BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 2 miesiąc temu #967227 przez karola1322
Hej syza sliczny brzuszek.. Ah biora mie te skurcze przepowiadajoce bylam sobie bibliotekce ale nie dla mnie taki spacer

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967245 przez syza24
Hej
Wizyta u mnie dobrze, malutka tak się ruszała i takie pozycje strzelała, że nie dał rady lekarz jej zmierzyć bo ciągle inny wynik wychodził ale powiedział, że na pewno ponad 3 kg :laugh: niestety szyjka w ogóle się nie skraca i lekarz stwierdził, że jeszcze muszę się przemęczyć bo na rychły poród się nie zapowiada :unsure: chyba, że będę miała takie skurcze, że trzeba będzie robić cesarkę. No ale jak posiedzi jeszcze to lekarz też mówi że raczej ciężko będzie urodzić taką dużą SN więc nie wiadomo co myśleć trzeba czekać no i kazał robić pewne rzeczy żeby szyjka się skracała np. skakać na piłce, dużo chodzić :) no i pozwolił na SEX po prawie 7 miesiącach :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967257 przez *Beata*
Syza no to super, że wizyta ok, to masz ruchliwą malutką, najważniejsze, ze rośnie i się dobrze rozwija, a co do innych spraw, to skoro masz zalecenia lekarza to teraz tylko działać i się do nich dostosować ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967259 przez karola1322
w sypialni zrobiliśmy z rodzicami przenebelke nareszcie bo mnie to ścigało od dawna oczywiście mam na nic mi nie pozwoliła nawed odkurzać


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967270 przez monia89
Karola śliczny brzuszek wydaje mi sie że wysoko jeszcze jest.
Syza to do dzieła Kochana :P ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967271 przez karola1322
Troche sie obnizyl tak na zdjeciu nie widac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #967276 przez kristi*
Syza śliczny brzusio,
Karola cudne łóżeczko, śliczny brzusio, a jaki duuuży ;)

Ja po USG :laugh:
Wszystko jak zwykle ok i na miejscu, ilość płynu owodniowego - prawidłowa, mały waży 3200g, główka nisko, i buśki niestety nie dało się zobaczyć zasłonił się rączką, ale pokazał siusiaka, pani dr stwierdziła że widać tak idealnie, że aż zdjęcie zrobiła :laugh:



No i powiedziała, że teraz to ttylko na skurcze czekać i termin wg USG tym razem na 9.03.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #967287 przez *Beata*
Karola śliczne łóżeczko i brzuszek, mi się wydaje, że jest już trochę obniżony...
Kristi super, że wszystko ok, Twój maleńki buźkę przysłania, ale siusiaka nie:) he he

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967324 przez Kalinka90
Syza to trzeba brać sie do roboty : :woohoo: - zalecanie lekarza :P Najważniejsze że wszystko w porządku.
Karola pięknie wyglądasz no i łóżeczko słodziutkie :)
Kristi jeszcze napatrzysz się na syneczka :) super że wszystko w porządku, już ostatnie chwile z brzuszkiem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967350 przez anioleczek208
Syza no to nie ma sie co ogladac tylko nadrabiac te 7 miesiecy postu hihihhi :)
Dziewczyny piekne macie brzuszkiiii <3 :)
Kristi ale super focia teraz to na bank wiesz ze sie synus urodzi :) dowod jak nic :)
A u mnie nocka ciezka nie dosc ze do wc biegam co 2 godziny to jak wracam nie moge zasnac ;/ juz nie wiem jak mam lezec w tym lozku masakra przed 5 juz nie spalam potem maz wrocil z nocki i przed 7 juz wstalam na sniadanko :)
Jutro ide na badania krwi i moczu juz ostatnie mowil gin i do tego jeszczed przeciwciala..no i w poniedzialek w koncu wizytka i ktg :) juz nie moge sie doczekac ciekawe ile wazy Nas Synus <3 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #967402 przez kristi*
Od kilku dni znów mnie kaszel męczy, a teraz to dosłownie wszystko mnie boli - dziwnie się czuję, mam nadzieję że mnie nie dopadło jakieś przeziębienie znowu :dry: jeszcze częściej sikam :S

Kolejni znajomi już zapowiedzieli, że podrzucą nam trochę rzeczy dla Marcinka :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967424 przez Alesandra
Witajcie mamusie
u nas się dzieje. ostatnie przygotowania. sprzątanie, prasowanie... jutro będę ubierała pościel i prasowała ostatnią partię ciuszków dla malusiej.
a teraz szykuję się do koleżanki bo mam dziś wizytę niestety aż na 15 więc ciężko mi będzie wysiedzieć samej w domu i posiedzę z nią to jakoś do wizyty może uda mi się dotrwać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967458 przez kristi*
Alesandra to nareszcie wszystko gotowe ;) , powodzenia na wizycie

Mnie jednak znowu coś dopadło, jest tragedia :S, trochę pospałam, ale co chwila się budziłam, częściej biegam do łazienki, wszystko mnie boli :unsure: , gorączki nie miałam, ale temp lekko podwyższona.
na szczęście Marcinek się odwrócił z powrotem nóżkami w lewą stronę, to chociaż jego kopniaczki mnie już nie bolą :)
Chyba doo porodu przestanę wychodzić z domu bo ciągle coś łapie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967465 przez Kalinka90
Kristi to ja bym musiała mężulka do domu nie wpuszczać, bo on mi co chwila jakieś katary przynosi, teraz był ból gardła, który minął ale nos zatkany :(. Coś mnie jeszcze dziś w klatce zabolało tak nagle.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967476 przez *Beata*
Aleksandra powodzenia na wizycie, Ty już się dzisiaj doczekałaś, a ja dopiero w następny piątek... Najchętniej to bym co drugi dzień chodziła, ale wtedy chyba poszłabym z torbami za każdą wizytę jak miałabym płacić :) Także muszę być cierpliwa i dostosować się terminów wizyt ustalonych przez lekarza, oczywiście jak się nić nie dzieje, bo w innym przypadku to nie zastanawiałabym się nad tym czy jechać czy nie.
Kristi to teraz odpoczywaj dużo, skoro znowu Cię coś łapie, ale na to chyba nie ma reguły czy się wychodzi czy nie, jak ma coś dopaść to i tak dopadnie... :(
Kalinka masz rację, wtedy wogóle trzeba byłoby się od wszystkich odizolować, a tak chyba byłoby ciężko samemu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl