BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 1 miesiąc temu #970966 przez malina219
MlecznaMama moja mama mnie tez karmiła Bebiko i mojego brata również :) Wiadomo, że wolałabym piersią karmić, bo szybciej, wygodniej. Nie pisze o bliskości itp bo wg. mnie to głupi stereotyp - tak jakby nie było więzi między Matką która karmi butelką z dzieckiem... Ale to tylko moje odczucia :) Masz racje zobaczymy co Kalince spasuje :whistle:
Moja dzidzia mnie drażni już powoli, bo tak wypina dupkę, że mnie cały brzuch boli haha :woohoo: :laugh: Oczywiście żartuje, rozumiem, że jej ciasno :) Ale jeszcze tylko kilka dni! Szooooook.
A Ty jak się czujesz??? ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970969 przez karola1322
Hej mój musiał zemna isc do wc robic mi jesc tak bylo mi slabo ze ustac nie moglam od 19 spslam budzilam sie na karmienie malej.. Mala zanimn zlapie piers krzyku na robi zalezy on nocy czy budzi sie czesto

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970977 przez Aneczka84
Znieczulenie jest tu standardem, jeśli nie przyjedziesz zbyt późno. Miałam już dwa spotkania z anrstezjologiem, musiałam zrobić badania i wszystko ok. Mogę mieć znieczulenie jeśli tylko będę chciała.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970984 przez syza24
Hej nam dzisiaj pyka termin ale że Li nie pcha się na świat to jedziemy do mojej mamy na obiad, później pewnie spacer, ciacho i rozpusta :P
moje sny za to owładnięte są porodem dzisiaj śniło mi się że pociekły mi wody w łazience i sen był tak realny że obudziłam się i pobiegłam do łazienki żeby sprawdzić czy jest coś mokrego :laugh: tylko, że nawet jakby mi się to nie śniło to i tak na ogrzewaniu podłogowym nie było by nawet śladu po żadnej wodzie :silly: :laugh: :silly: a mąż prawie zawału dostał jak ja się tak zerwałam bo myślał, że rodzę :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970986 przez kristi*
Mleczna siedzimy tu do poniedziałku, a potem nas przenoszą do innego szpitala.

Syza trzymam kciuki, niech maleństwo się pokaże w nowym tygodniu :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970988 przez syza24
AAAA jeszcze zapomniałam wszystkiego najlepszego kobietki w ten nasz dzień :laugh: dziś mam nadzieję, że wszystkim nam zaświeci słońce :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #970990 przez MlecznaMama
Malina ja się czuje świetnie, ale tak mnie dzisiaj córa kopła że słowo daję usłyszałam jak coś chrupło.... :D:D

ja karmiłam 4 miesiące i było ajnie. Mój Syn sam jednak zrezygnował z piersi, próbowałam jeszcze odciągać i karmić ale nie było już jak. Nic nie straciliśmy przechodząc na MM. Wręcz skończyliśmy ulewać i w końcu syn zaczął przybierać porządnie na wadze. też nie znoszę tego stereotypu o bliskości, nie znoszę też dzielenia matek na butelkowe i cyckowe. I mówienie że cyckowe są lepsze. mało co mnie tak wku*wia...

Aneczka no zazdroszczę tego znieczulenia... przyznam szczerze.... na samą myśl o porodzie bez znieczulenia oblewają mnie zimne poty....

Syza a to mi się śniło dziś że paliłam papierosa i oglądałam hiszpańskie filmy....

mi się wydaje, że Ciebie też zbierze w tym tygodniu :)

pogoda cudna... chciałam jechać z mężem do Krakowa.... ale pracuje :( a sama nie pojadę bo boję się tramwajów :P

Oj Kristi współczuję tego pobytu w szpitalu.... oby i w tym następnym też o Was tak zadbali. Ucałuj Synka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970992 przez malina219
MlecznaMama haha ja juz kopniaków nie czuje chyba temu,ze ma malo miejsca. Czuje tylko jak się wypycha :laugh: Tak dokladnie tez nienawidzę tego dzielenia matek i tego nalegania na karmienie piersią przeciez nie kazda musi/moze karmić cyckiem.... :S

Aneczka z tym znieczuleniem to swietna sprawa :)

Syza współczuję tego snu haha pewnie tez bym poleciała do łazienki od razu. Trzymam kciuki,żeby w tym tygodniu sie zaczelo DZIAC :*

Ja również życzę Nam wszystkim wszystkiego co najlepsze!!!! :side: :kiss:

Moja kolezanka urodziła w piatek o 22.10 po 16 godzinach męki chłopca 3,500kg. Cala popekala,pisala do mnie ze straszny miała poród i na dodatek nie może karmić bo sutki za Male a nakladki nic nie pomagają. Po takich smsach cieszę się z cc. Chyba za slaba jestem żebym dala rde sn. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970993 przez karola1322
mi nakładki pomagają teraz zaczla sac do porządku przedtem mi twardniały ale już ok

wszystkiego najlepszego kobitki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970994 przez MlecznaMama
Malina no ja się boję ,że mi się taki poród tai jak za pierwszym razem..... długi, bolesny , niepostępowy...... ale niby za drugim razem już szlak przetarty więc może.... urodzę w godzinkę :) :D. To współczuje koleżance. Mi nakładki pomogły- też nie od razu ale udało się

Wszystkiego najwspanialszego dziewczęta ! Mężowie pamiętali?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970995 przez malina219
MlecznaMama u mnie w rodzinie to kazda przeżywa ze drugi poród to Pikus w porównaniu do pierwszego,wiec oby tak bylo u Ciebie! :kiss:

Karola dobrze,ze u Ciebie juz okej z tymi nakladkami :)

Dostałam od brata kwiaty i tofifee które zjadłam całe! I to w kilka minut. Nie wiem kiedy mi cos tak smakowało jak to tofifee haha :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970996 przez MlecznaMama
heh no to smacznego MAinka!

ja dostałam na razie tylko sms od starej sympatii z liceum... heh... no i od synka buziaka :)

Malina to widzisz.... mam nadzieję że i u mnie tak bedzie!!! na pewno dam znać :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970997 przez malina219
MlecznaMama buziak od takiego malego slodziaka to musi być najpiękniejszy prezent! :woohoo: Dziękuję,teraz mam wyrzuty sumienia,ze aż tak szybko to zjadłam haha...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970999 przez Aneczka84
Wszystkiego najlepszego kobietki :-) ja ide do tesciowej na obiad ... wloska wyzerka. Juz sie boje tych pytan jak sie czujesz, a kiedy przyjdzie dlaczego tak malo jem ... 100 pytan do ... juz marze otym zeby miec to za soba

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971000 przez karola1322
Co zrobilam zeby zjesc tofife.. Mój mi zlozyl zyczenia i budyn wanilowy. Bo zabrdzo czekolady nie moga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl