BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 2 miesiąc temu #969162 przez Karolincia
Kristi - Widzisz dałaś radę :) Super!! :) :) Powiedz mi Ty brałaś do szpitala majteczki jednorazowe i do tego, wkładałaś w środek podkład?? Czy takie pieluszko-majteczki ??
Dużo tych wizyt jest ma początku :) Jakoś się trzeba z tym uporać, mnie to póki co przeraża :)

Madlen - No właśnie, na pewno Nasze Maluszki będą zdrowe!! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #969168 przez kristi*
Karolincia ja wzięłam majtki wielorazowe dwie pary i do tego podkłady, a podkłady na łóżko mają i nie wiem czemu na liście są, niepotrzebnie się wozi takie rzeczy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #969169 przez Agula89
Karolincia u mnie w szpitalu po cc 2 h leży się na po operacyjnej a potem na "normalnej" sali. Tylko nie pamietam czy 8 czy 12 h nie można głowy podnosić. Ale to juz zalezy od szpitala w niektórych jest to 6 h np.

Wiec jak np bede mieć rano cc to do wieczora się nie podniose..wiec z "ogarnięcia się " nici no ale tyle to dam rade ;) najwyżej na następny dzien jak mąż przyjdzie to go zatargam żeby mi pomógł chociaż chętny nie będzie.. Ale trudno musi pomóc :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #969170 przez Agula89
Kristi to pierwszy spacerek zaliczony :woohoo:
Ja odkąd mam wózek w domu to juz tez sobie marzę ;) niech teraz tylko szybko przychodzi wiosna ! ;)
A o szczepionkach to ku czemu się przychylasz ?
Skojarzone ? Czy zwykle ?
U mnie wokół skojarzonymi szczepia. Jakiś miesiąc temu trochę o tym myślałam i to chyba temat rzeka.. Trudne wybory przed nami...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #969174 przez syza24
My z mężem teraz prawie co dzień rozmawiamy o szczepionkach bo u niego w pracy z koledze w sobotę córka się urodziła i co dzień mają inne koncepcje które mój mąż do domu przynosi i tak jak agula mówisz temat rzeka :) może te doświadczone mamy coś podpowiedzą?

A co do pierwszego prysznica to tak samo co szpital to inne zasady ale z tego co koleżanki opowiadają to z pielęgniarką się myć to nic strasznego szczególnie po porodzie jak wcześniej wszyscy widzieli nas przy porodzie i oglądają miejsca intymne przy każdym obchodzie, wiadomo z bliskimi lepszy komfort ale jak nie ma wyjścia to co zrobić?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #969184 przez Agula89
Syza, strajk nie myć się :laugh: :laugh:

Śmieje się oczywiście ! ;)
Nie no wiem ze dla nich to "standardzik" jest ale ja to jestem Zocha samocha ;)

Np wczoraj umylam jedno okno bo mąż się juz wykręca a to ze był chory, a po co są czyste.. Itd.. No to co ja nie umyje ?!?! :) umyje ! ;)
No i na jednym skonczylam bo zasapałam się jak po maratonie ;) i skończyło się na tym ze poprosilan moja mamę o umycie.. Pierwszy raz w życiu poprosiła kogoś obcego w sensie nie męża żeby mi cos w domu zrobił.. A ja tak nie lubię..jeszcze żeby mamę prosić o to która za młoda nie jest.. No ale chyba za bardzo wyjścia nie mam..

A mężowi juz cos innego do roboty wymysliłam hehe B) takze nie ma ze leży :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #969193 przez kristi*
Normalnie od tego siedzenia w samotności w czterech ścianach poza światem - zaczynam łapać jakiegoś doła :( :( :(

Nikt nie chce przyjść, bo twierdzą że za wcześnie, a przecież nie spraszam tłumów, moja mama jak wpadnie to na godzinkę - a dzisiaj jeszcze mają przejęcie lokalu i otwarcie firmy, to teraz wszyscy zajęci :( :( :( :( mężuś w tygodniu pracuje, dzisiaj będzie później, a ja nie wiem co ze sobą zrobić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #969195 przez syza24
Kristi naciesz się synkiem :cheer: ja powiem ci że przez to że jakiś wirus mnie złapał i boję się żeby całkiem się nie załatwić od przedwczoraj wieczora nie wychyliłam nosa za drzwi domu a że nie mam sąsiadów za oknami to oprócz męża ludzi widziałam tylko w TV :blush: przez to zaczyna mi odbijać ale jakoś daję radę
Zobaczysz jak zaczną ci się wszyscy schodzić to jeszcze będziesz miała tego dosyć :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #969202 przez karola1322
Ja chalam se umyc okna poodkrzac nie mama mi zaczela sorzatac musislam se kupic cos na zaparcia bo nie daje rady. I czopek. Podział od razu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #969213 przez Karlinka
Dobry Mamuśki,
Ja tylko daje znać ze żyję i ze jeszcze nie rodze no i oczywiście ze was czytam.
Ale cosik wieczory mam gorsze, zmęczenie dopada zwłaszcza ze dzisiaj od 4 rano nie śpię i jakoś weny do pisania brak....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #969242 przez malina219
Hej Mamuśki

Aleksandra jak tam usg??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #969252 przez Alesandra
Hej mamusie
Ja po usg. Moja mała waży 2100. Wszystkie przepływy w pepowinie i w mózgu idealne. Wychodzę na weekend. A właściwie do wtorku bo w środę mam wrócić na oddział i będe mialq założony cewnik i może urodze w czwartek, piątek. I mam kupić troszkę ciuszków w rozmiarze 50 bo inne bedabza duże ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #969253 przez Kalinka90
Dziewczyny ja po środowym KTG i wizycie trafiłam do szpitala, tętno małej szalało ponad 200 uderzeń, lekarz uznał że będzie cesarka jeśli nie sie nie obniży, w szpitalu byłyśmy do wczoraj, tętno się unormowało od razu po przyjęciu. Trochę jestem dalej przestraszona. :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #969254 przez Kalinka90
Aleksandra dobrze, że mają cie pod opieką i fajnie, że weekend spędzicie w domku :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #969259 przez Alesandra
Kalinka najważniejsze że wszystko się. Unormowaolo. ja to teraz do środy czekam i potem już będzie blisko do spotkania z malutka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl