BezpiecznaCiaza112023

Zostanę mamą w styczniu 2011 roku!

12 lata 9 miesiąc temu #152148 przez aslani
Monix śliczna ta twoja córeczka:) Świetne zdjęcia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #152393 przez Natka
hey dziewczyny,

w końcu jesteśmy w domciu :) Prawie 2 tygodnie byliśmy w szpitalu :(

A zaczelo się 23.06 ze mały miał cały dzień gorączkę, raz miał wyższą raz niższą wiec w pt poszłam z nim do lekarza i lekarka mówiła ze to mogą być ząbki ale jak by się coś działo mam jechać do szpitala bo panuje wirus i dla pewności dala nam skierowanie na badanie moczu.
No i popołudniu się zaczęło.... gorączka powyżej 39 stopni i biegunka :( no to zadzwoniłam do męża żeby pojechać do szpitala bo wiadomo dziecko szybko się odwadnia
W szpitalu dotal paracetamol, pobierali mu mocz i krew i kazali nam zostac na obserwacji :(
Wyniki wyszły dobre, żaden wirus, zadne bakterie tylko wyszlo ze maly ma aniemie. W sb juz nie mial goraczki kupki tez mial dobre, jadl normalnie no zdrowe dziecko chcialam isc do domu ale lekarka wjechala mi na sumienie ze jezeli cos sie stanie to co ja zrobie, jak wroce to jak jej spojrze w oczy :angry: wiec zostalam.
Bylo by ok gdyby maly nie byl w pokoju z dziewczynka ktora miala grype jelitowa ( biegunka, goraczka, wymiotowala, senna byla :( )
W nd maly dostal wysypke i lekarka stwierdzila ze mial 3 dniowke bo po 3 dniowce dostaje sie takiej wysypki i nam mowila ze z malym wszystko ok oprocz tej wysypki i ze w pn mozemy isc do domciu. Tak tez bylo w pn wrocilismy do domu no i sie zaczelo, maly dostal taka biegunke, nie chcial mi wogole jesc a we wt nad ranem zjadl mi ledwo co 100ml mleko i wszystko wymiotowal a po tym padl mi , byl bez sil. I wtedy pojechalam zaraz ZNOWU do szpitala :( Mial te same objawy co da dziewczynka i sie od niej zarazil, chociaz prosilismy o przenosienie bo nasze dziecko bylo zdrowea a lezal z chorym dzieckiem. No ale Pani ordynator stwierdzila ze on tez mial biegunke a ona go nie zapisywala :angry:
Maly strasznie mi sie odwodnil :( caly czas na kroplowce, nie chcial jesc, przewaznie spal, co zjadl to zaraz wszystko wyszlo biegunka :( poprostu nie moje dziecko no i dopiero w ten pn sie poprawilo a wczoral wrocilismy do domciu i wszystko juz wraca do normy tzn P zaczyna juz jesc normalnie, bawi sie, humorek ma :lol: ale strasznie mi spadl na wadze :( i wazy teraz 7100 :( Straszne to bylo naprawde ale dobrze ze juz jestesmy w domciu :D

Monix Nadia cud, miod i orzeszki :* tez musze malemu dowod wyrobic. A widac ze ona tak bez problemu wysiedziala :P

Co do spacerówki to ja będę zamawiać ABC Design Giro, czytałam przewazne same pozytywne opinie i pogada sie robi wiec jak najbardziej się przyda :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #152425 przez monisia1984
hej dziewczyny Natka mam pytanie a jak ta wysypka wyglada bo maly moj 3 dni mial 39 goraczki dzwonilam na nhs ale powiedzieli ze wirus panuje tylko dawac paracetamol maly byl ok smial sie bawil wiec sie nie martwilam a jak sie skonczylo po 3 dniach to taka wysypka mu wyszla na pleckach jak potowkii troche na brzuszku... my tez mamy dwa zabki na dole i czekamy na reszte... sory ze duzo nie pisze ale za kazdymrazem kiedy wchodze na foruum maly siie budzi i po pisaniu.. nie mam czasu na nic maz caly dzien w pracy tylko jak tesciowa przyjdzie to mam czas na kapiel i troche sprzatania...maly potrafi siedziec sam i sie bawic ale musze byc z nim pokoju kiedy wychodze zaczyna plakac... mam nadzieje ze juz wszytsko bedzie ok u ciebie Natja i z reszta pieknych dzieciaczkow.. pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #152441 przez Natka
monisia1984 takie czerwony kropki i plamki na całym ciele z tym ze pierw miał na brzuszku później na buźce później na rączce... tak jak by to wędrowało, ale podałam mu krople doustne Fenistil i po 2 dniach już przeszło :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #152545 przez aslani
Oj Natka, nie zazdroszczę przeżyć! Jak to czytałam, to aż ciary miałam na plecach. Mam nadzieję, że teraz już wszystko będzie ok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #152565 przez Monix
Dzięki za miłe słowa :kiss:
Natka wspólczuję przeżyć :( , dobrze ze już jesteście w domku.
A z naszymi szpitalami tak to już bywa... idziesz z jedną chorobą, a wracasz z dziesięcioma :angry: A dzieciaki szybko łapią różne świństwa, w szpitalu o to nie trudno...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #153351 przez gosia_ann
Natka dobrze że najgorsze za wami i mały wraca do formy.
Też mi się ta spacerówka podobała i prawie ją kupiłam, ale doczytałam, że ten wózek nie ma żadnej kieszonki, więc się rozmyśliłam. Chrzestni zafundują Zosi Inglesinę Trip, choć musi do niej oczywiście dorosnąć.

Na ząbki czekamy. Aslani gratuluję ząbków u Jasia :)

A wakacje hmm miło pomarzyć hehe zostaniemy raczej przy działeczce ;)

Zosia jeszcze nie siedzi, choć robi duże postępy. Uwielbiam, kiedy bawi się sama wygląda rozkosznie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #153426 przez renata329
szkoda mi twojego synka ,niech szybko wraca do sił i ucałuj go od cioci Renaty

[url=http://www.zapytajpolozna.pl] http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17870 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #153645 przez Natka
dzięki dziewczyny "D Renatko caluśki przekazane chociaż mały już śpi

powiem wam, ze sama jestem zła na siebie, ze nie posłuchałam mojego instynktu i nie wypisałam się na wtedy jak mały miał tylko gorączkę, na własne zadanie :angry:

Jedynie co to robili mu wszystkie możliwe badania i wyszło "tylko" ze P ma anemie ale z tym sobie poradzimy :)

my tez nadal czekamy na ząbki :D niby chłopcy później dostawaja od dziewczynek :P

PS: zazwyczaj zawsze już o tej porze śpię no bo pobudka mnie czeka 1lub 2 razy w nocy :P Pragnę już aby mały przesypiał cale noce :lol: Buziaki na dobranoc dla waszych dzieciaków.
A moja (no Piotrusia) Marcelinka gdzie się podziała??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #153831 przez Kasiekk
Monix super fotki no mówiłam że laski dwie ;)

Natka strasznei współczuje ale najwazniejsze że już wszystko ok.

My tez czekamy na ząbki niby coś tam białego widać (poswiata chyba ahhaa) ale nic nie wykluło sie jeszcze

Co do wózków... ja nei chce parasolki choć ten GIRO dobrze wygląda kłopot w tym że ja nie chce z dwoma rączkami tylko żeby jedna była. Myślałam o Graco Quatro albo Espiro Magic 4 (ale tu już większy koszt) :)

Dziękuję za całusy..

powiem Wam że Karol skonczył 6 mc i chcialam zaczac powolutku mu zmieniac mleko na 2 dodaje 2 miarki do mleka 1 (tez NAN) i powiem Wam że zaczął wymiotować, a raczej bardziej ulewać. Myślicie że to kwestia tego że mleko 2 czy to NAN 2 mu nie pasuje może zmienić na Bebiko ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #153903 przez renata329
ja własnie dawidowi zmieniłam z NAN 1 na Bebiko 2 i wydaje mi sie ze te moleko jest lepsze a ja mam spacerowkie taka //allegro.pl/spacerowka-bertoni-foxy-pokrowiec-ekspress-wysy-i1692339063.html i jestem bardzo z niej zadowolona łatwa o szybka do składania i wazy 7kg wiec nie jest ciezka ,mam ja juz od dwoch miesiecy

[url=http://www.zapytajpolozna.pl] http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17870 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #153905 przez renata329

[url=http://www.zapytajpolozna.pl] http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17870 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #153971 przez Kasiekk
renata329 napisał:

ja własnie dawidowi zmieniłam z NAN 1 na Bebiko 2 i wydaje mi sie ze te moleko jest lepsze a ja mam spacerowkie taka //allegro.pl/spacerowka-bertoni-foxy-pokrowiec-ekspress-wysy-i1692339063.html i jestem bardzo z niej zadowolona łatwa o szybka do składania i wazy 7kg wiec nie jest ciezka ,mam ja juz od dwoch miesiecy


ale tak od razu cyz mieszałas ?
bertoni ma z czego kółka ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #154168 przez renata329
wiesz co od razu bo to jest mleko innej firmy i bałam sie ze takie mieszanie moze mu zaszkodzic

[url=http://www.zapytajpolozna.pl] http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17870 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #154411 przez miskiewicz88

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17013
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl