BezpiecznaCiaza112023

Zostanę mamą w styczniu 2011 roku!

12 lata 7 miesiąc temu #193669 przez Monix
Śliczna Zosieńka :) :kiss:
Ja podaję mojej Nadii kaszkę łyżeczką, bo z butli by nie wypiła, a poza tym robię jej tę kaszkę dość gęstą więc przez smoczek by nawet nie przeszła :P

Moja nosi od dłuższego czasu 4 i póki co przy nich zostanę. A ile Zosia waży?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #193808 przez gosia_ann
bombel779 napisał:

Zosieńka :kiss: :kiss: :)


A Zosia :*:*:* Jasia :)

Monix próbowałam dawać Zosi kaszkę przed snem łyżeczką i wyszła z tego jedynie wielka granda więc dodaję jej do mleka. A Zosia jakieś dwa tyg temu ważyła 9500 :) teraz już pewnie do 10 kg się zbliża.

Patrzyłam dzisiaj na pieluszki ... załamka bo producenci mają różne oznaczenia i różne przedziały wagowe. Muszę na oko kupować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #193889 przez Monix
Moja jest na butle obrażona, a Zosia na łyżeczkę... ach te nasze dzieciaki :woohoo: :silly:

No to kawał kobitki z Zosi :ohmy: :lol: Niezły klopsik ;) Jest co nosić nie? :P :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu - 12 lata 7 miesiąc temu #194031 przez ifka
Lenka też wcina wszystkie kaszki,ale nabradziej smakuje jej : 7 zbóż z bobovity no i ryżowo-kukurydziana z truskawkami :) .Ogólnie jeśli chodzi o kaszki to jest wszystkojadem :) :blink: .Też się zastanawiałam nad sinlac`kiem, może Lena spokojniej by nockę przesypiała.A pieluszki mamy Dadowe 4, póki co myślę,że wystarczą :) .Cieszę się,że Zosia już lepiej ze zdrówkiem no i super,że ze żłobkiem na dobrej drodze :woohoo: .Cudnie wyszła, taki mały grymas :lol: :silly: :woohoo: .O 19.30 jemy podwieczorek łyżeczką, ale o 23 to ten numer by już nie przeszedł z kaszką :lol: .Dziś zjadła prawie 200 ml czerwonego barszczu własnej konstrukcji :), czyli wg reguły jutro znów nie zje :huh: :lol: :woohoo: .

a to nasza mała głupawka z dnia dzisiejszego :silly: :lol:



[/url]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu - 12 lata 7 miesiąc temu #194217 przez Monix
ifka Lenka to chyba bardziej do taty podobna jest co? ;)

Ja ostatnio też kupiłam tę kaszkę ryżowo - kukurydzianą o smaku truskawkowym, ale chyba ja będę zmuszona ją zjeść :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #194225 przez sylka
Jakiej firmy to kaszka?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu - 12 lata 7 miesiąc temu #194261 przez ifka
sylka napisał:

Jakiej firmy to kaszka?



sylka z bobovity ta kaszka :)


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu - 12 lata 7 miesiąc temu #194262 przez ifka
Monix napisał:

ifka Lenka to chyba bardziej do taty podobna jest co? ;)



Ojjjj.... :P zaraz tam do taty :silly: do mnie tez trochę :angry: :laugh: .Nie no powaznie, to tak-czysty tatuś ehhhh.....!!!! :lol: .Moje ma: oczka, krzywe ząbki i trochę fizjologii :lol: .A i charrrrrakterek też ma mój - niestety :silly: .



a tak w ogóle, to dziś znów nocka zarwana :( :( :(


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #194287 przez renata329
juz nie mam sił dawid dzisiaj budził sie w nocy co godzina z płaczem i tak jest prawie co noc juz nie pamietam kiedy przespał cała noc chyba z 4 miesiace temu,a co do kaszy to je z łyzeczki ,wogole od 5 miesiaca niechce butelki daje mu tylko w nocy przez sen,wiem ze to nie zdrowe ale niewyobrazam sobie zeby o 2 w nocy karmic go łyzeczka ,a w nocy je dwa razy

[url=http://www.zapytajpolozna.pl] http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17870 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu - 12 lata 7 miesiąc temu #194312 przez miskiewicz88
Monix napisał:

Ja zauważyłam, że mam u siebie coraz mniej mleka w cyckach :cheer: Z jadnej strony to dobrze, bo ja już nie chce karmić, ale z drugiej strony to boję się, że jak mojego w końcu zabraknie to nie będzie wcale pić (Bo mm jej nie smakuje) :dry:


Monix mam takie samo wrażenie, że jak odstawię małą od cyca lub pokarm mi się skończy to już wcale mleka nie będzie piła, bo ona na nutramiganie jest tzn. i tak go nie chce pic...

gosia_ann napisał:

Kaszek mlecznych nie mogę jej podawać, bo Zosik jest na Bebilonie Pepti. Niedawno wpadła mi do ręki kaszka bobowity wieloowocowa, bezmleczna z glutenem. Właśnie się zastanawiam nad zakupem.


My mamy tę kaszkę...To jest manna...Marcelina ją uwielbia! :laugh:

A tak z innej beczki ... jaki rozmiar pieluszek noszą wasze dzieciaczki. Zosi zakładam już 4+ te od 9 do 20 kg. W 4 jeszcze też wejdzie, ale wygodniej mi się 4+ zakłada.


My mamy jeszcze 3...ale następne opakowanie to już 4 zakupie:)

A Krasnalek Zosik super wygląda:)

renata329 napisał:

juz nie mam sił dawid dzisiaj budził sie w nocy co godzina z płaczem i tak jest prawie co noc juz nie pamietam kiedy przespał cała noc chyba z 4 miesiace temu,a co do kaszy to je z łyzeczki ,wogole od 5 miesiaca niechce butelki daje mu tylko w nocy przez sen,wiem ze to nie zdrowe ale niewyobrazam sobie zeby o 2 w nocy karmic go łyzeczka ,a w nocy je dwa razy


Renata a Dawid ma ząbki??
A może powinnaś zmienić mu mleko co? Może te , które ma mu nie smakuje? ;)

Ifka macie duzo ładnych zdjęć, pewnie album jest przepełniony fotkami mamy i Lenki...:)U nas to krolują foty Marceliny, ogolnie malo mam zdjec z coreczką...po prostu nie ma nam kto ich robic....moj M. zrobi jedno i jego zapał do fotografowania sie konczy :dry:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu - 12 lata 7 miesiąc temu #194316 przez renata329
on mleko pije tylko w nocy i miał juz zmienione z nan na bebiko ,zeby ma dwa

[url=http://www.zapytajpolozna.pl] http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17870 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu - 12 lata 7 miesiąc temu #194399 przez ifka
renata329 napisał:

juz nie mam sił dawid dzisiaj budził sie w nocy co godzina z płaczem i tak jest prawie co noc juz nie pamietam kiedy przespał cała noc chyba z 4 miesiace temu,a co do kaszy to je z łyzeczki ,wogole od 5 miesiaca niechce butelki daje mu tylko w nocy przez sen,wiem ze to nie zdrowe ale niewyobrazam sobie zeby o 2 w nocy karmic go łyzeczka ,a w nocy je dwa razy




my dzis też pobudka co trochę, takie marudzenie i popłakiwanie przez sen,a juz chyba 4 nocki były takie super.....
ja miałam akcję "butla blllllleee" po 3 dniówce Lenkowej.Na widok butli i smoka spazm dostawała :ohmy: ,chyba kojarzyła to sobie z tym dozownikiem od syropków,a bardzo nie lubi gdy się jej podaje.Przez tydzień, o każdej porze mlecznej :ohmy: , czyli 3 razy było mleko z kaszką łyżeczką; o6 rano, 10, i ...23 :ohmy: .Po tygodniu jakś powoli zaczęło przechodzić i wróciłyśmy do butli (całe szczęście).


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu - 12 lata 7 miesiąc temu #194404 przez ifka
miskiewicz88 napisał:


gosia_ann napisał:

Kaszek mlecznych nie mogę jej podawać, bo Zosik jest na Bebilonie Pepti. Niedawno wpadła mi do ręki kaszka bobowity wieloowocowa, bezmleczna z glutenem. Właśnie się zastanawiam nad zakupem.


My mamy tę kaszkę...To jest manna...Marcelina ją uwielbia! :laugh:



my też mamy tą kaszkę, jest opcja 3 lub 5 owoców, Lenka też się zajada nią na zmianę z 7 zbóż :)


Ifka macie duzo ładnych zdjęć, pewnie album jest przepełniony fotkami mamy i Lenki...:)U nas to krolują foty Marceliny, ogolnie malo mam zdjec z coreczką...po prostu nie ma nam kto ich robic....moj M. zrobi jedno i jego zapał do fotografowania sie konczy :dry:



dziękujemy :) ,jak tylko jest szansa,żeby coś fajnego uwiecznić,to ganiam męża "rób zdjęcie" :silly: :lol: ,albo sama szleję z aparatem, bo szkoda większości chwil już się nie powtórzy :) ,ale większość zdjęć to Luśka oczywiście opanowała :lol: :woohoo: -modelka :) .To u Twojego M. są ojawy słomianego zapału :silly: :lol: .


My ogólnie mamy dziś poranek pt. "na przetrzymanie mamy" :ohmy: ,Lenka wstała już marudna, póniej uderzyła sie wgłówkę i od 8.30 do drzemki o 10 była tragedia, ciągły płacz :( .Zjadła i teraz lula,zobaczymy jak wstanie o 11.30 :S .Milego dzionka dziewczyny :)


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu - 12 lata 7 miesiąc temu #194429 przez Monix
Moja Piękna wczoraj też uderzyła się w głowę o łóżeczko. Myślałam, że będzie wielki płacz, a ona wstaje z uśmiechem na twarzy heheh a czasami wystarczy że lekko się drasnie i już krzyk, nie wiem od czego to zależy :unsure: :P

Teraz pełza i próbuje raczkować po podłodze i kombinuje co by tu otworzyć, zrzucić z szafki itp. :lol: a syf na podłodze jest takim że szok! wszystko się wala... mój mały rojber :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #194607 przez ifka
Monix to chyba zależy od nastawienia w danym dniu :blink: .Syf na podłodze,to bardzo delikatne określenie na to co dzieje się u nas :silly:to jest istny armagedon :lol: :woohoo: .


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl