BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 2 miesiąc temu #969268 przez malina219
Aleksandra to miedzy naszymi maluszkami będzie tylko tydzień różnicy:) Super,ze wszystko w porządku. Może będzie waga urodzeniowa troche chociaż wieksza niż na usg :* trzymam kciuki za Ciebie i maleństwo!

Kalinka cale szczęście,ze wszystko sie unormowalo!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #969270 przez Alesandra
A Beata miała wczoraj usg i się nie odezwała nie wiadomo więc co tam u nie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #969271 przez Alesandra
Od jutra juz nasz miesiąc.
Zaczną się rodzić marcowe dzieciaczki :-)
Nareszcie :-) Karola jak tam bo tobie juz tylko kilka dni zostało

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #969272 przez Alesandra

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #969273 przez monia89
Hej. Dzieje się dziewczyny dzieje... mnie wszystko boli nospa troche łagodzi bóle. Tosikowi odrywa się i katar ma po pas ja biore wszystko co możliwe byle nie zarazić sie....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #969281 przez karola1322
U mnie cisza bole mam miesiączkowe. Sluz jak kurze bialko żółtawe i tak malo dni zostalo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #969282 przez malina219
Monia aż mi szkoda Tosika :( Żeby tylko Ciebie nie złapało :S Współczuje bóli... Może lada dzień urodzisz... :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #969299 przez Karolincia
Hej :)

Alesandra - Cudne wieści !!! Malutka już ponad 2 kg waży :) :) To niedlugo poród !!! :) A cesarkę będziesz miała czy wywołają Ci i będziesz sn rodzić?? :) Weekend w domku spędzisz przyszykujesz wszystko dla Malutkiej :) Będzie na pewno w porządku !!! :)

Malinka - No tak tydzień różnicy będzie między Kalinką a Alusią :)

Monia - Biedny Tosik :( Dużo zdrówka dla niego !!! A Ty uważaj, abyś się nie zaraziła!!!! To może na dniach urodzisz... :whistle: :whistle: :whistle:

Karola - U Ciebie też poród zbliża się wielkimi krokami :)

A ja właśnie skończyłam prać, 3 partie ciuszków i kocyków :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #969303 przez Alesandra
Karolincia ja sn bede rodziła bou mnie nie ma żaadnych przeciwskazan. jutro jedziemy po jakies ubranka w najmniejszym rozmiarze bo lekarz mowil ze 50 to maksimum. a ja sie wczesniej inaczej nastawilam i wiekszosc 62 pokupowalam to musze kilka ciuszkow malutkich kupic plus kombinezon dlatego jutro jedziemy do olsztyna na galerie i cos moze znajde bo u nas to nie ma takich malych

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #969305 przez *Beata*
Aleksandra no to super że u Ciebie ok, fajnie że wychodzisz to ogarniesz sobie wszystko :laugh:
Ja byłam wczoraj rano na wizycie, niby wszystko ok, ale dalej chodzi o tą małą wagę... Chciał mnie na weekend do szpitala położyć, ale w końcu zadzwonił do szpitala tylko, że przyjadę na KTG, na miejscu jeszcze się dowiedziałam od ordynatora oddziału, że zrobi mi jeszcze raz usg, mój lekarz prosił go żeby jeszcze on sprawdzi...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #969306 przez *Beata*
Dzisiaj miałam znowu wstawić się w szpitalu na KTG i kolejne we wtorek..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #969308 przez karola1322
ja juz mam dość dziś taki humor do dupy bez kija nie podchodzić jeszcze jakaś infekcja mnie bierze tam na dole jak łykam ten antybiotyk ... teraz zajadam się litrowymi lodami i colla w biedronce prześcieradło kupiłam dla małej .. Monia niech mały szybko zdrowieje ..... Ja bym tak chała byc po

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #969340 przez syza24
Karola polecam na infekcję witaminę E w kapsułkach mi ona pomagała jak byłam chora i brałam antybiotyk no i teraz czasem jak mnie zaczyna brać jakaś infekcja to sobie zapodaje najlepszy jest TOKOVIT E i kosztuje ok 10 zł mi go polecił ginekolog ;) no chyba, że już masz porządną infekcję no to może Lactovaginal ale po konsultacji z lekarzem :huh:
Aleksandra ja znowu mam całą szufladę pożyczonych pięknych maciupkich ubranek w rozmiarze 50 a moja raczej na pewno się w nie nie zmieści bo ok 4 tyg. temu miała już 52 cm jakbyś mieszkała bliżej to bym ci je odstąpiła :laugh:
Beata i jak dzisiejsze badania?? Dobrze, że masz dobrą opiekę i mam nadzieję, że będzie dobrze i po prostu będziesz miała drobne dzieciątko ;)
Ja dziś mam lipkę bolał mnie w nocy brzuch- (ogólnie ostatnio nie lubię nocy są okropne ani się nie można obrócić ani wygodnie położyć jak dodatkowo do wszystkich bóli dołączyło jeszcze krocze no i co chwile siku ) przestał mnie boleć tak ok 12 jak poszłam pod prysznic ale znowu zaczął się stawiać i pojawiły się skurcze ale nie regularne no i ból krocza znowu :( teraz jest już trochę lepiej ale mam twardy brzuch jak skała no i zapomniałam dodać że mała w czasie tego jak mnie ten brzuch bolał to ona cały czas tak wariowała że szok chyba jakieś 6 h non stop bez chwili snu :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #969352 przez monia89
Karola kup sobie lactibiotis na połóg czerwone napisy super jest mnie też coś gmerało i przeszło
Dzięki dziewczyny. :-)
Ja już pokazałam M ciuszki na 50 jakie w razie w ma kupić.
A te bóle stawianie sie brzucha to przepowiadajàce skurcze te przed porodowe sa juž regularne np co 50 min i nie pomaga nospa zmiana pozycji kąpiel.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #969360 przez Alesandra

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Juz czekają na moja Alunie :-)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl