BezpiecznaCiaza112023

Zostanę mamą w styczniu 2011 roku!

12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #182367 przez gosia_ann
Zosik dzisiaj 3 razy wymiotował :(
Zastanawiam się co jej mogło zaszkodzić? Dałam jej dzisiaj po raz pierwszy serek ala danonek z Biedronki waniliowy, smakowało jej i jadła z wielkim apetytem. Po 2-3 godzinach próbowałam dać jej obiadek ze słoiczka po raz pierwszy z wymieszaną kaszką manną błyskawiczną (pół łyżeczki). Ale tego w ogóle jeść nie chciała, po 4 łyżeczce zrezygnowałam bo tak się wyginała i płakała. I jakoś po pół godzinie lub po godzinie zaczęła wymiotować. :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #182372 przez sylka
może od serka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #182379 przez Monix
Ja bym stawiała na danonki właśnie... Skoro organizm Zosi tak zareagował, to odstaw je Gosia jak najszybciej! Poza tym danonki mają sporo cukru i nie wiadomo jeszcze co za świństwo w nich siedzi skoro mają dość długą datę ważności, a tu chodzi o nabiał, który z reguły ma krótką... :unsure: :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #182395 przez renata329
widocznie cos te serki jej nie podpasowały,mi sie wydaje ze danonki sa ok bo nawet byłam u pediatry w szpitalu i powiedziała ze mozna je dawac małym dzieciom i praktycznie maja ten sam skład to te serki dla dzieci od 6 miesiaca i co kosztuja 4 prawie 10zł,kazde dziecko jest inne np moj dawid wymiotował po bananie

[url=http://www.zapytajpolozna.pl] http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17870 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #182496 przez gosia_ann
Mogłam nie kupować byle czego :( to nie są danonki tylko twarożek dla dzieci wzbogacony w wapń i wit D o nazwie Gismo z biedronki. Zasugerowałam się tylko tym, że raz spotkałam mamę która swojemu 4 miesięcznemu synkowi dawała właśnie te serki. Mój błąd :( w poniedziałek zapytam lekarkę o te serki i co ewentualnie mogę jej dawać. Dzisiaj na szczęście nic jej nie jest.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #182497 przez Natka
chcialam wejsc wczesniej ale errorr :angry:

Gosiu nie wiem co malej nie spasowalo .. czy to naprawde te danonki .. powiem wam ze te jogurty z nestle od 6 miesiaca maja strasznie dluga date waznosci ... teraz co mam to do listopada 2011 .. wiec cos jest nie tak ...
Tez chce sprobowac te danonki i zobaczymy ... napewno dam wam znac jak u nas ta proba wyszla

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #182787 przez bombel779
Mamusie czy Wasze dzieci bawią się jeszcze grzechotkami ?? :P :)

Potrzebny mi jest jakiś nieduży prezent dla 9-miesięcznej dziewczynki i nie wiem co kupić??
Pomyślałam teraz że może książeczki edukacyjne byłyby fajne,a do tego jakaś zabawka..??Tylko nie wiem jaka??Na gryzaki to już chyba za późno :P A jakieś grzechotki?

Gosiu co Ty byś sobie życzyła dla Zosieńki? :P :)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #182797 przez Monix
Moja się bawi wszystkim, dopóki dana zabawka jej się nie znudzi... gryzaków (mimo ze zęby jej cały czas wychodzą) nie za bardzo lubi :P Z zabawek dla mojej gwiazdy to brakuje jej chyba tylko lalki :P Bombel, mysle ze grzechotka bedzie ok :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #182801 przez bombel779
Aaaa Monix zapomniałam że Ty też masz córunię :ohmy: :P :lol:

Ciężko mi jest coś wybrać bo to córeczka znajomych mojego męża,którą będę widziała pierwszy raz na oczy :P Więc nie wiem co ona w domu ma a czego nie? Co lubi a czego nie? :P
A umówiliśmy się w niedz. na grila to chyba wypada z "czymś" przyjść do dziecka prawda? :)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #182805 przez Monix

bombel779 napisał:
Aaaa Monix zapomniałam że Ty też masz córunię :ohmy: :P :lol:

Ciężko mi jest coś wybrać bo to córeczka znajomych mojego męża,którą będę widziała pierwszy raz na oczy :P Więc nie wiem co ona w domu ma a czego nie? Co lubi a czego nie? :P
A umówiliśmy się w niedz. na grila to chyba wypada z "czymś" przyjść do dziecka prawda? :)

Osz Ty niedobra! Foch! :silly: :silly: :silly: :silly:

No skoro na oczy dziecka jeszcze nie widziałaś, to tak na prawdę każdy prezent będzie ok :) No bo jak sama napisałaś nie wiesz co ta dziewczynka ma, a czego nie ma... I wtedy jakas ładna grzechotka będzie naprawdę dobrym prezentem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #182810 przez bombel779
No to fajno :) Dzięki Monix za pomoc :kiss:


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #182813 przez Monix

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #183096 przez gosia_ann
Bombel ja bym była za lalką. Albo jakaś nieduża gumowa w ładnym ubranku albo jakaś fajna szmacianka ;)

Zosik też lalki nie ma jeszcze.
Zaczęła się właśnie interesować otwieraniem szafek.
A bawi się najchętniej wszystkim tym czym jej nie wolno hehe. Grzechotki, małe pluszaki, gryzaki wszystko jest jak najbardziej na czasie.

Kasiekk odezwij się czy wszystko ok bo dawno nie zaglądałaś na forum i zaczynam się martwić. Oby to był brak czasu lub problem z internetem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #183110 przez Natka
bombel ja ostatnio mojej chrześnicy to kupilam ( konczy wlasnie 9 miesiac)

www.toysrus.de/product/index.jsp?productId=4305801

i to

www.toysrus.de/product/index.jsp?productId=4147011

bardzo jej sie spodobalo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #183217 przez Kasiekk
Cześć dziewczyny !

Dawno mnie nie było ale jakoś nie mogę czasu znaleść na nic...
Strasznie bym chciała byc w domu z dziubkiem ale nie mogę.
Karolek rośnie jak na drożdżach... 17.08 ważył 8500g :) nosi ubranka 80 więc taki chyba koszykarz. Szczupły a długi ;)

Chce zamienić w końcu wózek dlatego prosze przypomnijcie mi jakie zakupiłyście i czy jesteście zadowolone ?

Karol je wszystko praktycznie nawet bułkę nam ukradł kiedyś ;) na szczęście powoli wprowadzałam mu gluten więc nie jest to dla niego nowość...
Karol przesypia od 19.30 - 5.00 no chyba że akurat idzie mu ząb... ma 2 na dole :) i chyba trzeci mu idzie...

Je o :
5- mleko
9-10 mleko
14 - obiad
17 - deser
19 - mleko
w miedzy czasie zje chrupki albo cos nam podkradnie :P co jakis czas ok 8 jogurt dostaje...

Także przedstawiam po dłuższym czasi emojego przystojniaka :D
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl