BezpiecznaCiaza112023

Zostanę mamą w styczniu 2011 roku!

12 lata 11 miesiąc temu #139573 przez miskiewicz88
Kasiekk napisał:

A tu mój synuś pierwszy raz na zjeżdżalni :D


cudny Karolek:)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #139879 przez gosia_ann
Słodziak ten twój Karolek :) Fajną zrobił minkę hehe w stylu ale o co chodzi z tą zjeżdżalnią mamusiu hehe

Mam dla was trochę Zosika :)

Na początek jemy pyszną zupkę jarzynową :)


Jedna mała zabawka a tyle radości :)


Zosia od niedawna "mówi" trochę inaczej niż zawsze :)


I na koniec ulubiony gryzaczek :)


Miłego oglądania :)
(Przepraszam moderatora że zamieszczam to samo w dwóch tematach)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #140368 przez renata329
ale cisza!!!!!!!!!!!!!!!!!

[url=http://www.zapytajpolozna.pl] http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17870 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #140419 przez Kasiekk
po pierwsze dziewczyny dostałam tą pracę... choć nei umiem się cieszyć bo wlałabym być z Karolkiem w domu ;(


Gosiu fajnie że Zosia daje się tak kręcić Karol widzi telefon albo kamerkę i juz pozuje koniec dźwięków i innych takich... a chcialam Wam nagrać ja się teraz skubaniec wydziera ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #140679 przez Monix
Kasiek Gratuluję nowej pracy :) Kto będzie się opiekował Karolkiem jak Ciebie nie będzie?

Zosia fajniusia :kiss: Krzyczy jak moja Nadia :lol:

Nadia polubiła coś innego niż mamusiowe mleczko :) Już się nie krzywi gdy podaję jej deserek lub zupkę. Wcina po całym słoiczku i jeszcze jej mało... :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #140703 przez gosia_ann
Zosia od kilku dni jest nie do zniesienia, ciągle piszczy, marudzi, mleko jest ble, słoiczki są ble, jest cała na nie. Wstaje lewą nogą i cały dzień marudzi ... to chyba zęby ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #140839 przez makaja
Zosia jest czaderska :) mój Miły ząbkuje na dobre drugi już na horyzoncie się pojawił:) tylko nocki są troszkę cieższę, bo często się przebudza i trzeba go ululać. Kasiekk pochwal się swoją profesją:) ja też dość długo się zastanawiałam nad pójściem do pracy, ale stwierdziłam ze skoro mogę sobie na ten komfort pozwolić to z niego skorzystam :)Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #140891 przez miskiewicz88

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #140937 przez Monix
Marcelka jaka rozgadana... ;)
Ja jestem na urlopie wychowawczym, trwa on do 2014 roku :P :laugh: Mi to pasuje, póki co do ''roboty'' mi nie spieszno :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #141408 przez Natka
cześć dziewczyny

długo mnie nie było ale od sr miałam jakieś załamanie :) ale już jest ok

Kasiekk gratulacje ze prace dostałaś :) A gdzie będzie karolek? Ja tez już od ponad miesiąca wróciłam do pracy :( i chociaż się ciesze bo uwielbiam moja prace ale strasznie tęsknie za Piotrusiem

Makaja gratulacje ząbków :D ja nadal wypatruje u P ale jak narazie jeszcze nic

Marcelinka i Zosia ślicznie jesteście :* uwielbiam was :* ale te nasze pociechy już rosną

Buziaczki dla was :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #141469 przez Monix
Nadia od samego rana marudna jest, gryzak poszedł w ruch, hektolitry sliny... :laugh: Qurcze mam nadzieję, że nie idą kolejne zęby... :S :S :S

Wczoraj rozmawiałam z kumpelą, która ma 11 miesięczną córę i jeszcze do przed wczoraj nie miała zębów, wczoraj jak wyszły, to odrazu 4 u góry.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #141481 przez Kasiekk
Natka napisał:

cześć dziewczyny

długo mnie nie było ale od sr miałam jakieś załamanie :) ale już jest ok

Kasiekk gratulacje ze prace dostałaś :) A gdzie będzie karolek? Ja tez już od ponad miesiąca wróciłam do pracy :( i chociaż się ciesze bo uwielbiam moja prace ale strasznie tęsknie za Piotrusiem

Makaja gratulacje ząbków :D ja nadal wypatruje u P ale jak narazie jeszcze nic

Marcelinka i Zosia ślicznie jesteście :* uwielbiam was :* ale te nasze pociechy już rosną

Buziaczki dla was :*



A jak sobe poradziłaś bez malucha tyle godzin ? kto jest z małym ?

U mnie z małym zostaje mąż (nagle zachorował ;p) ale i tak mnie to nie pociesza bo to nie ja ;/ Ja zazdroszcze mamom które moga pozwolić sobie na opiekę nad dzieckiem do wieku choćby przedszkolnego... to było zawsze moje marzenie ale wiecie jak teraz z kasą ;/ lepiej przecierpieć i mieć za co karminć i rozpieszczać maluszka ;)

CO do zębów u Karola też nic chociaż ma noc że się przebudza i osto płacze więc bez lulania ani rusz...

Gosiu Karol też miał taki tydzień czy dwa że nei chcial nic wszystko na nie ale mu samo przeszlo mysle ze wszystko to zle mozemy zwalic teraz na ząbkowanie :D


Monix a jak tam oduczanie cyciusia ?


Ach miałam powiedzieć czym się będę zajmowała... Otóż generalnie wszystkim związanym z komputerem internetem zwłaszcza e-marketingiem kontakt z klientem biznesowym itp Gockowiak.pl tu bede pracować ;) strona internetowa, allegro itd :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #141561 przez Natka
Maly jest u mojej szwagierki, która ma córkę o 3 tygodnie starsza od Piotrusia :) wiem ze jest pod dobra opieka wiec się nie martwię, dodatkowo wychowuje się ze swoja kuzynka :D
Jezeli by była taka możliwość to tez bym została z małym aż by poszedł do przedszkola no ale tak jak Kasiekk mówisz kasa :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #141712 przez Monix

Kasiekk napisał:
Monix a jak tam oduczanie cyciusia ?

Zrezygnowałam narazie :( To jest trudniejsze niż myślałam, ona jest uzależniona od cyca... a ja na dodatek mało konsekwentna :dry: Yak jak już kiedyś pisałam, będę ją karmić do 18 roku życia chyba... brrr... :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #141832 przez agania123
Cześć dziewczyny:)
Ja w poniedziałek wracam do pracy i jakoś nie potrafię sobie tego wyobrazić:/ przez pierwszy tydzień Natalka będzie z tatą, który wziął tzw. urlop ojcowski, a później będzie zostawać z babcią( piętro wyżej). U nas o tyle jest dobrze, że mąż jest cały dzień w domu, bo w domu pracuje. W naszym przypadku( mąż w domu) to tak się przyzwyczaiłam do wspólnego przebywania od rana do wieczora, że będzie mi tego strasznie brakować tym bardziej, że siedzę w domu już prawie rok non stop. Masakra. Ale myślę, że takie wyrwanie się z domu też mi dobrze zrobi. Zobaczymy jak to będzie.
Co do ząbków to też nic jeszcze nie ma. Ale od wczoraj młoda stała się strasznie marudna, a dzisiejsza noc była koszmarna. Wieczorem nie wypiła butli więc obudziła się o 1 i strasznie marudziła. Później obudziła się o 5.30 i w płacz tak na kilkanaście minut. No i w domu nie chce być tylko by cały dzień na dworze siedziała. Jak tylko do domu wejdzie to jest płacz i krzyk. Mam nadzieję, że to zęby a nie coś gorszego. Początek jakiejś infekcji czy coś :/ A to mój 5 miesięczny łobuz:)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl