BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 2 miesiąc temu #969365 przez Karolincia
Alesandra Cudowny kacik Alusi ;) ;) Boski wozek super się prezentuje :)
My dziś zamowilismy wozek bebetto luca 2015 z fotelikiem maxi cossi cabrio fix :) do 2 tyg ma byc !!,nie moge sie doczekac :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #969367 przez Alesandra
ja czekalam miesiac :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #969368 przez *Beata*
Aleksandra zdjęcia śliczne, teraz tylko pozostało czekać na Alunie :) już niedługo :laugh:
Syza KTG dzisiaj też ok, tak przynajmniej mówi ordynator, który dzisiaj miał dyżur, wczoraj też jak byłam to on był, także pozostaje mi wierzyć... We wtorek mam jechać znowu i wtedy już dyżur będzie miał mój ginekolog. Też mam często brzuch tak twardy jak piszesz, myślałam, że tak się mała wypycha, ale wczoraj rano jak moj ginekolog robił mi usg to mówil, że brzuch twardy i skurcze mam, a później w szpitalu jak ordynator robił usg to mówił to samo... W sumie brzuch mnie nie boli, tylko twardy jest, ale to tak wydaje mi się, że cały czas, nie wiedziałam, że tak wyglądają skurcze...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #969370 przez *Beata*
Syza też mam taką nadzieję, że poprostu tylko jest mała, a nie jest związane to z jakąś chorobą czy czymś innym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #969374 przez Kalinka90
Aleksandra piękny wózeczek i pokoik :) Ja jeszcze piorę ostatnie ciuszki małej i pieluszki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #969375 przez karola1322
Aleksandra piekny wózek i pokojik.. Beatka ja prawie caly czas twardy brzuch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #969379 przez malina219
Aleksandra super wózek! :)

Mi napina się brzuch przy każdym wysiłku od ok.miesiąca także już się przyzwyczaiłam i tak jak lekarz kazał leżę i leżę....

Karolincia super, że już za chwilkę wózek będziesz mieć w domku! Ja co się na swój popatrzę to się uśmiecham :laugh:

Dzisiaj mój brat uznał, że chce zamówić Kalinie leżaczek bujaczek i że mam wybrać to oczywiście powiedziałam, że nie i że albo sam wybierze albo niech nie kupuje haha. Chciałam, żeby był typowo od niego, a nie ja pokazuje a on płaci... Tym bardziej, że wiedziałam, że brzydkiego nie zamówi :D Więc zamówił ten:
pogorze.datacenter.com.pl/images/LEZACZEK%20FP3.jpg i się zakochałam tak mi się podoba :D

Beata na pewno wszystko będzie dobrze z maleństwem :) Trzymam mocno kciuki, żeby wszystkie nasze Maluszki były zdrowe!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #969381 przez *Beata*
Malina leżaczek śliczny taki dziewczęcy :) Idealny dla Twojej księżniczki :)
Karola no ja też już dłuższy czas mam taki twardy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #969383 przez kristi*
Widać zaczyna się coś dziać, może w tygodniu powitamy kolejne marcowe maleństwo :laugh:
Dzisiaj była u mnie siostra - zakochana w Marcinku, zdjęć mu na pstrykała :cheer:
Jeszcze dzisiaj mama podjedzie, przywiezie mi ciuszki dla Marcinka - koleżanka mi obiecała i do mamy podrzuciła :laugh:
Spróbuję zrobić zdjęcie, jak przy kąpieli Marcinek cudnie chwyta palce i trzyma tak całą kąpiel ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #969384 przez *Beata*
Kristi czekamy na zdjęcie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #969386 przez kristi*
A dzisiaj zauważyłam, że brzuch mi się bardziej napiął, już nie jest taki luźny :cheer:
A jutro jak będzie ładna pogoda zamierzamy wyjść na krótki spacer z małym :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #969416 przez karola1322
No i mamy marzec jesli nie urodze jutro byda musiec isc na kotrole a on mnie wyslie do szpitala

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #969417 przez syza24
A więc MARZEC która otwiera miesiąc??
Aleksandra super wózek i kącik też :cheer:
Malina super że brat taki fajny gest ma no i bujaczek super ;)

U nas emocjonująca noc bo po tym twardniejącym brzuchu pojawiły się skurcze na początku regularne co 25 minut później częstsze co chwilę ale nie regularne i krótsze i tak przez 4 h mąż kilka razy mnie pakował do szpitala ale ja oczywiście czekałam na regularność skurczy no i tak na czekaniu przeszło. Jeszcze między skurczami mała szalała nie dziwie jej się bo skurcze musiały jej dokuczać. No i po tym wszystkim jestem zmasakrowana. Boli mnie każda cząstka ciała :(
Już teraz się boję jak wytrzymam w czasie porodu jak te skurcze tak bolą?? :blink: A mój mąż panikarz oczywiście dostał rozwolnienia, później biegał po całym domu i szukał w nocy czym się zając aż w końcu zasnął i miałam spokój z nim obudził się dopiero jak skurczę się skończyły :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #969423 przez kristi*
No i mamy już tydzień :laugh: , ale szybko zleciało

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #969424 przez karola1322
Kristi slodki maluszek. Ciekawe kiedy mnie trefi a dzis taki twardy brzuch i napiety

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl