BezpiecznaCiaza112023

Zostanę mamą w styczniu 2011 roku!

12 lata 10 miesiąc temu #144320 przez Kasiekk
Ivy napisał:

A ja się dziś troszkę pożalę :/ ...Kubie od kilku dni znów nasiliły się objawy ząbkowania. Jęczy niemiłosiernie właściwie bez przerwy, maść na dziąsełka pomaga (trochę) na jakieś dwie godziny, a smarować można tylko co cztery... na trochę- czyli Kubek przestaje płakać i zaczyna jęczeć...
Syropek przeciwbólowy podaję mu tylko na noc, jeśli czuję, że ma gorączkę, bo nie chcę z malucha narkomana zrobić... ale pomaleńku się wykańczam.
Każde jęknięcie powoduje, że się jakoś tak kurczę w sobie i spinam. Wszystko mnie już boli od tego spięcia i nie mam siły Buśka nosić. W nocy mamy pobudkę co godzinę, półtorej... kurczę... jak to potrwa dłużej niż dwa tygodnie, to umrę. Ścięgna w karku mi pękną od tego spinania się i odleci mi głowa, na pewno... :( ...



Ojej kochana współczuję :( oboje biedni jesteście a niby tylko dzidzia cierpi...
Ivy musisz być silna dasz radę... musisz być dla niego wsparciem biedaczek... chyba żadna perełka z reszty styczniowych mam tak okropnie nei przechodzi zabkowania co ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #144344 przez miskiewicz88

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #145169 przez Monix
Miskiewicz, tak na testy trzeba mieć skierowanie, ja dostałam je właśnie od ordynatorki tego szpitala, w którym je robiłam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #145687 przez Kasiekk
i co tam dziewczyny ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #145739 przez Ivy
Cichutko coś...

Kuba dzis jest trochę spokojniejszy, ale zęby, choć wyczuwane pod palcem, dalej nie wyszły :( ...

Dziewczyny, czy Wasze pociechy "wędrują"? Kuba obraca się i pełza we wszystkie strony, nie ma już najmniejszego znaczenia, jak go układam, bo w kilka sekund potrafi obrócić się w zupełnie przeciwnym kierunku.
Np. startujemy leżąc na pleckach z głową na podusi, a po minucie wygląda to tak:

a po mojej interwencji, poprawieniu maty i ponownym ułożeniu łobuza na podusi, takie coś:



Co więcej, podnosi już do góry pupę i opiera się na dłoniach... szybko się tym męczy i przewraca na boki, ale niestrudzenie próbuje od nowa... Czasowo odpuścił naukę samodzielnego siadania na rzecz tych dzikich harców po podłodze :ohmy: , tak mu się świat powiększył...


edit :// zdjęcie się nie wstawiło :/, już poprawione...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #145754 przez Kasiekk
Ivy napisał:

Cichutko coś...

Kuba dzis jest trochę spokojniejszy, ale zęby, choć wyczuwane pod palcem, dalej nie wyszły :( ...

Dziewczyny, czy Wasze pociechy "wędrują"? Kuba obraca się i pełza we wszystkie strony, nie ma już najmniejszego znaczenia, jak go układam, bo w kilka sekund potrafi obrócić się w zupełnie przeciwnym kierunku.
Np. startujemy leżąc na pleckach z głową na podusi, a po minucie wygląda to tak:


a po mojej interwencji, poprawieniu maty i ponownym ułożeniu łobuza na podusi, takie coś:



Co więcej, podnosi już do góry pupę i opiera się na dłoniach... szybko się tym męczy i przewraca na boki, ale niestrudzenie próbuje od nowa... Czasowo odpuścił naukę samodzielnego siadania na rzecz tych dzikich harców po podłodze :ohmy: , tak mu się świat powiększył...


edit :// zdjęcie się nie wstawiło :/, już poprawione...



Mój Karol jest leń !! on nie robi takich rzeczy :( tylko siedziec by chcial ! ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #145760 przez gosia_ann
Kubuś jest bardzo ruchliwy :) Dzięki temu masz zawsze ładnie wyfroterowaną podłogę :D:D

Zosik wierci się też intensywnie. W łóżeczku leży co chwile inaczej.

Położę ją na plecach obróci się w poprzek

Poprawię ją, obróci się w drugą stronę.

Kilka razy zastałam ją nawet z głową w nogach ;) Cały czas przekręca się z plecków na boczki


i czasami z boczków na brzuszek, ale przeważnie pojawia się problem bo rączki lądują jej pod brzuszkiem.
Wariacje z brzuszka na plecki też opanowała.

Tak samo jak łapanie stópek

Daleko jej jednak do harców Kubusia, jest od niego młodsza o 1,5 miesiąca więc wszystko przed nią :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #145776 przez Ivy
"Dzięki temu masz zawsze ładnie wyfroterowaną podłogę"

:laugh: :laugh: :laugh:
Faktycznie ma to swoje dobre strony.
Kubie zawsze ręcę lądują pod brzuszkiem przy obracaniu, ale nauczył się je wyciągać. A czasem jak się nie uda, to odwraca się spowrotem na plecki i próbuje jeszcze raz układając się nieco inaczej- kombinator mały :D . Przeraża mnie tylko to opieranie się na dłoniach i prostowanie rąk, bo potem zwykle ląduje nosem na podłożu. Mam nadzieję, że sobie nosa nie przestawi. Spróbuję może wstawić w końcu filmik...

Kasiekk... Karolek to grzeczny i spokojny chłopczyk, a nie leń :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #145787 przez Monix
Nadia ma takie same body jak Zosia (te białe z hello kitty) Gosia gdzie je kupiłaś, bo nam przysłała ciocia z Angli, jestem ciekawa gdzie tu można je było kupić :)

Muszę Wam powiedzieć, że przed chwilą oniemiałam... Nadia była już mocno śpiąca, a mnie nie chciało się jej już lulać i przekazałam ją w ręce babci, a ona zrobiła ''podkówkę'', spojrzałą na mnie załzawionymi oczkami, wyciągnęła rączki w moją stronę i płacząco wołała mamamamama... zapewne nieświadomie (choć ja wierzę, że tak) bardzo mnie to rozczuliło... aż samej mi łzy stanęły w oczach :blush: :woohoo: Kochana moja :kiss: Już nie może się z mamusią rozstać, a co będzie dalej ;)

Acha, Nadia też się tak podnosi na rączkach :lol: a jak rwie sie do siadania, mam wrażenie że leżenie na plecach to dla niej największa kara :P

Pokażę Wam jeszcze muszkę tze tze :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #145805 przez miskiewicz88

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #145923 przez renata329
śliczne te wasze cudaczki:)u nas tez zero zabkow,tylko mam taki kłopot ze nic DAWID niechce jesc

[url=http://www.zapytajpolozna.pl] http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17870 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #145983 przez Emme
Renata u san też był taki okres i to bardzo długi. Tola jadła bardzo mało, ale za to piła. później przyplątało się zapalenie gardła i był antybiotyk, a po tym przyszedł ogromny apetyt, czasem nawet 8 razy dziennie je (wcześniej jadła 5 razy, później nawet 3, jak nie miała apetytu:P)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #146195 przez renata329
mleka nie toleruje od miesiaca albo i wiecej zaczeło sie to jemu kiedy mi sie przeziebił i brał antybiotyk i od tamtego czasu mleko tylko pije przez sen jedynie zupki je normalnie ale od wczoraj ich tez nie chce ,jak jest b.głodny to wypije mleko ale tylko gora 50ml

[url=http://www.zapytajpolozna.pl] http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17870 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #146288 przez renata329
moj Dwidek na spacerku

[url=http://www.zapytajpolozna.pl] http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17870 [/url]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #147091 przez Natka
hey dziewczyny,

ja tylko na chwile bo od pt jestem z malym w szpitalu :( :( :(

Jak bede miala chwile nadrobie posty i napisze co i jak

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl