BezpiecznaCiaza112023

Zostanę mamą w styczniu 2011 roku!

12 lata 8 miesiąc temu #185998 przez gosia_ann
Zosia wczoraj była 4 godzinki w żłobku. Marudziła i płakała jak każdy maluszek pierwszego dnia. Mleczka o 8 na śniadanko nie chciała, deserek zjadła z apetytem, akurat była jej ulubiona gruszka, natomiast obiadku o 11 też nie chciała. Dla niej jedzenie co 1,5 godziny to stanowczo za często, bo w domu je co 3-4 godzinki. Dzisiaj nie słyszałam żeby marudziła od rana, zobaczymy co mi panie powiedzą jak ją będę odbierać, dzisiaj też zostawiam ją na 4 godziny.

Bombel cena za żłobek publiczny to mniej więcej 300-350 zł. Jak otrzymuje się zasiłek rodzinny to trochę mniej. Ja płaciłam 33 zł za ubezpieczenie (płatne raz w roku), 189,34 zł za żłobek (po uwzględnieniu zasiłku rodzinnego), do tego wyżywienie 5zł/dzień co we wrześniu daje 110 zł razem 332,34 zł później niecałe 300zł miesięcznie. Żłobki niepubliczne to np. 110 zł za 9 godzin :/

Marcelinka jest śliczna. Podoba mi się jej mega luz plażowy hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #186019 przez bombel779
300-350zł samo przebywanie w żłobku + 110zł jedzenie?? Czyli miesięcznie z wyżywieniem wychodziłoby mniej więcej 400-460zł ??
A cena jest liczona w zależności od ilości godzin czy to stała kwota??


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #186020 przez ifka
miskiewicz88 napisał:

ifka napisał:

miskiewicz88 napisał:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Marcelinka :) - bardzo piękny z niej słodziak :) :kiss: :kiss:


Lenka to tez cudny slodziak:) i chyba maly smieszek z niej?? bo na kazdym zdjeciu taka radosna:)


:laugh: hehehe całe szczęście cieszy się więcej niż marudzi :silly: :) ,ale jak juz marudzić zacznie to.....końca nie widać :lol: :silly: .

Ivy - nadal jestem w ciężkim szoku :ohmy: :lol: i pod wrażeniem postępów Twojego synusia :) , silny chłopczyk :) :kiss: .


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #186027 przez ifka
Monix napisał:

O, widzę że ifka do nas dołączyła :) Już kiedyś miałam Ci się spytać czemu nie piszesz w naszym wątku, ale zapomniałam :P Witajcie w naszych skromnych progach. Buziak dla malej ślicznoty... :kiss:

Muszę się Wam pochwalić, że moje dziecko opanowało sztukę samodzielnego siadania :laugh: A tak w ogóle to strasznie rwie się do chodzenia :ohmy: i parę razy w ciągu dnia, muszę z nią poginać po pokoju wspierając ją pod pachami. A już nie mówię o tym jaka z niej rozrabiara. Moje biedne psy już jej mają dość, a co będzie dalej hehehehe :S :lol:

Kurcze dziewczyny (gosia, kasiekk) nie zazdroszczę Wam rozłąk z dzieciaczkami. Ja póki co mam ten komfort, ze nie muszę się rozstawać z moją Perłą i bardzo się z tego cieszę

A z ząbkami to fakt idziemy jak burza :side: Ząbkowanie przechodzi nad wyraz łagodnie, żadnych marudzeń, gorączki, biegunki itp. ufff....



miłe witanko, miłe :lol: :silly: dziękujemy :blink:

Gratulacje w związku z siadaniem :laugh: .Tak,nie ma to jak gimnastyka dla kręgosłupa podczas biegania "z" a później głównie dla nóg w związku z "za" dzidziusiem :silly: .Biedne czworonogi, ale co tam , niech wiedzą kto w domu rządzi :silly: :woohoo:


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #186029 przez renata329
to nawet w miare jest ta cena za złobek ,ja raczej w najblizszych latach do pracy niepojde poniewaz do złobka mam daleko , Dawida nawet niemam z kim zostawic wszystkie babcie pracuja i tak za pare miesiecy bedziemy starac sie o drugiego dzidziusa ,za jednym razem wychowam dwoje dzieci bo ia tak siedze w domu

[url=http://www.zapytajpolozna.pl] http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17870 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #186033 przez gosia_ann
bombel779 napisał:

300-350zł samo przebywanie w żłobku + 110zł jedzenie?? Czyli miesięcznie z wyżywieniem wychodziłoby mniej więcej 400-460zł ??
A cena jest liczona w zależności od ilości godzin czy to stała kwota??


300-350 zł to kwota z wyżywieniem. To jest stała kwota niezależnie od godzin i wieku dziecka. Dopłaca się chyba za późniejszy odbiór dziecka. Jeśli do żłobka chodzi 2 dzieci to cena jest dużo niższa, a jeśli 3 to nic nie płacisz :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #186036 przez bombel779
Aaacha :) Dzięki bardzo za info ;)
Czyli warto zrobić szybko 3jkę dzieci i posłać na raz do żłobka :P ;) hehehhe


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #186044 przez Natka
witajcie dziewczyny moje :* nie wiem jak tam u was ale mam dosc tego ERROR ;/ nie da się wejść a napisać tez nie ... ;/ wrrrrrrrrr

Ifka witaj fajnie ze do nas dołączyłaś :) oczywiście Lenka śliczna :)

No i Marcelinka wróciła.. kochanie dla ciebie dużo buziaków od Piotrusia :* mały się już stęsknił ale na FB pokazywałam mu twoje zdjęcia :*

co do żłobka to mój P od wczoraj tez jest w żłobku ... i nawet dobrze to znosi .. je wszystko tak jak w domu tylko był problem ze spaniem ale panie tez już sobie z tym poradzili ... powiem wam ze kamień mi z serca spadł ze tak dobrze to znosi ..

Bombel my płacimy za prywatny żłobek .. niestety publiczne są już nas tylko 2 i wszystko pełne ... a płacimy 650zl za miesiąc za 8 godzin dzienne !! a jak mały skończy rok to dojdzie do tego 8zl/dziennie za wyżywienie i w tym będzie miał śniadanko , obiad +podwieczorek, napoje i przekąski myślę ze to dobra cena za te wyżywienie

Gosiu Zosienka śliczna .. widziałam ja właśnie na chwalimy się :* kurcze te nasze dzieciaczki juz takie duże są

Monix gratuluje juz 7 zabkow :) u nas nadal nic :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #186055 przez bombel779
Natka to już nie zostawiasz Piotrusia ze szwagierką??
Teraz nie płacisz za wyżywienie,to zostawiasz tym opiekunkom swoje jedzonko?


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #186060 przez gosia_ann
Natka napisał:

.. niestety publiczne są już nas tylko 2 i wszystko pełne ... a płacimy 650zl za miesiąc za 8 godzin dzienne !!


Cudem jest w ogóle dostać się do żłobka. Czas oczekiwania na przyjęcie dziecka wynosi przeważnie 1-1,5 roku. Ja miałam wielkie szczęście że mi się udało. Proponuję pomyśleć o żłobku następnego dnia po porodzie bo jest wielki problem z miejscami.

Natka cena jest dosyć dobra jak na prywatny żłobek.

Oby nasze dzieciaczki w tych żłobkach nie chorowały bo o to najbardziej się boję.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #186065 przez bombel779
A słuchajcie,jak zanosicie dzieciaczki do żłobka to musicie im zostawiać np. pieluszki albo chusteczki? Czy to gwarantuje żłobek??


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #186075 przez Natka
Bombel już nie zostawiam go u szwagierki bo ona sobie podwyższyła cenę (co dla nas jet nie realne bo same dojazdy nas wychodzili 400/500zl/miesięcznie) no i nagle same problemy ma z tym ze Piotrus tam przebywa ... laski bez

Bombel tak daje im moje robione zupki, deserki i kaszki :)

Gosiu no tez sie obawiam o te choroby ... w tym zlobku akurat jest 12 dzieci max moze byc 15 a regulamin mowi ze nie wolno przyprowadzac chrorych dzieci :) wiec mam nadzieje ze bedzie dobrze a cena naprawde nie za duza ... a byslimy u 3 innych a to byl najtanszy i najlepszy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #186079 przez bombel779
To na 12 dzieci ile jest opiekunek??


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #186087 przez Natka
bombel779 napisał:

To na 12 dzieci ile jest opiekunek??


3 .. ogólnie jest tak ze na jedna opiekunkę przypada 4 dzieci

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #186092 przez bombel779
Natka napisał:

3 .. ogólnie jest tak ze na jedna opiekunkę przypada 4 dzieci

Hmmm patrząc na to że w wieku "żłobkowym" wiele dzieci pewnie nie umie jeszcze chodzić,nie mówiąc o innych czynnościach typu siusianie do nocnika/kibelka .......to chyba mało tych opiekunek :unsure: :huh:


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl