaj się, chociaz wiem łatwo mowić przy Antosiu :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #966998 przez Aneczka84
Witam Mamusie, ja juz po wizycie kontrolnej (bo ostatnio malo przybral przez miesiac, no i slabe przelywy wyszky z prawej strony). Dzis okazalo sie ze ma ok 3kg i jak lekarka stwierdzila raczej bedzie dlugi. Diete jednak do konca mam trzymac, jak cos by sie dzialo to dzwonic. A przeplywy sorawdzila i nic sie nie pogorszylo. Chyba w styczniu mialam kryzys, a teraz wraca do normy. Choc mieso mam dalej jesc kazdego dnia 150 gram. Przepraszam za pisownie ale pisze z tableta i nie jestem przyzwyczajona a slownik tylko angielski lub wloski.:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #967004 przez malina219
Beata jak dla mnie jest ogrroooomny haha :lol: Nie moge znaleźć metra w domu, więc nie mam pojęcia :whistle:

Monia jejku to już tuż tuż! Uważaj na siebie!!!!! :kiss:

Karolincia też tak myślę, że zdrowie ważniejsze, ale aż mi się płakać chce, bo są wszędzie! Brzydactwo :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #967007 przez Karolincia
Malinka - Zobaczysz po porodzie jak Ci się rozjasnią i nie będą Ci przeszkadzac :) :) W piątek usg nie mogę się doczekać !!!! :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #967009 przez malina219
Karolincia ale super! Ja dopiero we wtorek, ale szybko zleci :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #967010 przez Karolincia
Malinka - Pewnie :) :) Ojj..to dłużej musisz czekac, ale też szybko zleci!!! :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #967018 przez monia89
Malinka piękny brzuszek!
A i Oluś waży prawie 2.5 kg :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #967025 przez Agula89
monia :woohoo: o matko to się synuś spieszy ! Trzymam kciuki żebyś przynajmniej do 8.03 dala radę ! ;)

malina kup sobie bio oil, wszyscy chwałą ze działa. Może juz teraz zmniejsza ci się roztepy. Ale tak czy siak nie przejmuj się.. Na pewno będą mniejsze za chwile ;)

Ja tabletki na tarczycę biorę od 14 lat niedoczynnosc tarczycy...wiec już się przyzwyczaiłam :p zawsze kolo łóżka mam przygotowane tabl i szklaneczke wody ;) czasem ciężko pół godziny wytrwać z głodu :P ale to i tak te pół h to kwestia umowana ;)

Ja juz po mały koncze przygotowania dla małego, dzis pieluchy się piora ;)
Czekam na materac do łóżeczka, jutro po powinien być już w końcu ! ;)

No i jeszcze wózek u nosidelko będą do przeprania ale to pewnie za 2 tyg dopiero będzie :dry:

Ja ostatnio tez dużo narzekam ;) a to boli, kuje, puchnie :) czasem ponarzekac trzeba :P
ale jestem i tak szczęśliwa ze ta cala ciążę przeszlam bez komplikacji.

Dzis u mnie na obiad golabki,juz głodna jestem na maksa ale czekam na męża razem zjemy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #967031 przez karola1322
Wyniki sa ok

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #967040 przez kristi*
monia89 trzymam kciuki, aby do marca.

Brzuszki śliczne, mój w obwodzie się nie zmienił, a o ile waga nie kłamie to przybyło mi 2kg - :laugh: taka ochotę na frytki miałam, i podjadałam prawie codziennie, no to teraz mam w sumie +7kg :P

Karolincia ja też na Inflanckiej rodzę ;)

Dzisiaj byłam na KTG, oczywiście znowu złą informacje mi podali - bo podobno skierowanie trzeba mieć, no ale położna załatwiła i mnie przyjęła, wszystko dobrze wyszło, skurczy nie było ;) Jutro USG o 11:40

Mały zaczął mocno kopać - znowu obrócił się nóżkami w prawą stronę, nie wiem czemu z tej strony bardziej mnie bolą jego kopniaczki.
Dziś mam senny dzień, nic mi się nie chce.
Już nie pamiętam które z was, biegają w nocy, ja też znowu co chwilę się budzę z pełnym pęcherzem :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #967052 przez kristi*
Dopiero zauważyłam, od miesiąca wrześniówki mamy na forum :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl