BezpiecznaCiaza112023

Zostanę mamą w styczniu 2011 roku!

13 lata 2 miesiąc temu #70032 przez Anusia365
renata329 napisał:

POMOCY dawidek dostał czerwonuch plamek na całym ciele co to moe byc??????????


To najprawdopodobniej uczulenie. Nie zmieniałaś ostatnio proszku lub jakiegoś kosmetyku do pielęgnacji maluszka??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #70034 przez Kasiekk
renata może to być też uczulenie pokarmowe jeśli karmisz piersią... może być to proszek lub płyn albo po prostu materiał...

Ja już wiem że Karol jest uczulony na truskawki np :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #70057 przez gosia_ann
Kasiekk napisał:

Gosiu.. nie za ciepło małą ubierasz? ile macie w domu stopni ?

Mam nadzieję że nie. Jak sprawdzam kark i klatkę piersiową to po prostu są przyjemnie ciepłe, a nie spocone. W mieszkaniu mamy ok 20-21 stopni, ja sama często marznę i jest mi zimno (bez kaloryferów na max byłaby lodownia :(). Mała ma często bardzo zimne dłonie, ale tym się oczywiście nie sugeruję bo to wynika jedynie z niedojrzałego układu krążenia. Wiem tylko, że jak ubiorę ją w sam pajacyk albo w body z krótkim rękawem to całe rączki ma chłodne i często psika. Niestety nie mieszkamy w bloku tylko w starej chłodnej kamienicy.

Mój aniołek :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #70081 przez Kasiekk
gosia_ann napisał:

Kasiekk napisał:

Gosiu.. nie za ciepło małą ubierasz? ile macie w domu stopni ?

Mam nadzieję że nie. Jak sprawdzam kark i klatkę piersiową to po prostu są przyjemnie ciepłe, a nie spocone. W mieszkaniu mamy ok 20-21 stopni, ja sama często marznę i jest mi zimno (bez kaloryferów na max byłaby lodownia :(). Mała ma często bardzo zimne dłonie, ale tym się oczywiście nie sugeruję bo to wynika jedynie z niedojrzałego układu krążenia. Wiem tylko, że jak ubiorę ją w sam pajacyk albo w body z krótkim rękawem to całe rączki ma chłodne i często psika. Niestety nie mieszkamy w bloku tylko w starej chłodnej kamienicy.

Mój aniołek :)


A może kicha bo czyści sobie nosek ? ;>
No my mieszkamy w domu gdzie trzeba palić w piecu... czasem jak mąż napali na noc to rano juz jest chłodno... a do spania i tak musze mlodego w rożek lub w koc zawijac bo on taki przytulasek że musi sobie pieluszke jeszcze przytulic wiec ma ciepło :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #70148 przez zlotoweczkavip
Witajcie mamusie:)

Dawno się nie odzywałam, ale to tylko dlatego że 3 lutego urodziłam moją Księżniczkę Wiki i od tej pory nie bardzo mam czas na cokolwiek...Wątpię czy was nadrobię ale się postaram:)

U mnie na razie chwilka spokoju- a dziś to cenna rzecz bo Dzidzia w ogóle prawie nie spała:( Męczy ją brzuszek od kilku dni, nie może zrobić kupki a ja się tylko martwię. Karmimy się w sposób mieszany- niestety mam za mało mleka i muszę ją dokarmiać. I może to mleko- Enfamil- tak źle na nią działa, bo ja stosuję dietę dosyć rygorystyczną i raczej z mojej strony nei powinno jej nic szkodzić. Może, któraś z was miała doświadczenia z tym mlekiem i jego zaparciogennymi właściwościami??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #70154 przez Kasiekk
zlotoweczkavip napisał:

Witajcie mamusie:)

Dawno się nie odzywałam, ale to tylko dlatego że 3 lutego urodziłam moją Księżniczkę Wiki i od tej pory nie bardzo mam czas na cokolwiek...Wątpię czy was nadrobię ale się postaram:)

U mnie na razie chwilka spokoju- a dziś to cenna rzecz bo Dzidzia w ogóle prawie nie spała:( Męczy ją brzuszek od kilku dni, nie może zrobić kupki a ja się tylko martwię. Karmimy się w sposób mieszany- niestety mam za mało mleka i muszę ją dokarmiać. I może to mleko- Enfamil- tak źle na nią działa, bo ja stosuję dietę dosyć rygorystyczną i raczej z mojej strony nei powinno jej nic szkodzić. Może, któraś z was miała doświadczenia z tym mlekiem i jego zaparciogennymi właściwościami??



no witaj kochana rzeczywiśćie dawno Cię nie było ;) dodaj foto córci :D a powiedz mi a mała nie ma skazy białkowej ? ja też karmiłam mieszanym trybem i okazało się że mleko które mu podawałm uczuliło go chyba ... ;/ na szczęście dotarliśmy się z Karolem i mogę tylko piersią karmić :D ... próbowałas herbatkę z kopru włoskiego ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #70211 przez Groszek
Dziewczyny ale Wy ciepło ubieracie Maleństwa! Michał co prawda urodził się w największe upały, ale jak miał 3 tygodnie pogoda podupadła i nie było za ciepło... w domu mamy cały czas 19-20 stopni, a Misiek w body z krótkim rękawem i półśpiochy, żadnych skarpetek, a tym bardziej czapek :lol: wszyscy mi mówią że za lekko go ubieram, ale jemu jest tak dobrze :)

Gosiu śliczne maleństwo :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #70339 przez gosia_ann
Zlotoweczka moja mała od ponad tygodnia pije Enfamil. Wcześniej podawaliśmy jej Nan 1 jednak pojawił się problem bo mała robiła bardzo często bardzo luźne kupki (przeważnie już podczas karmienia - mleczko jedną stroną a kupka drugą ;/). Pediatra zasugerowała że to może być chwilowa nietolerancja laktozy dlatego karmimy Zosię Enfamilem O-Lac. Po tym mleku robi jedną max dwie kupki na dobę, dodam że są twarde przez co mała dużo stęka i płacze. Jak pójdziemy na szczepienia to lekarka powie czy możemy mieszać Enfamil i Nan, czy jeszcze z tym poczekać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #70412 przez makaja
Witajcie kochane mamusie :)
co do ubierania to y tez nie przesadzamy nadmiarem ubranek, ale zimno m nie jest ja też jestm ogromnym ciepłolubem i zwracam na to uwagę...
ostatnio nawet nauczyłam się kąpać Miłego może to wstyd się przyznać ale to mąż wcześniej go kąpał, co prawda nie robię tego jeszcze tak sprawnie jak on no ale praktyka czyni mistrza :)
byłąm u gina i niestety obnżyła mi się ściana macicy cokolwiek to znaczy czy u Was też coś takiego miało m-sce? bo podobno tak może się zdarzyć po porodzie ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #70414 przez Kasiekk
makaja napisał:

Witajcie kochane mamusie :)
co do ubierania to y tez nie przesadzamy nadmiarem ubranek, ale zimno m nie jest ja też jestm ogromnym ciepłolubem i zwracam na to uwagę...
ostatnio nawet nauczyłam się kąpać Miłego może to wstyd się przyznać ale to mąż wcześniej go kąpał, co prawda nie robię tego jeszcze tak sprawnie jak on no ale praktyka czyni mistrza :)
byłąm u gina i niestety obnżyła mi się ściana macicy cokolwiek to znaczy czy u Was też coś takiego miało m-sce? bo podobno tak może się zdarzyć po porodzie ??


Mnie mąż nie uczył - ja wiele rzeczy robie instynktownie, ale to on kąpie malego.. w końcu tatuś też musi mieć jakiś wkład :D Ja kąpie jak m nie ma w domu albo sie napije czegoś mocniejszego ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #70517 przez renata329
mojego małego uboieram w spiochy lub pajacyk plus body z długim rekawem i wydaje mi sie ze nie ubieram go zaciepło,a co do tego uczulenia to nic mu nie zmieniałam ,karmie go butla wydaje mi sie ze ubranka słabo wypukały sie w pralce i moze dlatego

[url=http://www.zapytajpolozna.pl] http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17870 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #70646 przez Martynka__89
Ja ubieram tak żeby nie był zimny ani spocony. Najczęściej body z drugim rękawkiem, na to jeszcze koszulka i pół śpiochy. W domu mam 21, żadnych czapeczek ani skarpet.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #70751 przez miskiewicz88
Witam mamusie:) Dla mojej małej zaczela wychodzic ciemieniuszka...A jak jest u Was? Jak dbacie o glowke malenstwa? Dzis byla u nas polozna i powiedziala, zeby naoliwic glowke 2-3 godz. przed kapiela, nalozyc czapeczke, potem rozczesac wloski , a podczas kapieli zmyc sama woda....mam nadzieje, ze to pomoze...Marcelina ma bujna czuprynke, ale polozna zalecila, zeby narazie szamponu nie uzywac, na to przyjdzie czas...

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #70758 przez Kasiekk
miskiewicz nam też wyszła... miałam właśnie pytać jak sie pielęgnuje właśnie skórę... u karola najwięcej wyszlo przy brwiach :| i na czole ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #70774 przez miskiewicz88
U Marceliny zauwazylam wczoraj-dopiero jej wychodzi i narazie ma tylko na czole tuz przy wloskach....Dzisiaj przed kapielą zrobimy wedlug zalecenia...Polozna mowila, ze jak w ciagu 2-3 tyg. nie zejdzie to jest bardzo dobry preparat "olejuszek":)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl