BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w marcu 2011

12 lata 1 tydzień temu #351222 przez megi23
Nie wiem od czego to zalezy teraz maly sam zaspal dalam go do lozeczka obrovil sie na bok i zaspal heh... U nas dzis pochmurno ale jak wstanie to spacerek zaliczymy jutro ide do pracy to pokaze muz nowu moja sale doswiadczania swiata ostatnio byl jak mial 2 misiace ciekawe czy rozpozna ja :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu - 12 lata 1 tydzień temu #351262 przez nikita
dzien dobry w pochmurny dzionek

megi to ile Tymek ma drzemek w ciągu dnia?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #351306 przez megi23
Hej ma 2 drzemki teraz spl 1.5 godz wczoraj po spacerze tez by poszedl spac ale go ruszylam bo byl porobiony i chcialam przebrac wiec juz mu sie odechcialo spania ma rano dzis od 9 do 10:30 i popoludniu albo od 13 do 14 lub 16 do 17 to zalezy o ktorej wstaje dzis wstal o 6 to sam prosil o 9 i dalam go do lozeczka i zaspal

aaaaa moje dziecko umie mowic kot:-) dzis siedzielismy w kuchni kocur mu sie na stole rozlozyl ciagnal go za ogon i wolal kot i smial sie a kotka mu sie jeszcze bardziej dawala glaskac i meczyc ale on wie ze ma to ribic delikatnie ... Ucze go od malego ze ma szanowac zwierzeta:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #351372 przez megi23
Tak justyna porobiony to ze kupke zrobil :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #351565 przez arturek
dziewcyny chciałam Zizi zrobic takie racuchy ,dałam jajko,make ,woge troszku mleka i jabłka pociete w talarki
ale jakies takie wyszły dziwne:( a i smazyłam je ma masełku potem dałam na papierze zeby nie było tyego tłuszczu ale normalnie niedobr wyszły,co zrobiłam żle:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #351690 przez justyna84
chyba dalas za malo mleka wiecej mleka a mniej wody .Ja tam robie na oko jak mam za rzadkie to dodaje maki a jak za geste to mleka ,musi byc w sam raz ani za geste ani za rzadkie:)_

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #351705 przez sylka
Arturek robię tak jak pisze Justyna "na oko" i smażę na oleju. Masło pod wpływem smażenia brązowieje i się przypala. Jak masz kwaśne jabłka możesz doda tyci cukru. Ja dodaję jeszcze cynamon i tyci proszku do pieczenia są wtedy pulchne. I nie dodaję wody a samo mleko bo jak wiecej wody to wychodzą suchsze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #351745 przez megi23
Ja robie jak Sylka bez wody wlasnie u mnie dzis byly i maly zjadl na deser z danonkiem calego zjadl danonka i sokiem popil i przestal sie drzec ze glodny moja mama go karmila bo ja do ortodontki poszlam a wstal cwaniak tyle co wyszlam wyczl ze mnie nie ma i od razu wstal ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #351761 przez justyna84

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #351773 przez sylka
Ja mam takie ze słomką z babyono www.babyono.com/produkty/karmienie/kubec...-slomka-i-z-uchwytem i jest super na spacery. Nakretki nie ma tylko przesuwana częśc pod którą jest słomka i jak się odsunie to wyskakuje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #351784 przez justyna84
Mi mama kupila ten z biedronki ale on jest chyba na starsze dziecko (w sumie to nei wiem o co w tym chodzi) bo na zakretce jest takie zgrubienie i w srodku jest kułeczko płaskie ktore przy piciu sie obraca i trzeba miec duzo sily zeby sie pozadnie napic ,ono troche tak tamuje wode.Niei wiem czemu to ma słuzyc :angry: .Ja bym sie z tego napila ale moje dziecko juz nei bo nei ma sily ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #351856 przez Sikoreczka
macie jakiś dobry przepis na pulpeciki w sosie koperkowym?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu - 12 lata 1 tydzień temu #351880 przez justyna84
Ja dzisiaj mialam tylko w pomidorowym sosie;).Ale extra przepisu nie mam :) bo ja mieszam skladniki tak jak na mielone :) doprawiam sola i pieprzem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #351888 przez sylka
Sikoreczka ja mielę w zależności jakie mam mięso czy szynkę czy królika bądz indyka doprawiam solą pieprzem do tego jajko i by się nie rozpadały kasza manna i do wrzątku gotować. Niekiedy dodaję do mięsa koperek. Niekiedy do mięska dodaję też ugotowany na sypko ryż i łączę. A sosik to woda+koperek, tyci soli i pieprzu a do tego wymieszana w kubeczku śmietana najczęsciej 18%+maka. I to wszystko :)Jak robię w pomidorowym to do do sosu dodaję ziół prowansalskich.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl