BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 2 miesiąc temu #968965 przez madlen_m
Kristi jak ubrałaś Marcinka na wyjście ze szpitala i w jaki rozmiar? Ja mam większość ubranek na 62 i zastanawiam się czy mniejszych nie kupić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968967 przez syza24
Kurcze jeszcze mi tego brakowało- mąż mi z pracy przyniósł jakiegoś wirusa boli mnie gardło mam stan podgorączkowy zaczyna mnie wszystko boleć no i jeszcze zaczyna się biegunka :sick: staram się ratować domowymi sposobami ale na razie marny skutek :angry:
Malina super że wszystko dobrze u was no i jeszcze tylko 2 tygodnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968971 przez inez 83
Witam,
jestem ubiegłoroczną październikówką. Mam do sprzedania laktator Medela Mini Electric Nowy, który wystawiłam na allegro allegro.pl/laktator-medela-mini-electric...cja-i5128194223.html . Gdyby któraś z Was była zainteresowana zapraszam. Laktator był używany dosłownie 2 razy. Zakupiony za 260 zł.
pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968989 przez *Beata*
Bujanka - gratuluję córeczki!!! :laugh:
Malina super, że wizyta udana, za dwa tygodnie juz będziesz się cieszyć maleństwem :)
Syza faktycznie jeszcze to musiało Cię dopaść, wracaj szybko do zdrowia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968991 przez *Beata*
Aleksandra fajnie, że jednak w sobotę będziesz miała już USG przynajmniej nie będziesz musiała czekać do poniedziałku, to już za dwa dni :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968993 przez *Beata*
Lalka śliczna ta Twoja Kruszynka :) A jaka pyzata i jak dużo włosków :) Super!!! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968995 przez *Beata*
Ja się też w końcu doczekalam wizyty, jutro jadę na 9.15 do lekarza, jestem ciekawa co mi powie i jak z tą wagą u małej, czy coś wzrosła i wogole jak to wszystko wygląda...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #969003 przez Agula89
W ciągu dnia na forum wejść nie mogłam :huh:

Kristi brzuszek się wciąga, super ! Mała chwila i płaska będziesz ;)
Mi to się taki celulit na tylku zrobil ze w szoku jestem ! Spacery z małym będą dlluggieee ! :)

Malina to będziesz jeden dzień przede mną ;) to faktycznie za 2 tyg będziesz juz miec mała przy sobie :woohoo: ja za 2 tyg i 1 dzien :P

Ja to się dzis narobilam..aż trochę chyba przesadzilam..teraz leże i zdycham ;)
Ale jakoś energii mam więcej ostatnio to chyba tak jak mówi się ze w 9 miesiącu przychodzi :P

Ja to ostatnio klade się 22-23 spis do 3-4 potem z 2-3 h oczy mam jak 5 zl :) zasne kolo 6 i spie do 9... I kolo 12 znowu mam zjazd.. Oo taki schemat dnia haha ;)

Bujanka gratulacje !!!

Ja to się boje ze nie bede mieć pokarmu po cc :unsure:
I musze się upewnić czy tam gdzie bede rodzic jak najszybciej poloża małego i pomogą sprobowac nakarmic..
Czytałam różne artykuły żeby się nie przejmować ze po cc się normalnie karmi.. Ale jakoś się martwie.. Bo chociaż chciałabym go karmić jak go nie urodze sn.. No i wiadomo najlepsza rzecz to dla dzieciaczka jest..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #969004 przez malina219
Agula tez martwię sie karmieniem po cc. Musze kupić laktator jeszcze w razie 'w'. Wszyscy polecają mi avent naturals ręczny i taki kupie bo z tego mam tez butelki. Ja tez miałam termin na 13 ale lekarz jedzie na urlop 14 i uznal ze woli żebym przyjechała 11 i 12 zrobimy żeby mogl miec mnie pod kontrola chociaż te dwa dni. Nie boje sie ze go nie będzie w szpitalu bo to i tak ordynator wiec mysle ze będą w miarę sie mną zajmować jakby cos bylo nie tak.

Aa waga mojej Kalinki w 36 tygodniu to 2780 :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #969005 przez malina219
Jeszcze jedno mi siedzi w glowie... Jak wygląda pierwsze podmycie się po cc tzn czy pielegniarka towarzyszy? Wie ktoras? Bo ja wsrydliwa jestem i nie wyobrażam sobie mycia sie przy obcej osobie :evil: Wiem, ze to nic strasznego ale dla mnie tak :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #969012 przez monia89
Malina szczrze napisać Ci?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #969019 przez Agula89
U mnie w szpitalu podobno po dobie od cc położna idzie z Toba pod prysznic.. Ale ja ogólnie jestem "zocha samocha" i wolalabym zrobić to wszystko sama.. Nawet jak mam jeszcze przeczekać z dzien dłużej.. Nie wiem jak to zrobię ale bede przekonywać ich ze sobie poradze :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #969021 przez malina219
Agula ja właśnie to samo...

Monia jasne :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #969022 przez Agula89
Monia pisz szczerze ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #969038 przez Karolincia
Hej Kochane !!! :)

Wczoraj trochę sprzątałam w domu i posegregowałam ciuszki dla Lilusi :) Dziś zaczynam prać pierwszą turę :)

Malina - Aaaa....za2 tygodnie będzie Kalinka już z Nami na świecie !!!! :woohoo: :woohoo: !!!!! Bardzo dobrze Twój lekarz się zachował :)
Jak się czujesz??

Monia -Napisz napisz jak to po cc wygląda pierwsze mycie? Wal prosto z mostu !!!

Agula, Malinka - Też się martwię, że po cc będzie problem z laktacją :(

Zdecydowaliśmy się z Mężem jednak, że będę mieć cesarkę. Nie chce ryzykować, nie daj Boże zaczne sie dusic bo juz nie bede mieć sił przeć...i tak mi zrobią cesarkę....i będę 2 razy bardziej wyczerpana i dłużej dochodzić do siebie ...:( Wole, aby Malutka moja miała od samego początku sprawną Mamusię :)

Syza - Kuruj się !!!!!! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl