BezpiecznaCiaza112023

Zostanę mamą w styczniu 2011 roku!

12 lata 8 miesiąc temu #175091 przez Natka
bombel779 napisał:

Mi wystarczy że podbija moje :silly: :lol:


moje tez :* jest boski tak jak mamusia :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #175093 przez bombel779
Dziękujemy :blush:


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #175102 przez Natka
miskiewicz88 napisał:

Natka tak jak już w galerii pisałam Piotruś jest boski, Marcelisia szaleje za nim ;) Super, że wakacje się udały...My jedziemy w sobotę lub niedzielę...już się doczekać nie mogę:)
Widzę , że Piotruś jest podobny do tatusia...a z Ciebie niezła laska, ja kostiumu chyba nie zalożę...:)

Renata jeśli chodzi o zdjęcia to NIE "jakoś wyszły" , tylko są cudne!


Miskiewicz Piotrisiowi Marcelinka tez sie bardzo podoba .. zawsze jak mu pokazuje nowe zdjecia sowjej dziewczyny to sie tak cieszy i dotyka ekranu laptopa, super to wyglada :)
Powiem ci ze taki wyjazd to super sprawa nawet na pare dni i zycze wam zeby pogoda sie udala ( bo ostatnio to u nas roznie bywa ;/) a najchetniej bym sie z wami zabrała :P
A tak pozatym wydaje mi sie ze super w kostiumie wyglądasz !!!!!!!!

Widzę , że Piotruś jest podobny do tatusia---- a ten tekst musze mojemu M pokazac bo on twierdzi ze P nie jest do niego podobny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #175119 przez miskiewicz88
Natka napisał:

Miskiewicz Piotrisiowi Marcelinka tez sie bardzo podoba .. zawsze jak mu pokazuje nowe zdjecia sowjej dziewczyny to sie tak cieszy i dotyka ekranu laptopa, super to wyglada :)
Powiem ci ze taki wyjazd to super sprawa nawet na pare dni i zycze wam zeby pogoda sie udala ( bo ostatnio to u nas roznie bywa ;/) a najchetniej bym sie z wami zabrała :P
A tak pozatym wydaje mi sie ze super w kostiumie wyglądasz !!!!!!!!

Widzę , że Piotruś jest podobny do tatusia---- a ten tekst musze mojemu M pokazac bo on twierdzi ze P nie jest do niego podobny


hehe, no to niezła jest z nich parka :D
Pokaż, pokaż, bo Piotruś to czysty tata!:)
Co do kostiumu...hm...jeśliby zretuszować rozstępy to byłoby cakiem nieżle hehehe, żartuje:)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #175164 przez renata329
nie było tak zle było z 65osob razem z dziecmi,kucharkie miałam kelnerki tez,lokal wynajełam:)tylko dawid na same chrzciny mi sie rozchorował miał katar itp cała noc mi nie spał z soboty na niedziele a ja o 2 w nocy usiadłam i zaczełam płakac,bo nie wyobrazałam sobie chrzcin z chorym dzickiem ale jakos to było,OCZYWISCIE ŻE PIOTRUS TO CZYSTY TATUŚ

[url=http://www.zapytajpolozna.pl] http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17870 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #175186 przez makaja
Natka te oczy sa rzeczywiście czarujące.... będzie miał rwanie chłopaczyna :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #175601 przez gosia_ann
Znowu mnie tu dawno nie było ale czasami nie wiem w co ręce najpierw wsadzić...

Byłam z Zosią w piątek na szczepieniu, tym razem płakała, bo w nóżkę nie lubi być kłuta :(
Jest długa na 74-75 cm i waży 9100 więc byłam w szoku :D:D kochany klopsik hehe Jak to mój P mówi 9 kilo szczęścia :) Żółtko jej mogę dawać, mam jej też przed snem podawać kaszkę zamiast mleka i mam jej dawać gluten co 2 dni.

Od 2 tyg zaczęła się znowu bódzić w nocy na karmienie, budzi się punktualnie o 2.30 lub 4.30. Mleko jej chyba nie starcza, choć wypija przed snem 220ml, dlatego mamy podawać jej kaszkę, dla mojej niewygody łyżeczką a nie z butelki (wrrr)

Kasiek sytuacja faktycznie nieciekawa. U mnie też są czasami kwasy z P, głównie na brak kasy.
Aslani z tymi żłobkami to czyste szaleństwo. Złożyłam wniosek o przyjęcie i czekam na cud!!
Do tego skończyła mi się umowa o pracę :(:(:( Ironia losu polega na tym, że tylko rodzice pracujący mogą starać się o przyjęcie do żłobka, a jak mam pracować jak dziecko jest ze mną w domu ... szukam pracy i autentycznie czekam na cud!

Czy w innych miastach też jest problem z miejscami w żłobkach?!

Jak mi przejdzie złość i dolina to napiszę coś więcej co u Zosika ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #175630 przez makaja
kochane stycznioweczki wpadla mi w ręce super książka : Annette Kast-Zahn
Hartmut Morgenroth
Każde dziecko
może nauczyć się spać
Jak uniknąć problemów z zasypianiem
i przesypianiem nocy u dzieci
gorąco polecam.
Mam do was pytanie ile posilkow i ile razy jedza wasze szczęscia
gosia ann u nas w Wa-wie tez jest problem ze żłobkiem,wiesz cuda się zdarzają :) kochana a szukasz czegos konktetnego, bo byc może mój m mógłyby Ci pomóc cos zaproponować :) a tak w ogole to gdzie mieszkasz??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #176207 przez renata329
moj je roznie ale z rana zazwyczaj zjada kaszke 180ml ,pozniej klejik z 200ml,na obiad zupke,serek ,deserek i na kolacje znow kaszka i czasami dokarmiam go jeszcze mlekiem przed samym snem no i w nocy je z2 razy po 180-150ml,ostatnio jak mu podaje jedzonko a juz nie moze to kaszle i pozniej wszystko zwymiotuje co mu wczesniej podałam wiec gdy zaczyna mi juz brzydko mowiac bekac to mu juz nie daje wiecej do jedzenia bo wiem ze jest juz najedzony,

[url=http://www.zapytajpolozna.pl] http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17870 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #176461 przez Natka
Gosiu super ze sie odezwalas :) A Zosia to duza dziewczynka, wrzuc jakies zdjecia malej :*

Makaja musze sobie ta ksiazke sprawic bo bardzo bym juz chciala przespane noce :)

A co do jedzenie to maly rano wypija kaszke 220ml pozniej zupke (taka kontretna miske juz zje) pozniej mleczko ale tylko 100ml ( bo on za tym mlekiem juz nie za bardzo przepada) pozniej jogurt/deserek do tego w miedzy czasie jakies chrupki no i nawieczor kaszke i dopija jakies 60ml mleka a w nocy jakie sie obudzi 180ml mleka

A ostatnio z tym mlekiem zeby mu podawac to mam jakis problem :( wiem ze maly jest glodny.. daje mu butelke a ten buzie zamyka wyrywa sie i tak mam przez 1-2min pozniej zalapie i zje cala butle .. nie wiem o co mu chodzi :( ach te nasze dzieci

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #177690 przez justynka0691
Antek koło 8 mniej więcej się budzi dostaje 180ml kaszki następnie koło 12 obiadek 190g , później o 16 deserek i koło 20 jest już kąpiel i po niej dostaje 210ml kaszki w czasie dnia również zje kilka chrupków kukurydzianych i to wszystko :) wcale tak dużo nie je ,ale mimo to jest taki okrąglutki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #178032 przez agania123
Cześć dziewczyny:)
Dawno mnie tutaj nie było, ale jak wracam z pracy to po całym dniu przed kompem nie mam już na to siły, a poza tym nie wiem w co pierwsze ręce włożyć. Moja Natalia zaczęła raczkować i powiem szczerze, że jest to dla nas wielkim ułatwieniem. Mała ma już 2 ząbki i jest ogromnym śmieszkiem. No i też prawdopodobnie przechodziła tą 3 dniówkę zaraz po tym jak jej 1 ząbek wyszedł:)
pozdrawiamy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #178924 przez gosia_ann
Gratuluję ząbków i raczkowania :)

Zosik powoli obczaja raczkowanie. Z pozycji siedzącej przechyla się do przodu i kombinuje co dalej. Zazwyczaj potrzyma dłuższą chwilę tyłek w górze i przewraca się na boki. Potem znowu na plecki, na boczek i siada i znowu do przodu. Tapczan robi się zbyt małym placem zabaw tym bardziej że przemieszcza się po nim wzdłuż i wszerz na zadziwiającą ilość sposobów :)

Wczoraj wieczorem po kąpieli próbowałam dać Zosi kaszkę łyżeczką przed snem, żeby przespała całą noc. Niestety próba okazała się fiaskiem. Zrobiła taki raban i stanowczo nie chciała jej jeść. Chyba była zbyt zmęczona :( Będę jeszcze próbować.

Muszę znowu zrobić remanent w szafie. Zosia ma już dobre 75cm i wiele rzeczy znowu stało się za ciasnych. Niebawem rozmiar 74 stanie się za mały :(

Mój pysiaczek-kiwaczek
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #178935 przez Natka
Gosiu fajnie ze się odezwalas :) u nas jakies pustki kazdy sie wczasuje :)

Wlasnie juz widzialam zdjecia na "chwalimy sie" i Zosienka jest urocza i naprawde duza :) Moj P jak narazie stoi w miejscu z ubrankami na 74 co mi jest na reke :)

A probowalas dac Zosi kaszke przez butelke ?? Moze tak ci ja wypije a moze faktycznie miala jakis gorszy dzien :(

Piotrus jak narazie nie rwie sie do raczkowania no ale ma jeszcze czas ... za to juz dosc mocno stoi na nozkach i bardziej woli w pionie widok :) no zobaczymy .. jak narazie niech wszsytko powoli robi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #178943 przez renata329
moj dawid jest jakis opozniony z porownaniu z waszymi pociechami,on tylko lezy na brzuch i nawet nie ma mowy o jakims raczkowaniu czy tez staniu,zaczynam sie martwic

[url=http://www.zapytajpolozna.pl] http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17870 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl