BezpiecznaCiaza112023

RODZIMY W LUTYM 2011

13 lata 1 miesiąc temu #87083 przez makaja
dziewczyny zamieście fotki Waszych pociech jestem bardzo ciekawa waszych skarbów :)
Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #87213 przez sylka
Mój Kubuś w tym tyg. przybrał ok. 280g na wcześnaka to chyba ok. choć nie wiem jakie są normy W zeszłym tyg byliśmy u pediatry i mówia o jego wadze że jest ok. od wyjściowej do domku.
Mój też wcina już 2 piersi deko uleje zdrowo beknie i śpi 3 czsem 4 h.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #87214 przez makaja
no superowy dzidziuś :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #87216 przez sylka
dziękujemy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #88107 przez dormag22
Kurcze moja Miska sie rozchorowała, chyba zaraziła sie odemnie bo ja tez jestem przeziebiona, katar i ból fgardła. Mam nadzieje ze u niej na katarku sie skończy biedulka mala

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #88113 przez sylka
Mój Kuba także miał katarek i pomógł nam strimar (roztwór soli morskiej) Dziś byliśmy u neonatologa. Kuba nie ma żadnych oznak wcześniactwa :) więc ze szczepieniami idziemy normalnie. Waży już 3440g (waga wyjściowa do domu 2550g)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #88135 przez bombel779
Aaaajjj dziewczyny nie zdążyłam jeszcze pogratulować Wam wszystkim!!
Także teraz -serdeczne gratulacje,niech Wasze pociechy rosną zdrowo!!
Bombel i Jaś :lol: :lol:

A tak w ogóle to witaj wiosno!! ;) :D


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #88325 przez dormag22
tez go używam, mam nadzieje ze dalej nie pojdzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #90432 przez dormag22
Kobietki bierzmy sie do roboty bo nam watek zamiera

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #91832 przez Amelia
Dziewczyny witam was troche mnie tu nie nie bylo, gdyż mój Karolek miał zapalenie oskrzeli i wyladowalismy w szpitalu na cały tydzień do tego nie mam juz pokarmu przystawiam go ale nic z tego nie wychodzi płacze bo głodny,aż mi sie serce kraje jak ssie pierś wtedy taką więz czuje ale mam tam kilka kropelek i butelka idzie w ruch.Przed szpitalem jeszcze jako tako było z tym pokarmem, ale w szpitalu sie nie dojadło czasem pare bułek zjadłam jak był czas do tego spanie obok łóżeczka na podłodze, strasznie wróciłam przemeczona teraz troche dochodzę do siebie kupiłam witaminy i biorę sie za normalne jedzenie,ale tak mi szkoda tego karmienia piersią,teraz to chyba nie ma szans zeby jakikolwiek pokarm się znalazł u mnie.
Najpierw chorowały starsze dziewczyny potem ja i mąz i na końcu maleństwo sie doprawiło.

A jeszcze prosze Was o radę mam go przepajać bo już na butli prawie jedziemy,kupiłam herbatkę z kopru włoskiego i tym go przepajam ale chyba nie ma potrzeby tak często faszerowac tym koprem,czym jeszcze mogę przepajać w szpitalu były herbatki uspokajające, ale czy tez wolno naduzywać ,czy wiecie jeszcze o jakiś innych z HIPPA, żebym mogła podawac miedzy butlami, mój mały pije mleka 60 ml,a jak jest bardzo głodny to 90 pociągnie taka jego norma,nie wiem czy nie za mało pije ale w miarę przybywa to chyba nie jest zle.Tak więc odpiszcie. :kiss:

15.02.2011r. - Nasz kochany KAROLECZEK jest już z Nami !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #91883 przez sylka
Hej Amelia ja Kubę karmię piersią ale jak podam butelkę to wypija z 80 ml. Od urodzenia przybrał do 5 tyg 1 kg. JA raz na jakiś czas podaję koperek z Hippa i tylko to. Wiem że można jeszcze rumianek ale ostrożnie bo może uczulić.
Na laktacjędobra jest herbatka z Hippa i przystawiaj małego jak najczęściej do=o piersi. U mnie Kuba jako wczesniak miał problemy z dobrym zassanieem męczyliśmy się ze 3 tyg ale w końcu mamy sukces :) i młody ciąga piersi jak najęty.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #91986 przez dormag22
Amelia współczuje i rob tak jak pisze sylka przystawiaj jak najczesciej, pij kawe inke, bawarke i mozesz kupic herbatke na laktacje, malemu nie zaszkodzi.
Moj Miska tak wczoraj wisiala na cyku co 30 min ze w koncu wieczorem zabraklo pokarmu chcialam ja dokarmic sztucznym ale nie chciała chycic sie tego mleka, biedna tak sie uplakala ze az w koncu zasnela. Tak sie zastanawiam czy ona przypadkiem nie gloduje skoro ciagle ssie piers, ale na wadze przybiera prawidlowo juz nie wiem co robic, w koncu w jakiegos dola wpadne z tego powodu bo juz az placze, wszyscy mowia ze sie unormuje a tu nic sie nie normuje jak dlugo jeszcze mozna czekac.

Karolkowi mozesz jeszcze podawac glukoze, dostepna w aptece daje sie tego 1 plaską łyżeczkę na 100 ml wody.
a co do ilosci zjedzonego sztucznego mleka to nie wiem jak to jest, ale moja mala wypija 100 ml mleka sciagnietego z piersi plus jeszcze cyka doi po wypiciu zawartosci butelki masakra

Amelia zdrowka życzę dla calej rodzinki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #92005 przez sylka
Dziewczyny kiedy idziecie na szczepienie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #92010 przez bombel779
dormag22 napisał:

Moj Miska tak wczoraj wisiala na cyku co 30 min ze w koncu wieczorem zabraklo pokarmu

Mój Jasiek dzisiaj też wariuje i co 30min domaga się cyca.Nie wiem czy On dzisiaj taki apetyt ma,czy moje mleko jakieś takie niewartościowe jest?? :( Trochę mnie to przeraża bo jutro planuję pojechać na uczelnię,na cały dzień.. Boję się że mój T.nie da sobie rady z Jasiem - w kwestii karmienia.. :(


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #92019 przez sylka
Bombel może to taki dzień, u mnie na początku też tak czasem było. Najlepeij zważ Jasia to będziesz wiedziała czy przybiera. Ja też się martwiłam a jak zważyłam to okazało się żę ładnie przybiera więc pokarm jest wartościowy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl