BezpiecznaCiaza112023

Zostanę mamą w styczniu 2011 roku!

12 lata 11 miesiąc temu #127929 przez miskiewicz88
Natka wracaj szybciutko do zdrowia.
Ja zakladam małej albo opaske, albo cieniutki kapelusik:)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #128042 przez makaja
U NAS ZNOWU POD GÓRKĘ.... badania kontrolne nadal wykazują za wysoką bilirubinę :( bezpośrednią, co prawda całkowita spada ale ta druga też powinna a ona niestety cały czas stoi , lekarze na urlopach pozostaje mi czekac cierpliwie, tylko nie bardzo mogę, strasznie mnie to martwi..... oprócz tego Miły z 1o centyla spadl do 3 chyba juz chyba mleko mam do bani, musze mu zacząć wprowadzać marchewę i kaszki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #128059 przez Natka
dzięki dziewczyny :) dziś się już o wiele wiele lepiej czuje :D

Kasiekk ja karmiłam piersią do 3,5 miesiąca teraz jestem na MM a powiem ci ze mój Piotruś gasi pragnienie mlekiem. Owszem daje mu herbatki soczki ale wypije trochę i później tak placze ze muszę mu zrobić mleko i dopiero wtedy jest szczęśliwy :) Sa dni co mu zrobie soczek i wtedy wypije tak 120ml :)

A kupki robi normalne już takie bardziej twarde ale tak 2/3 na dzień zrobi :)

Co do czapek dziewczyny to ja mam jakiś problem niby kupiłam mu takie bardzo cieniutkie ale i tak i tak główka mu się poci i nie wiem jakie już kupić ... ale spróbuje chustę kupić :)
Czapkę z daszkiem tez mu zakładam ale wole mu coś dać na głowę żeby mu zakryć uszka

Mozecie mi podać jakie mniej więcej czapeczki wy zakładacie ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #128154 przez Kasiekk
Natka napisał:

dzięki dziewczyny :) dziś się już o wiele wiele lepiej czuje :D

Kasiekk ja karmiłam piersią do 3,5 miesiąca teraz jestem na MM a powiem ci ze mój Piotruś gasi pragnienie mlekiem. Owszem daje mu herbatki soczki ale wypije trochę i później tak placze ze muszę mu zrobić mleko i dopiero wtedy jest szczęśliwy :) Sa dni co mu zrobie soczek i wtedy wypije tak 120ml :)


No ale jednak coś tam wypije poza mlekiem... uwazam że płacze bo chce jeść :) widocznie taki głodomorek :D

Natka napisał:

A kupki robi normalne już takie bardziej twarde ale tak 2/3 na dzień zrobi :)



To duzo robi jak na mleko modyfikowane a regulować kupki tzn ich trwardość możesz właśnie podając mu płyny :D


Natka napisał:

Co do czapek dziewczyny to ja mam jakiś problem niby kupiłam mu takie bardzo cieniutkie ale i tak i tak główka mu się poci i nie wiem jakie już kupić ... ale spróbuje chustę kupić :)
Czapkę z daszkiem tez mu zakładam ale wole mu coś dać na głowę żeby mu zakryć uszka

Mozecie mi podać jakie mniej więcej czapeczki wy zakładacie ?



Podobna czapeczka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #128268 przez Natka
"widocznie taki głodomorek " - to ma po tacie :P Ja jak bylam w ciazy to maz buszowal z nocy po lodowce :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #128276 przez Kasiekk
hahaha dobre :D no to widocznie tak ma ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #128314 przez miskiewicz88
A moj Skarb zbuntował się i nie chce jesc ani jabluszka, ani marchewki...soczku tez nie chce pic...jedynie herbatkę...;(

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #128392 przez Natka
miskiewicz88 napisał:

A moj Skarb zbuntował się i nie chce jesc ani jabluszka, ani marchewki...soczku tez nie chce pic...jedynie herbatkę...;(


Miskiewicz88 spoko mój Jabłuszko tez nie chciał, dałam mu jabłuszko z marchewka to już coś tam zjadł (ale tez nie za bardzo) a jak mu dałam banan lub krem morelowy to cały słoik mi wsunął :lol:

może wypróbuj coś innego i zobaczysz. Wiadomo dla naszych pociech jak narazie MLEKO RULEZ B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #128486 przez renata329
własnie dowiedziałam sie ze moja kolezanka jest znow w ciazy ma juz synka 7 miesiecy,moj maz tez by juz chciał nastepne ale dla mnie zdecydowaanie za wczesnie na drugie dziecko

[url=http://www.zapytajpolozna.pl] http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17870 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #128521 przez miskiewicz88
Natka napisał:

Miskiewicz88 spoko mój Jabłuszko tez nie chciał, dałam mu jabłuszko z marchewka to już coś tam zjadł (ale tez nie za bardzo) a jak mu dałam banan lub krem morelowy to cały słoik mi wsunął :lol:

może wypróbuj coś innego i zobaczysz. Wiadomo dla naszych pociech jak narazie MLEKO RULEZ B)


hehe masz racje, mleko rzadzi:) No wlasnie bede musiala wyprobowac czegos innego w takim razie...:)

Renata no nie dziwie sie Tobie, chyba dla kazdej z nas byloby za wczesnie na kolejne dziecko 4-5 msc po porodzie...A ile masz lat jesli moge sie zapytac:)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #128531 przez Kasiekk
miskiewicz88 napisał:

Natka napisał:

Miskiewicz88 spoko mój Jabłuszko tez nie chciał, dałam mu jabłuszko z marchewka to już coś tam zjadł (ale tez nie za bardzo) a jak mu dałam banan lub krem morelowy to cały słoik mi wsunął :lol:

może wypróbuj coś innego i zobaczysz. Wiadomo dla naszych pociech jak narazie MLEKO RULEZ B)


Karol tez lubi banana .. jagodki blee a marchewka tak mu nie smakuje ze dreszcze ma ;/

miskiewicz88 napisał:

hehe masz racje, mleko rzadzi:) No wlasnie bede musiala wyprobowac czegos innego w takim razie...:)

Renata no nie dziwie sie Tobie, chyba dla kazdej z nas byloby za wczesnie na kolejne dziecko 4-5 msc po porodzie...A ile masz lat jesli moge sie zapytac:)


Ja bbym ci proponowala ci nie poddawac sie bo jablko i marchewka to podstawa wiekszosci dan dla dzieci ... po prostu daj jej lyzeczke czy 2 nast dnia tez ona sie przyzwyczai do smaku i ci wsunie ja tak Karola załatwiłam z zupka jarzynowa :)


Co do dziecka to ja juz nie chce.. nie dosc ze mialam straszny porod to jeszcze konflikt serologiczny sie uaktywni... dziekuje postoje ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #128582 przez Monix
Hahahaha mój chłop też już chce następne dziecko, a ja się pukam w głowę za każdym razem jak to mówi... :silly: A tak przy okazji rozpoczętego tematu, planujecie jeszcze jakieś dzieciątka? Jeśli tak to ile, kiedy? Ja bym chciała jeszcze jedno, ale to tak koło 30 - stki (teraz mam 25)


Słuchajcie, jak się obcina paznokietki u rąk? Na prosto, czy na okrągło? :unsure:

Kasiekk moja ma dreszcze po jabłku, wzdryga się jakby to na prawdę było coś ohydnego hehehe :P :) ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #128602 przez miskiewicz88
Kasiekk napisał:

Ja bbym ci proponowala ci nie poddawac sie bo jablko i marchewka to podstawa wiekszosci dan dla dzieci ... po prostu daj jej lyzeczke czy 2 nast dnia tez ona sie przyzwyczai do smaku i ci wsunie ja tak Karola załatwiłam z zupka jarzynowa :)


no probuje juz od kilku dni, a ona buzke zaciska z calych sil...jedynie jak sie usmiechnie to jej troszke wcisne:)

Co do dziecka to ja juz nie chce.. nie dosc ze mialam straszny porod to jeszcze konflikt serologiczny sie uaktywni... dziekuje postoje ;/


hehe, kasiekk nawet za kilka lat??:)

Monix napisał:

Hahahaha mój chłop też już chce następne dziecko, a ja się pukam w głowę za każdym razem jak to mówi... :silly: A tak przy okazji rozpoczętego tematu, planujecie jeszcze jakieś dzieciątka? Jeśli tak to ile, kiedy? Ja bym chciała jeszcze jedno, ale to tak koło 30 - stki (teraz mam 25)


Słuchajcie, jak się obcina paznokietki u rąk? Na prosto, czy na okrągło?


ja obcinam na okrąglo:)
A co do nastepnego bejbe to planujemy gdzies za 6-10lat hi:)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #128623 przez renata329
mam 23 skonczone ,nastepne chce miec jak Dawid skonczy z rok, wtedy dopiero chce sie starac, z pierwszym dzieckiem staralismy sie 8 miesiecy wiec zaczym druge bedzie to sie zejdzie ,ta moja kolezankla juz 8tyg jest w ciazy to wychodzi na to ze jak zaszła to jej mały miał 5 miesiecy,jeszcze do tego nie maja warunkow bo maja tylko pokoj i kuchnie i jeszcze na dodatek wynajmuja ,w przyszłosci maja sie budowac ale teraz troche im sie zejdzie z ta budowa, to była raczej wpadka, ona stanowczo mowiła nie jak sie pytałam pare miesiecy temu kiedy bedzie nastepne,ale nawet jej troszke zazdroszcze wiadomo bedzie jej ciezko ale ma siostre ktora napewno jej pomoze

[url=http://www.zapytajpolozna.pl] http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17870 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #128633 przez renata329
ja planuje trojke dzieci

[url=http://www.zapytajpolozna.pl] http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17870 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl