BezpiecznaCiaza112023

Zostanę mamą w styczniu 2011 roku!

13 lata 2 miesiąc temu #72804 przez gosia_ann
My również ulegliśmy małej i bardzo często mamy ją na rękach kiedy marudzi. Zosia lubi zasypiać wtulona w nasze ramiona i głośno protestuje jak odkładamy ją do łóżeczka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #73088 przez Anusia365
gosia_ann napisał:

My również ulegliśmy małej i bardzo często mamy ją na rękach kiedy marudzi. Zosia lubi zasypiać wtulona w nasze ramiona i głośno protestuje jak odkładamy ją do łóżeczka.


Ja jestem chyba wyrodną mamą patrząc na Was. Od początku uczyłam Piotrusia samodzielnego zasypiania w leżaczku lub kołysce. Jakiś czas temu jak już był bardzo zmęczony i marudny, próbowałam go uśpić na rękach a on jeszcze bardziej marudził. Odłożyłam go do leżaczka, przykryłam kocykiem, pobujałam troszkę i zasnął.
Piotruś jest noszony na rękach wtedy gdy ma mu się odbić, jak płacze lub jak się z nami bawi. Czasem biorę go tez jak chcę się do niego poprzytulać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #73094 przez monisia1984
to fajnie bo pozniej nie bedziesz miec problemow jak bedzie wiekszy i ciezszy... maly nie jest noszony w ogole czasem go biore na kolana i karmie ale nigdy nie wstaje z nim usypia przy cycu a jak nie spi to ladnie sie bawi w kolysce daje mi znac ze jest zmeczony krotkim aaa biore go do cyca i usypia potem odkladam do kolyski i spi ladnie czasem marudzi lub uspia tylko na 5 minut wiec trzeba powtarzacx od nowa.. zaczynam se martwic ze maly ma skaze bo jak czytam wasze wypowiedzi jak sie objawia to widze to u malego... ma taki grysik na glowce i twarzy i troszke na klatce piersiowej ale kupki robi ladne pierdzi tez duzo bylismy na kontroli to powiedzieli ze to tradzik ale juz sama nie wiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #73096 przez monisia1984
aha no i przy urodzeniu wazyl 2800 a po 5 tyg jak go wazyli to 4300 wiec ladnie przybiera na wadze a glowka mu urosla 3,5 cm patrzylam na skale i jest na srodku wiec ladnie sie rozwija..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #73258 przez renata329
Dawidek ma tylko krostki na twarzy i dzisiaj zauwazyłam na głowie na jadnej stronie

[url=http://www.zapytajpolozna.pl] http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17870 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #73287 przez martela89
Anusia365 napisał:

gosia_ann napisał:

My również ulegliśmy małej i bardzo często mamy ją na rękach kiedy marudzi. Zosia lubi zasypiać wtulona w nasze ramiona i głośno protestuje jak odkładamy ją do łóżeczka.


Ja jestem chyba wyrodną mamą patrząc na Was. Od początku uczyłam Piotrusia samodzielnego zasypiania w leżaczku lub kołysce. Jakiś czas temu jak już był bardzo zmęczony i marudny, próbowałam go uśpić na rękach a on jeszcze bardziej marudził. Odłożyłam go do leżaczka, przykryłam kocykiem, pobujałam troszkę i zasnął.
Piotruś jest noszony na rękach wtedy gdy ma mu się odbić, jak płacze lub jak się z nami bawi. Czasem biorę go tez jak chcę się do niego poprzytulać.


Ja moją nosiłam, bujałam,usypiałam na rękach itd bo w taki sposób okazuje się miłość malutkim dzieciom,fakt tak ją nauczyłam usypiać bo jej ulegałam jak płakała potem jak podrosła to już mi kręgosłup siadał i marzyłam żeby zasypiała sama ale każda próba samodzielnego zasypiania kończyła się płaczem,więc postanowiłam nadal usypiać ją na rękach i doszłam do wniosku,że sama dorośnie do zasypiania w łóżeczku i tak tez się stało od jakichś 3 tyg mała zasypia sama kładę ją coś jej nucę i trzymam za rączkę i ona zasypia.
Ale to była jej decyzja-w pewnym momencie po prostu na rękach zaczęła marudzić i wybrała łóżeczko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #73302 przez Groszek
Martela super ta Twoja Vanesska :) Misiek za chole** sam nie zaśnie... nie mówi nawet "mama" :(

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #73380 przez martela89
No moja jak ma jakiś żal to tak długo woła mama,aż przyjdę :) Jak by wiedziała,że to na mnie działa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #73532 przez Groszek
Martela to musi być słodkie :) Ja nadal czekam i się doczekać nie mogę

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #73568 przez Kasiekk
Heh z tymi sposobami ja uważam że nie ma złotego środka... mój Karol umie zasypiać i tak i tak i nie marudzi w ogóle... jak go położe do łóżeczka włoże smoka on przytuli pieluszkę do twarzy i moment nastepuje sen :D a jak płacze bo mu coś nei pasuje to biore go na raczki wtedy on sie uspokaja i albo zasypia na rekach albo zdąże położyc go do łóżeczka i tez jest dobrze :)


Co do tej skazy to ja bym się zastanowiła... bo u mnie dr też była pewna i co ? i nic... skaza ma to do siebie że wysypka pojawia się na łokciach i kolankach tzn pod nimi... może też boleć brzuszek... jest mnóstwo mozliwości a my musimy próbować... ja bym na Twoim miejscu poczekała aż minom objawy i spróbowała innego mleko bo po prostu może nie toleruje tego konkretnego ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #73608 przez gosia_ann
Przez ostatni miesiąc nauczyłam się większego luzu ... jak mała zacznie płakać w łóżeczku nie zrywam się od razu na równe nogi, zazwyczaj czekam na rozwój wydarzeń i czasami mała uspakaja się sama. Ale faktycznie jest już przyzwyczajona do noszenia na rękach :/

Wczoraj weszłam z małą na elektroniczną wagę łazienkową i wg tej wagi mała po 5 tygodniach waży jakieś 4,5 kg (urodziła się mając 3480) i jak piszecie ile przybrały wasze dzieciaczki to wydaje mi się że mojej Zośce do nich daleko. Może na piersi dzieci szybciej i lepiej przybierają na wadze. Ta waga jest oczywiście tylko orientacyjna, dokładnie zważymy małą za tydzień przy szczepieniach.

Wczoraj Zosia miała robione USG bioderek i wszystko jest ok :) ma tylko trochę utrudnione odwodzenie nóżek na boki, ale wystarczy kłaść ja często na brzuszku i nosić na rękach z podgiętymi nóżkami i to powinno pomóc. Na szczęście nie musimy jej szeroko pieluszkować :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #73841 przez makaja
Ja byłam z Miłkiem u lekarza i pani dr stwierdziła, że to nie skaza tylko łojotokowe zapalenie skóry i kazała krochmalić maluszka.... opierdzieliła mnie, że jeszcze nie zaczepiłam go na żóltaczkę, a my czekemy na ten nieszczęsny engerix który się skończył i nie ma nawet w hurtowniach.... po tej wizycie troszkę poczułam sie jak wyrodna matka... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #73901 przez Kasiekk
żółtaczkę czy WZW?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #74489 przez makaja
a to nie jest jedno i to samo ????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #74505 przez martela89
Jest-"Żółtaczka jest zwyczajową nazwą dla wirusowych zapaleń wątroby [WZW]"

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl